Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Ratunkiem dla chorej Oli jest kosztowna rehabilitacja
Dodał: EdytaD, 29-11-2015 21:21, odsłon: 5835
fot. Archiwum domowe
fot. Archiwum domowe

Aleksandra Tyrkalska z domu Kozaczewska ze Stężycy potrzebuje wsparcia finansowego. Ma niedowład kończyn górnych i sparaliżowane obie kończyny dolne. Podczas zabawy z dzieckiem poczuła, że drętwieją jej kończyny. W szpitalu postawiono diagnozę: zawał rdzenia kręgowego. Obecnie pani Aleksandra ma niedowład kończyn górnych i sparaliżowane obie kończyny dolne. Jedynym ratunkiem jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Dlatego prosi o pomoc. 

 

 

Aleksandra Tyrkalska z domu Kozaczewska pochodzi ze Stężycy, ma 33 lata, męża Michała i dwuletniego synka Leosia. Od kilku lat mieszka w Krakowie, wcześniej wiele lat spędziła w Warszawie...sercem jest od zawsze ROSOŁEM.

 

Edukację rozpoczęła w przedszkolu w Stężycy, następnie lokalna podstawówka im. Marii Konopnickiej, dalszy proces nauki odbywał się w liceum handlowym w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie, później studia w Warszawie i praca.

 

Jesienią tego roku całe życie rodziny Tyrkalskich diametralnie się zmieniło. Pani Ola nie jest już w stanie samodzielnie opiekować się swoim synkiem i potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego. 

 

"Wszystko szło dobrze, bo Olka to pracowita, bardzo energiczna dziewczyna, skłonna do pomocy, o szczodrym sercu niestety jesienią tego roku podczas zabawy z synkiem poczuła, ze drętwieją jej kończyny, mąż niezwłocznie zawiózł ją do szpitala, na miejscu okazało się Że Ola nie może samodzielnie dostać się na badania - diagnoza ZAWAŁ RDZENIA KRĘGOWEGO...ma niedowład kończyn górnych i sparaliżowane kończyny dolne.

 

Obecnie jej domem jest szpital w Krakowie, kolejny szpital, w którym próbują ją lekarze postawić na nogi...W planach jest wielomiesięczna a być może wieloletnia rehabilitacja, na którą potrzebne są środki finansowe. Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby pomóc Oli w dojściu do zdrowia i prosimy o wsparcie finansowe na rehabilitację"

 

Wpłat można dokonywać na konto: Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Białaczkę I Choroby Nowotworowe w Stężycy 76872410152002150513760001 z dopiskiem dla Oli."

 

 

Z góry dziękuję Aleksandra Sochacka

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Ws...
13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Secur...
Fot. ZSO/Facebook
9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z&nbs...
W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zap...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook