Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Leszek Grzyb

Wyniki 6. kolejki A Klasy.


Niestety, w dalszym ciągu czekamy na pierwsze zwycięstwo drużyny "Orląt". Tym razem ulegli liderowi rozgrywek, który do tej pory wygrał wszystkie mecze! Mimo porażki, "Orlęta" śmiało przyznają, że był to najlepszy mecz Orląt. 

 

KS Drzewce 3-2 Orlęta 1925 Dęblin

Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 24-09-2015 08:16, odsłon: 2573)

Może trudno w to uwierzyć, ale Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 imienia gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie w październiku tego roku będzie obchodził swoje 70 urodziny. To jedna z najstarszych szkół zawodowych w powiecie! 

 

Historia Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie rozpoczyna się od 25 października 1945 roku. Po miesiącach intensywnych przygotowań w tym dniu nastąpiło oficjalne otwarcie szkoły. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 24-09-2015 08:03, odsłon: 2750)

Od dnia 1 października bieżącego roku na terenie naszego miasta zostaje uruchomiona komunikacja miejska obsługiwana przez MZK – Puławy Spółka z o. o.

Sprzedaż biletów na przejazd komunikacją miejską odbywać się będzie bezpośrednio w autobusie. Cena biletu za jednorazowy przejazd w Dęblinie wynosi 2,50zł.
 
 


Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 24-09-2015 07:22, odsłon: 3283)
fot. Anna Sawińska

4 – 6 września 2015 r. 40 osobowa delegacja Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego
RP (w tym poczty sztandarowe) uczestniczyła w Northolt w Anglii w uroczystościach związanych 
z 75 – rocznicą Bitwy o Wielką Brytanię. 

 

Dębliński Oddział SSLW RP reprezentowali: mjr pil. mgr Jan Tarczoń, kpt. pil. Andrzej Kalinowski, st. chor. sztab. Czesław Kulik i pani Anna Sawińska. Z Muzeum Sił Powietrznych uczestniczył Dyrektor – gen. bryg. pil. inż. Ryszard Hać i w-ce dyrektor płk dr Andrzej Szmania. Była również delegacja podchorążych WSOSP z kpt. Grzegorzem Buśko. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 22-09-2015 21:30, odsłon: 3124)
fot. archiwum domowe

7 dni, dwa biegi: 21,097km oraz 10km-dwa rekordy życiowe- czyli jak SZEJK na gazie biegł...Paweł Ślęzak podzielił się z nami relacją I Dychy Maratonu w Lublinie.

 

Po półmaratonie w Tarczynie  i poprawieniu życiówki o ponad 10 minut, postanowiłem iść za ciosem i zapisałem się na Pierwszą Dychę do Maratonu w Lublinie. Wyjazd na bieg do samego końca stał pod znakiem zapytania. Jednak udało mu się wystartować!  

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 21-09-2015 19:45, odsłon: 2465)

Od października rusza w Dęblinie planowana i zgodna z rozkładem jazdy komunikacja miejska. W piątek 18 września Beata Siedlecka, burmistrz Dęblina i Janusz Grobel, prezydent Puław podpisali umowę, na mocy której MZK w Puławach rozpocznie świadczenie usług transportowych w Dęblinie. Czerwono-niebieskie, niskopodłogowe autobusy pojawią się na ulicach miasta już w październiku. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 21-09-2015 18:49, odsłon: 4104)

Jazda po alkoholu to wciąż najczęstsze wykroczenie na naszych drogach. Kierowcy po mocno zakrapianej imprezie często nie zdają sobie sprawy, że na drugi dzień w ich krwi nadal znajduje się alkohol. Trzeba mieć świadomość, że konsekwencje jazdy pod wpływem alkoholu mogą być znacznie większe niż tylko utrata prawa jazdy. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 21-09-2015 18:31, odsłon: 2446)

16 września br. doszło do wypadku w Paprotni. Kierująca volkswagenem 43-letnia mieszkanka gm. Stężyca zderzyła się z autobusem. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący autobusem 49-latek był trzeźwy. 

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 18-09-2015 11:08, odsłon: 2884)
Dęblin24

Dębliński 6 Szpital Wojskowy ma się czym pochwalić. Posiada oddział wewnętrzny z salą R, chirurgiczny, ortopedyczny, laryngologiczny, oddział OIOM oraz nowocześnie wyposażoną i odnowioną izbę przyjęć. Posiada poradnie specjalistyczne, poradnie diagnostyczne, pracownię fizjoterapii, poradnię medycyny pracy oraz prowadzi programy profilaktyczne i posiada swoją aptekę szpitalną, skąd wydawane są leki pacjentom przebywającym na oddziałach szpitalnych. Szpital istnieje już od 4 kwietnia 1957r. i wiele się w nim zmieniło. Przede wszystkim jest odnowiony i wyposażony w nowoczesny specjalistyczny sprzęt medyczny. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 17-09-2015 22:09, odsłon: 12703, 2 komentarze)

4 września diabetycy oraz członkowie klubu Bliżej Siebie i Związku Emerytów i Rencistów spotkali się we wspólnym gronie, przy kiełbskach z grilla. Z zaproszenia na tę sympatyczną imprezę skorzystała Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka,  Przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska - Gąsiewska oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Waldemar Chochowski. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 17-09-2015 15:14, odsłon: 2358)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook