Dzisiaj jest sobota, 11 lipca 2020 r., 193 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

W niedzielę 21 czerwca odbędą się obchody 74. rocznicy śmierci Majora Mariana Bernaciaka "Orlika". 

 

Obchody rozpoczną się o 8:45 zbiórką delegacji i pocztów sztandarowych pod kościołem w Rykach. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-06-2020 16:52

Na czas wyborów Prezydenta RP zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. (ewentualna II tura 12.07.2020 r.), z uwagi na remont budynku szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie, nastąpiła zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych, w stałych obwodach głosowania nr 8, 9 i 10 w Dęblinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 502

II Dębliński konkurs artystycznych dla dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin. 

 

Temat konkursu: CZŁOWIEK I CZAS

 

 

 

Pliki do pobrania: 

 

Regulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [348.00 KB]

 

Karta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [313.46 KB]

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 09-06-2020 12:42

Dnia 3 czerwca br. w Urzędzie Miasta Dęblin odbyło się spotkanie.

 

Zorganizowano je w celu podziękowania tym, którzy podczas tego trudnego dla nas wszystkich okresu pandemii koronawirusa zaangażowali się w społeczną akcję szycia maseczek w Dęblinie.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 372

W dniach 8-15 maja odbył się XVII Tydzień Bibliotek pod hasłem "Zasmakuj w bibliotece" - ogólnopolski program promocji czytelnictwa i bibliotek.

 

Jest to czas, kiedy biblioteki w całym kraju organizują szereg imprez, mających na celu zwiększenie zainteresowania książką, popularyzację wiedzy o zasobach bibliotek i ofercie edukacyjno-kulturalnej.

 

 

W roku bieżącym działania te przybrały formę zdalną (z racji ogólnokrajowej kwarantanny) – spotkania autorskie, wywiady z ciekawymi ludźmi, lekcje biblioteczne, warsztaty, happeningi uliczne i plenerowe, konkursy czy eventy przyciągające rzeszę czytelników odbyły się przez Internet.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 2434

Działając na podstawie wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, wydanych na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374 i 567) organ prowadzący wyznacza na czas wakacji dyżury w miesiącu:

 

1)  lipiec 2020 r. -      Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” przy ul. Niepodległości 10a w Dęblinie, tel. (81) 883 06 07 oraz

Miejskie Przedszkole nr 4 przy ul. Rogowskiego 5b w Dęblinie, tel. (81) 880 01 71,

 

2)  sierpień 2020 r. -  Miejskie Przedszkole nr 3 oddział przy ul. 15 P. P. „Wilków” 24 w Dęblinie, tel. (81) 723 78 39 oraz

przy ul. Michalinowskiej 1a w Dęblinie, tel. (81) 883 38 83.

 

Jednocześnie informujemy, że przyjmowane będą tylko dzieci uczęszczające do danego przedszkola. Rezygnacja z rotacji dzieci ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa wywołującego chorobę COVID-19. W przedszkolach zajęcia opiekuńczo-wychowawcze prowadzone będą tylko przez pracowników danej placówki.

           

Informacje na temat przyjmowania wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny dostępne są ww. placówkach.

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z dyrektorami poszczególnych przedszkoli.

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-06-2020 11:22

II Dębliński konkurs artystycznych dla dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin. 

 

Temat konkursu: CZŁOWIEK I CZAS

 

 

 

Pliki do pobrania: 

 

Regulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [348.00 KB]

 

Karta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [313.46 KB]

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 206

2 czerwca w Urzędzie Miasta Dęblin w obecności burmistrz Beaty Siedleckiej nastąpiło oficjalne przekazanie przez Marka Kuta nagrody ufundowanej przez jego firmę ELEKTROMEKS na ręce dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Dęblinie Beaty Kursy.

 

Firma zajmuje się odnawialnymi źródłami energii i stacjonuje u nas w mieście na ulicy Partyzantów. Przypomnijmy, że firma pana Marka zorganizowała konkurs pn. „Zielony prąd w oświacie”, który polegał na głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook na jedną z nominowanych placówek oświatowych.

 

Zasady były proste. Placówka, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o wartości ok. 30 000 zł.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 344

W dniu 26 maja podczas XXX Sesji Rady Miasta Dęblin uczennice klas V Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie otrzymały listy gratulacyjne i prezent w formie książek edukacyjnych za zajecie bardzo dobrych lokat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego GALILEO.

 

Konkurs organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie.

 

Gratulacje od Przewodniczącego Rady Miasta Dęblin Macieja Krygrowskiego i Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej otrzymały uczennice wraz z rodzicami oraz nauczyciel przygotowujący do konkursu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 183

Z okazji Dnia Działacza Kultury pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz lokalnej społeczności. 

 

Gratuluję wszystkim tym, którzy tworzą i rozwijają życie kulturalne w naszym mieście, w szczególności pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie oraz twórcom i artystom z nim związanym.

 

Zarówno władze samorządowe naszego miasta, jak i mieszkańcy Dęblina, z uznaniem odnoszą się do zaangażowania, z jakim stawiacie Państwo czoła wciąż nowym wyzwaniom, skutecznie działając na rzecz naszej gminy.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy, oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Niech Wasza aktywność będzie pasmem sukcesów i powodem do dumy.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin

 

Beata Siedlecka

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 128

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694-972-047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia

Szukam 3 Kobiet Do Promowania E-sklepu
Praca online - promowanie e-sklepu. Poprowadzę Cię krok po kroku. Szkolenia produktowe i rozwojowe. Polecasz sklep - dostan...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Praca Ubojnia Artus Maciejowice
Firma Artus Maciejowice oferuje pracę na stanowiskach: -pracownik magazynu żywca; -rzeźnik; -pracownik fizyczny do prac związ...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook