Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Na posiedzeniu w dniu 23 lutego Komisja Zdrowia i Problematyki Socjalnej przyjęła jednogłośnie wniosek kierowany do  Burmistrza Miasta Dęblin o odwołanie Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie Pani Moniki Kośmińskiej. Radni uważają, że kierownik OPS Monika Kośmińska zlikwidowała etat zastępcy, podważając tym samym warunki statutu i łamiąc prawo. 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-03-2016 12:18, odsłon: 3501)

Dęblińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który powiadomił telefonicznie o fałszywej bombie. Ładunek miał być podłożony w mieście. 35-latek został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Policja przestrzega przed podobnymi zachowaniami. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 02-03-2016 21:22, odsłon: 2360)

Noc śpiworowa, warsztaty taneczne, wystawy, konkursy, koncerty, kiermasz wielkanocny przed Ratuszem i wiele innych atrakcyjnych zajęć zorganizował Miejski Dom Kultury nad Wisłą w marcu. Marcowe imprezy zaczynają się już od 4 marca nocą śpiworową. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 02-03-2016 20:42, odsłon: 1376)

W piątek 4 kwietnia w klubie uczelnianym WSOSP odbędzie się spektakl komediowy znakomitego amerykańskiego dramaturga Alberta Gurneya pt. "Listy miłosne". Główne role w spektaklu grają Grażyna Wolszczak oraz Piotr Machalica. "Listy młosne" to historia bardzo skomplikowanego uczucia dwojga ludzi. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-03-2016 20:04, odsłon: 2349)

Trzeba mieć świadomość, że konsekwencje jazdy pod wpływem alkoholu mogą być znacznie większe niż tylko utrata prawa jazdy. Niestety kary, sankcje, aplele, a czasem nieszczęścia do których niekiedy dochodzi, nadal nie dają rezultatów. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 02-03-2016 19:54, odsłon: 2115)
Archiwum

W ostatnim moim felietonie poruszałam kwestie czy warto jest mieć zwierzaka w domu? Wspomniałam wtedy by to był świadomy i odpowiedzialny wybór, lecz niestety tak nie jest. Nie mówie o tych już drastycznych sprawach, które poruszane są w telewizji o zwierzakach zaniedbanych, głodzonych, bitych.

 

To jest brak racjolnalizmu i odpowiedzialności. Drażniące są również błache sytuacje, takie jak nie ponoszenie odpowiedzialności np. za psa czy kota. Po co ktoś bierze sobie takiego zwierzaka do bloku i potem taki zwierzak biega samopas po dworze bez opieki jak po podworku prywatnym? 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 02-03-2016 08:15, odsłon: 8164, 2 komentarze)
delfinek

Radni Rady Miasta Dęblin podjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Ryki, zapewniając tym samym wkład własny miasta w realizację projektu powszechnej nauki pływania dla dęblińskich uczniów. 

 

Projekt pod nazwą „Zdobądź Delfinka” realizowany jest w partnerstwie z Liderem- Gminą Ryki, a także z pozostałymi gminami powiatu. Całkowita wartość projektu wyniesie 60 200 zł. Wkład finansowy w przypadku Miasta Dęblin to kwota 23 900 zł.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 01-03-2016 19:14, odsłon: 2412)

W województwie lubelskim, według założeń Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, rodziny otrzymają wsparcie na wychowywanie dzieci w łącznej wysokości około 1 miliarda złotych. Środki finansowe, które otrzymają rodziny, przyczynią się do poprawy warunków i poziomu życia polskich rodzin. Na Lubelszczyżnie z programu skorzysta ok. 225 tysięcy dzieci.

 

Program Rodzina "500 plus" to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze otrzymają rodzice oraz opiekunowie dzieci do 18. roku życia. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 01-03-2016 18:20, odsłon: 2512)

W środę 23 lutego odbyło się w Warsztatach Terapii Zajęciowej spotkanie w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Spotkanie informacyjne dla uczestników warsztatów przeprowadziła Małgorzata Grabowska – doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy – filia w Dęblinie. Warsztaty Terapii Zajęciowej jako Placówka zajmująca się rehabilitacją zawodową uczestników WTZ, realizuje szereg zadań, jakie nakłada na nią Ustawodawca. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, dodano: 01-03-2016 16:46, odsłon: 2748)

W powalentynkowy poniedziałek 15 lutego 2016 r. był dniem Walentynkowych Zajęć Integracyjnych dla uczestników Warsztatów. Otworzono Skrzynkę Walentynkową, która jak co roku pełna była sympatycznych i serduszkowych kartek.

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, dodano: 01-03-2016 16:25, odsłon: 2077)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook