Dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024 r., 206 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Archiwum

Radni Dęblina po przeczytaniu co napisała burmistrz miasta Dęblin Beata Siedlecka w swoim oświadczeniu odnośnie sesji budżetowej postanowili się odnieść do stawianych im zarzutów. Do naszej redakcji przyszedł mail z oświadczeniem, pod którym podpisał się Przewodniczący Klubu Radnych „Razem dla Dęblina” Waldemar Chochowski. 

 

Oświadczenie zamieszczamy w orginale i do przeczytania TUTAJ 

 

 

Redakcja Dęblin24.eu nie ponosi odpowiedzianości za treść przesłanego oświadczenia. Wszelkie pytania i sugestie należy kierować do Klubu "Razem dla Dęblina"

 

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 01-03-2016 07:39)

Ferie zimowe dobiegły już końca. Te ostatnie dwa tygodnie miejmy nadzieję, że były w pełni udane. Miejski Dom Kultury w Dęblinie jak co roku zapewnił tym mniejszym mieszkańcom wiele atrakcji i zajęć na czas wolny od szkoły. W czasie ferii można było zgłębić tajniki fotografii, wyplatania koszyków czy uczestniczyć w dziecięcym fitnesie. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 01-03-2016 07:01, odsłon: 2426)

W piątek 11 marca o godz 20.00 w kościele parafialnym pw. Najświętszego Zbawiciela w Rykach odbędzie się Muzyczna Droga Krzyżowa. W wykonaniu Adrianny Jarosz i Huberta Danasiewicza będzie można usłyszeć pieśni postne będące wypełnieniem Drogi Krzyżowej.

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 27-02-2016 06:40, odsłon: 2655)

We wtorek 1 marca 2016 roku odbędzie się w Dęblinie uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W programie uroczystości Msza Święta, oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym" oraz emisja filmów o "Zołnierzach Wyklętych". 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 25-02-2016 20:52, odsłon: 2310)
Źródło: MBP w Dęblinie

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie!”.

Mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zorganizowała dwie lekcje biblioteczne. W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dęblinie. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 25-02-2016 19:46, odsłon: 2258)

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie ogłasza konkurs plastyczny na WYKONANIE PROJEKTU ULOTKI INFORMACYJNO-PROFILAKTYCZNEJ. 

 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół z terenu miasta Dęblin.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 25-02-2016 19:24, odsłon: 2464)
Archiwum domowe

Na pewno wielu z was zastanawia się czy zgodzić się na zwierzaczka w domu. Jeżeli tak, to jaki? Nie wszyscy możemy pozwolić sobie na pieska czy kotka, badź innego futrzaka. Niektórzy z was mają małych alergików w domu(tak jak ja) i uważają, że nie jest to odpowiednie rozwiązanie. Inni mają obawy co do odpowiedzialności swojej pociechy: Czy bedzie dobrze zajmować się zwierzątkiem, czy mu się nie znudzi? Jako rodzic sama stanęłam przed takowym dylematem. Zanim z mężem i naszym szkrabem zdecydowaliśmy się jakie to będzie zwierzątko musieliśmy przemyśleć wszystkie ewentualności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 24-02-2016 14:06, odsłon: 1448)

W dniach 19-20 marca zachęcamy do udziału w II Aquathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Rok temu odbyła się pierwsza edycja imprezy. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi Nowaczykowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się i nie mówi. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Ryki, dodano: 24-02-2016 08:45, odsłon: 2760)
KP PSP Ryki

W Sobieszynie gm. Ułęż doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Audi A3 i Mazdy Premacy. W wyniku zderzenia przewrócona do góry kołami Mazda blokowała ruch pojazdów. Audi znajdowało się w przydrożnym rowie na prawym boku. Samochodem Audi podróżowały dwie osoby, natomiast Mazdą trzy osoby. Dla jednego z pasażerów Mazdy wypadek zakończył się śmiertelnie. 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 24-02-2016 08:33, odsłon: 2628)
KP PSP Ryki

W zeszłą niedzielę na Lipowej w Dęblinie samochód osobowy uderzył w barierki oddzielające jezdnię od chodnika. Uderzenie było na tyle silne, że barkierki pękły, a samochód osobowy zatrzymał się na chodniku równolegle tuż za nimi. Kierowcą osobówki zajął się wykwalifikowany personel medyczny. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. 

 

 

 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 24-02-2016 08:17, odsłon: 2501)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook