Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W poniedziałek 18 stycznia 2016 r. uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej odwiedziła goszcząca w Dęblinie delegacja z miasta partnerskiego Sedrina we Włoszech. Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z burmistrzem Sedriny Stefano Micheli, Allesandro Gotti, Ramona Lavaeco Rinaldi, Zofia Barbus oraz Francesco Lenzi zostali przywitani po włosku przez podopiecznego warsztatów Grzegorza Miszkurkę.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, dodano: 19-01-2016 23:20, odsłon: 2465)
fot. Adrianna Jarosz

W piątek 15 stycznia w Urzędzie Miasta Dęblin odbyło się spotkanie przybyłego z Włoch burmistrza miasta Sedriny z burmistrzem Dęblina i jego mieszkańcami. Rozmowy dotyczyły współpracy między tak daleko położonymi od siebie miastami. Obecni na spotkaniu dyrektorzy, przedstawiciele dęblińskich placówek i instytucji, przewodniczący dęblińskich osiedli, mieszkańcy oraz kilku radnych mieli okazję przedstawić swój punkt widzenia odnośnie współpracy Dęblina z Sedriną. 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 19-01-2016 20:00, odsłon: 5035)

W czwartek 4 lutego o godzinie 16.30 na deskach sceny sali widowiskowej WSOSP gościć będzie znany kabaret "SMILE". 

 

Kabaret powstał w Lublinie w 2003 roku. Reprezentuje różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych. Często podkreślają w wywiadach, że ważny jest u nich żart sytuacyjny.

 

Bilety w cenie 45 złotych do nabycie w MDK nad Wisłą. 

 

 

 

 

 

 



(kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-01-2016 01:06)

Klub Fotograficzny "Pozytyw" oraz Miejski Dom Kultury w Dęblinie zapraszają na przeglądową wystawę twórczości środowiska fotograficznego związanego z Miejskim Domem Kultury. Wystawę będzie można obejrzeć 20 stycznia o godzinie 18.00 w Galerii nad Wisłą.

 

 

 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 15-01-2016 00:47, odsłon: 1703)

Ryccy policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej 48 na wysokości miejscowości Stary Bazanów. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe - opel oraz volkswagen. Trzy osoby przewiezione zostały do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 13-01-2016 22:31, odsłon: 2643)

Ponad 1100 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z Ryk. Nielegalny towar funkcjonariusze ujawnili podczas kontroli targowiska w Dęblinie. Uszczuplenie Skarbu Państwa wynosi ponad 20 tys. złotych. 52-latnia obywatelka Ukrainy, odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 13-01-2016 22:23, odsłon: 2214)

W dniach 5 i 6 grudnia 2015r. Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka wznowiła kontakty z miastem partnerskim Sedrina we Włoszech. Wyjazd miał na celu ożywienie i rozwinięcie owocnej współpracy partnerskiej w dziedzinie kultury, turystyki i gospodarki. Burmistrz Beata Siedlecka udała się również z wizytą do Bergamo - bogatego gospodarczo regionu Włoch.  

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-01-2016 11:46, odsłon: 4812)

Zgodnie z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej utworzone zostały punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu ryckiego. W punkcie prowadzonym na terenie miasta Dęblin pomoc świadczona jest w budynku Urzędu Miasta Dęblin przy ul. Rynek 12, lokal biurowy nr 1, w każdą środę w godzinach 14:00 - 18:00.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-01-2016 11:33, odsłon: 2792)
fot. Adrianna Jarosz

W Dęblinie na ul. Kockiej samochód osobowy Opel Frontera uderzył w dystrybutor gazu LPG na stacji paliw. W wyniku uderzenia doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej. Gaz propan-butan wydobywał się z pękniętych rur instalacji. Samochód, który spowodował uszkodzenia odjechał w bezpieczne miejsce, na parking stacji paliw. 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 13-01-2016 10:47, odsłon: 4048)
fot. Adrianna Jarosz

W drugą niedzielę stycznia o godz. 16:00 tradycyjnie wystartował w Dęblinie 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasło przewodnie brzmiało: Mierzymy wysoko! 

Zebrane fundusze zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
 
 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-01-2016 10:29, odsłon: 3574)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook