Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Jerzy Kucharski

W Dęblinie w noc sylwestrową mieszkańcy spotkali się przed Urzędem Miasta. Impreza rozpoczęła się o godzinie 23.00. Były tańce, zabawy i konkursy, a o północy mieszkańcy złożyli sobie życzenia noworoczne. W tym roku były też płonące pochodnie, zimne ognie, szampan dla mieszkańców i cukierki dla dzieci oraz nagrody w konkursach.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-01-2016 08:33, odsłon: 2949)
KWP Lublin

Dzisiaj około godziny 8.00 rano policjanci z Ryk udali się w rejon służbowy. Ich zadaniem było zatrzymanie 59-latka, mieszkańca gminy Ryki.

 

Mężczyzna zgodnie z nakazem wystawionym przez Sąd powinien trafić do więzienia aby odbyć karę pozbawienia wolności. W przeszłości karany był za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 30-12-2015 22:06, odsłon: 2311)

Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka zaprasza mieszkańców na wspólne powitanie Nowego 2016 Roku! 

 

W programie przewidziane są konkursy i zabawy z nagrodami, a o północy wspólny toast, sztuczne ognie, dyskoteka oraz życzenia Noworoczne burmistrz Dęblina Beaty Siedleckiej.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 29-12-2015 10:48, odsłon: 3402)
KP PSP Ryki

W Potoku (gmina Ryki)  na drodze gminnej doszło do zderzenia czołowego samochodów Audi Q7 i Peugeot Partner. Pojazdy znajdowały się na jezdni i całkowicie zablokowały ruch na drodze. Nieprzytomny kierowca Peugeota był uwięziony w pojeździe, natomiast kierowca Audi nie odniósł obrażeń.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-12-2015 10:32, odsłon: 2349)
Dęblin24

APEL

 

Powitaniu Nowego Roku z pewnością towarzyszyć będą fajerwerki i sztuczne ognie.


Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rykach apelują o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas odpalania środków pirotechnicznych. O czym należy pamiętać podczas odpalania fajerwerków?

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 29-12-2015 10:27, odsłon: 1973)
fot. Dęblin24

Wczoraj około godziny 18:30 na trasie Stężyca - Stara Rokitnia doszło do wypadku. Kierowca jadący pod wpływem alkoholu i z dużą prędkością uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowanego kierowcę przewieziono do szpitala w Puławach. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 26-12-2015 20:39, odsłon: 3504)
Fot. Adrianna Jarosz

Koncert "Mocni - Miłosierni! Razem możemy więcej!" odbył się 19 grudnia i rozpoczął się kilka minut po godzinie 13.00. Różnił się od zwykłych koncertów i w takim stylu został zorganizowany po raz pierwszy w regionie. Miał charakter religijny, a intencją organizatorów było przybliżyć społeczności, która przybyła na koncert miłość jaką są obdarowani przez Boga oraz wprowadzić w świąteczny nastrój, a przy okazji wspomóc chorego na padaczkę lekooporną Kajtka Krygrowskiego. Dochód z koncertu w całości zasilił konto Kajtka.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 24-12-2015 12:08, odsłon: 12957, 1 komentarz)
KWP Lublin

Nawet 5 lat pozbawienia wolności może dostać dwóch mieszkańców Ryk za kradzież elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło na początku grudnia na ulicy Cichej w Rykach. Sprawcy wykorzystując okazję, że samochód w którym znajdowały się narzędzia był otwarty zabrali je z pojazdu. Policja szybko ustaliła sprawców. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 24-12-2015 07:37, odsłon: 2068)
fot. Adrianna Jarosz

Tradycją w Urzędzie Miasta Dęblin są coroczne spotkania opłatkowe burmistrza z samorządowcami, przedstawicielami wojska, miejskich instytucji, zakładów pracy a także organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. Do tej pory miały one charakter zamknięty i odbywały się na Sali Ślubów Ratusza Miejskiego.


W tym roku spotkanie odbyło się 18 grudnia o godz: 15:00 i po raz pierwszy miało zupełnie odmienny charakter. Burmistrz Beata Siedlecka oprócz gości z wyżej wymienionych jednostek zaprosiła również mieszkańców Dęblina. Tegoroczne spotkanie odbyło się na placu przez Ratuszem i było ukłonem władz miasta w kierunku mieszkańców.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 22-12-2015 08:34, odsłon: 5897)
fot. Edyta Danasiewicz

Młodzi artyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie działający w szkolnej grupie teatralnej zaprezentowali barwne widowisko podczas inscenizacji szkolnych Jasełek. Uczniowie przedstawili jasełka w scenerii "Wigilijnej ulicy". Organizatorem całego przedstawienia była pedagog szkoły Małgorzata Zagożdżon. Uczniowie zaprosili na jasełka uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 20-12-2015 08:33, odsłon: 7461)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook