Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

We wtorek 24 listopada w Swatach (gmina Ryki) samochód osobowy zjechał do rowu i uderzył w przepust drogowy. W wyniku wypadku dwie osoby biorące w nim udział same zdołały opuścić pojazd jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.Jedna z nich została poszkodowana. Pasażerka doznała urazu kręgosłupa. Strażacy ustabilizowali jej odcinek szyjny kręgosłupa. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 08-12-2015 16:16, odsłon: 2154)
fot. Edyta Danasiewicz

W ubiegły piątek jedna z sal Miejskiego Domu Kultury zamieniła się w czarujący kiermasz przedświąteczny. Na kilku stioskach można było kupić prezenty świąteczne, ozdoby choinkowe, bombki i małe choinki i wiele innych świątecznych dekoracji. Wysokiej jakości produkty rzemiosła artystycznego wykonane zostały przez uczestników dęblińskich placówek. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 08-12-2015 07:41, odsłon: 3137)

Niezwykły przedświąteczny charytatywny koncert religijny dla Kajtka. Cudowne duchowe przeżycia. W programie: regionalne talenty muzyków: Niebiańskie dzieci (gospel dziecięcy), Better Life i Hubert Danasiewicz, ponadto konferencja o miłości i niezwykłych doświadczeniach Bożych, sporo niespodzianek oraz cenna nagroda główna w losowaniu zwykłej cegiełki.

 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 04-12-2015 11:49, odsłon: 2570)

Grudniowe imprezy mają charakter świąteczny. Już na początku miesiąca w Galerii MDK odbędzie się świąteczna wystawa, kilka dni później zespoły taneczno-wokalne będą koncertować dla Kajtka. Będzie jeszcze wigilia miejska i promocja książki. Miesiąc mieszkańcy zakończą Sylwestrm pod Urzędem Miasta.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 03-12-2015 19:47, odsłon: 2385)
fot. Adrianna Jarosz

W miniony weekend w Miejskim Domu Kultury świętowano Dzień Seniora. W programie przewidziano skromne upominki, pyszne jedzenie i zabawę taneczną. Swoją obecnością wszystkich zgromadzonych zaszczyciła burmistrz Dęblina Beata Siedlecka wraz ze swoim mężem. Chwilę po przybyciu, wręczyła prezenty wszystkim seniorom. Gdy tylko rozdano podarki, do akcji wkroczyła również dyrektor Miejskiego Domu Kultury Agata Osika - Kucharska, która również obdarowała seniorów podarunkami.

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 03-12-2015 13:52, odsłon: 2832)
fot. Edyta Danasiewicz

W ubiegłą niedzielę o godz. 12.00 rozpoczął się bieg charytatywny dla chorego na padaczkę lekooporną Kajetana Krygrowskiego. Zapisy rozpoczęły się już dwie godziny przed startem. Uczestnicy biegu przy zapisach wrzucali do puszki dowolne kwoty, które w całości zostały przekazane na konto Kajtka. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 03-12-2015 09:10, odsłon: 5031)
fot. Edyta Danasiewicz

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta odbyła się słowna potyczka między radnymi a burmistrzem. Ostra dyskusja wybuchła podczas głosowania nad uchwałą w sprawie zmian do budżetu miasta Dęblin na 2015 rok, której burmistrz była wnioskodawcą. Jak uważa Beata Siedlecka wszystkie jej propozycje projektów uchwał nie zostają przyjęte przez 11 radnych z klubu Razem dla Dęblina. Innego zdania jest przewodniczący Chochowski, który twierdzi że od początku kadencji nowej władzy prawdopodobnie ok 1% projektów uchwał zaproponowanych przez burmistrz Siedlecką nie zostaje przyjętych przez Radę Miasta. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 02-12-2015 21:32, odsłon: 1601)
fot. Archiwum domowe

Aleksandra Tyrkalska z domu Kozaczewska ze Stężycy potrzebuje wsparcia finansowego. Ma niedowład kończyn górnych i sparaliżowane obie kończyny dolne. Podczas zabawy z dzieckiem poczuła, że drętwieją jej kończyny. W szpitalu postawiono diagnozę: zawał rdzenia kręgowego. Obecnie pani Aleksandra ma niedowład kończyn górnych i sparaliżowane obie kończyny dolne. Jedynym ratunkiem jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Dlatego prosi o pomoc. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 29-11-2015 21:21, odsłon: 5818)
Źródło: KWP Lublin

W ubiegły poniedziałek pijany 41-letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego uszkodził znaki drogowe na przejściu dla pieszych w Rykach. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia, a uszkodzone części znaków pozostały na przedzie jego pojazdu. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-11-2015 18:05, odsłon: 2311)

Za tegorocznymi maturzystami kolejna edycja próbnych egzaminów. Co prawda ich przeprowadzanie nie należy do obowiązków szkoły, ale w trosce o możliwie najlepsze wyniki prawdziwych egzaminów, w ciągu trzech listopadowych dni uczniowie klas maturalnych mieli możliwość rozwiązywania testów egzaminacyjnych przygotowanych przez wydawnictwo Operon. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 29-11-2015 17:08, odsłon: 2596)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook