Dzisiaj jest sobota, 20 lipca 2024 r., 202 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej”, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Koło Puławy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Związek Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej Okręg Ziemi Lubelskiej, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 493

13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Security w Kochowie, w gminie Maciejowice. To niepowtarzalna okazja, by świętować Dni Maciejowic w wyjątkowy sposób!

 

Dla strzelnicy w Kochowie data ta będzie również wyjątkowa z innego powodu – tego dnia obchodzi swoje 1 urodziny! Otwarcie takiego miejsca okazało się przysłowiowym ,,strzałem w dziesiątkę”. Wśród lokalnej społeczności i nie tylko obudził się prawdziwie strzelecki duch! Jak zdradził nam właściciel strzelnicy, Sławomir Hacz, przekrój gości jest bardzo szeroki – od licznych grup szkolnych, po kilkuosobowe grupki przyjaciół, którzy z powodzeniem przeszli już cały okres stażowy i zdobyli patent strzelecki, kończąc na ugrupowaniach mundurowych, wliczając w to legendarną jednostkę wojskową GROM.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 178
Fot. ZSO/Facebook

9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z racji ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości. CKE opublikowała informacje, z których wynika, że 84,1 % tegorocznych maturzystów w całej Polsce zdało egzamin dojrzałości. 

 

Prawo do poprawki w sierpniu ma nieco powyżej 10%, a nie zdało egzaminu 5% maturzystów.

 

Absolwenci dęblińskiego LO zdali maturę w 100% - co jest ogromnym sukcesem edukacyjnym - już kolejny rok z rzędu.

 W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie – Moto Festival! Jeśli Twoje serce bije szybciej na dźwięk silników i zapach spalin, nie może Cię zabraknąć w ten weekend!

 

Czym jest Moto Festival?

 

To niezwykła okazja, by spotkać ludzi, którzy kochają wszystko, co ma koła i silnik. Nasza ekipa organizuje eventy już od ponad 20 lat, ale stale powiększamy nasz zespół o młodych, pełnych energii ludzi z nowymi pomysłami. Dzięki temu każdy nasz zlot, to świeże doświadczenie, pełne nowych atrakcji i niezapomnianych przeżyć.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 218

"STOP utonięciom", to audycja, która odbędzie się w najbliższy piątek 28 czerwca na żywo, na antenie Polskiego Radia Lublin.

 

O godz. 8.15 Pani Redaktor Agata Zalewska, porozmawia z Piotrem Świtajem - nauczycielem w-f w ZSO w Dęblinie, oraz prezesem klubu pływackiego "Z łabędziem pływać", na temat corocznych, tragicznych statystyk dotyczących utonięć w Polsce oraz ich głównych przyczyn, ale przede wszystkim, na temat sposobów skutecznego im zapobiegania. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 394

23 czerwca 2024 r. (niedziela) w ramach Dni Dęblina i XIII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu odbędzie się XLIII Rajd Przyjaciół Dęblina, na który zaprasza Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego i Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

Do pobrania: 

Karta zgłoszenia 

Karta turysty

Regulaminkategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 680

23 czerwca 2024 r. (niedziela) w ramach Dni Dęblina i XIII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu, odbędzie się XIII Dębliński Rajd Rowerowy na Bursztynowym Szlaku „Greenways”, na który zaprasza Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego i Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 679

Blisko 700 osób wzięło udział w tegorocznej edycji biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Najmłodsi mieli zaledwie kilka lat, najstarsi – ponad 70. Ulicami Garwolina biegaczki i biegacze pobiegli już po raz piętnasty, dając tym samym wsparcie osobom doświadczającym przemocy.

 

16 czerwca odbyła się 15. edycja biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. To największe wydarzenie sportowe w powiecie garwolińskim, które co roku przyciąga do stolicy powiatu setki zawodników w każdym wieku – nie tylko z najbliższej okolicy, ale także z odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy.

 

Nie inaczej było w tym roku. Na starcie zawodów stanęło blisko 700 osób. Jedni wybrali 2-kilometrowy dystans Biegu Rodzinnego, inni zmierzyli się z odcinkiem 5 km lub głównym biegiem na 10 km. Pogoda nie była łaskawa – wysoka temperatura i palące słońce dało się we znaki zawodnikom, ale mimo to każdy z nich dzielnie walczył do samego końca.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 432
Fot. Witek Lasek Photography

Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina!

 

POCZUJ MOC!

 

GDZIE? Targowisko przy ul. 15 Pułku Piechoty w Dęblinie

 

KIEDY? już w czwartek 27 czerwca o godzinie 20:00.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 678

7 czerwca 2024 roku w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbył się XXVIII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

 

Do tegorocznego konkursu przygotowały uczniów pani Barbara Kurek i pani Iwona Kamer.

 KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook