Dzisiaj jest sobota, 24 września 2022 r., 267 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24


kategoria: Aktualności, Edukacja , dodano: 08-03-2018 19:28

W poniedziałek 5 marca odbyło się spotkanie z Sybirakiem.

 

Płk Henryk Skirgajło - Przewodniczący Koła Sybiraków w Puławach, po raz kolejny przygotował dla dęblińskiej młodzieży z III klas gimnazjum żywą lekcję historii.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1187

Od 4 grudnia 2017r.do 5 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Dęblinie odbywały się warsztaty z OK. (oceniania kształtującego).

 

W warsztatach brali udział nauczyciele zarówno nauczania zintegrowanego, jak i szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych.

 

Warsztaty prowadziła Irena Micek w ramach programu CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej).

 

OK polega na częstym, interaktywnym ocenianiu postępów ucznia i uzyskanego przez niego zrozumienia materiału, tak aby móc określić, jak uczeń ma się dalej uczyć i jak najlepiej go nauczać. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1296

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 3 w Dęblinie zaprasza rodziców oraz dzieci na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 10 marca w godz. 11.00 – 13.00 szkole przy ul. Tysiąclecia 25.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1205

W ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 21 lutego w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dęblinie odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania.

 

W konkursie wzięło udział 22 uczniów dęblińskiej placówki. Uczestnicy konkursu mieli  za zadanie przepisać tekst przygotowany wcześniej przez organizatorów konkursu.

 

Tekst był dostosowany do wieku uczestnika. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1944

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie z klas gimnazjalnych pod opieką wychowawców: Katarzyny Dybalskiej, Andrzeja Paproty, Bożeny Słapek i Violetty Gawryjołek w dniach 12-16 lutego uczestniczyli już po raz czwarty w projekcie EuroWeek.

 

Jest to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego.

 

Ponadto program rozwija inteligencję, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność. Tegoroczne zajęcia odbywały się w malowniczo położonej miejscowości Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2480

Jak co roku w karnawale w Miejskim Przedszkolu nr 4 im Jana Pawła II odbył się od dawana oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”.

 

25 stycznia 2018 r. cała społeczność przedszkolna przeniosła się do wielkiej krainy bajek i jej bohaterów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1245

Zawżdy tak to bywało,
Gdy 100 dni nauk zostało,
Wielce godni żakowie,
Biesiadowali na zdrowie!”

 

Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie na pierwszym w życiu uroczystym i wyjątkowym balu bawili się 27 stycznia 2018 roku w sali bankietowej  "Wisełka" w Stężycy. kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1600

Szkolny Klub Wolontariatu po raz kolejny gościł w Miejskim Przedszkolu nr 3 przy ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Dęblinie z akcją „Mądra szkoła czyta dzieciom”.

 

Akcja polega na cyklicznym głośnym czytaniu książek w przedszkolu, a nasze wizyty wpisują się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, której celem jest rozbudzenie wrażliwości czytelniczej oraz kształtowanie nawyku czytania.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1265

W środę - 17 stycznia 2018 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce sportowo-rekreacyjnej na lodowisko i do kręgielni w Radomiu.

 

Wyjazd zorganizował samorząd uczniowski, a jego celem była integracja uczniów oraz upowszechnianie form aktywnego wypoczynku.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1310

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Doskonały cyjanek potasu na sprzedaż
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją najlepszej jakości cyjanku potasu, który jest bezbarwnym związkiem krystalicznym. Nasz cyj...
Szczegóły ogłoszenia

Konsultantka Oriflame - Współpraca
Praca z kosmetykami to idealna propozycja dla miłośniczek piękna i zdrowego stylu życia. To również prosty i przyjemny sposó...
Szczegóły ogłoszenia

cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,
cena hurtowa, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, Samsung S22 Ultra 5G, iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro, 400 Euro, iPhone 13 Pro Max,...
Szczegóły ogłoszenia

Rekruter - praca zdalna
Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. W swoim zespole ma ludzi ...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Przestrzeń wolna od turystów, piękne mazurskie krajobrazy, odpoczynek i relaks - to wszystko czeka na Państwa wybierających si...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook