Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

W środę  28 marca w Miejskim Przedszkolu nr 4 im. Jana Pawła II odbyło się spotkanie Wielkanocne.

 

Dyrektor Jadwiga Marzysz złożyła wszystkim pracownikom oraz wychowankom życzenia wielkanocne, zdrowych i wesołych świąt spędzonych w gronie rodzinnym.

 kategoria: Aktualności,Top, Edukacja , odsłon: 1052

28 marca 2018 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 otworzyła szeroko drzwi dla wszystkich gimnazjalistów, którzy chcieli poznać naszą szkołę.

 

Zainteresowanie ofertą szkoły było w tym roku wyjątkowo duże i życzliwe. Odwiedziło ją wielu gości, a wśród nich znaleźli się uczniowie klas trzecich i drugich okolicznych szkół, zarówno dęblińskich jak i tych spoza miasta.

 

Gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Obejrzeli wystawy tematyczne  i stanowiska zawodów: technik informatyk, technik elektryk, technik mechanik, technik mechanik lotniczy, technik dróg i obiektów inżynieryjnych oraz ślusarz. Zwiedzili szkolne warsztaty, internat i pracownie lekcyjne.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1167

21 marca 2018r. z okazji Pierwszego dnia Wiosny, odbyła się w SOSW II edycja Wiosennego Festiwalu Młodych Talentów.

 

Do udziału zgłosiło się 15 uczestników w różnorodnych prezentacjach.

 

Były to popisy taneczne, muzyczne, gimnastyczne, recytatorskie, teatralne oraz pokaz sztuk walki.

 

Mogliśmy usłyszeć znane piosenki w zupełnie nowych aranżacjach.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1169

Pasieka „Boża Iskierka” przygotowała zajęcia „Fascynujący świat pszczół”, których autorem jest Mistrz Pszczelarstwa Aleksander Rębacz.

 

Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 dnia 18 marca, kiedy to uczniów odwiedził pan P. Kobuz - pszczelarz UMCS w Lublinie, specjalista w dziedzinie pszczół.

 

W bardzo serdecznej atmosferze dzieci dowiedziały się o życiu tych pracowitych owadów, ich pracy, znaczeniu w przyrodzie, a także o bardzo odpowiedzialnej pracy pszczelarza. kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 965

W dniach 12-16 marca w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Tydzień Matematyki.

 

Celem wielu wydarzeń tego tygodnia było zainteresowanie uczniów matematyką oraz zachęcenie ich do samorozwoju poprzez udział w konkursach i rozwiązywanie łamigłówek.

 

W organizację Tygodnia Matematyki włączyli się nauczyciele matematyki, informatyki, plastyki, wychowawcy klas.

 

Dużą pomoc okazali opiekunowie Samorządów Uczniowskich szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2847

15 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Dęblinie odbył się jubileuszowy X Konkurs Interpretacji Utworów Czesława Miłosza. 

 

Patronat nad imprezą objęła pani dyrektor Anna Dominiak, zaś organizatorami byli poloniści Karolina Rymkiewicz-Rogacka i Zbigniew Cieloch.

 

Do konkursu przystąpiło 26 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z Puław, z Dęblina i z Ryk.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2497

 kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 21-03-2018 12:54

Źródłem wiedzy na temat żywienia i stylu życia są obecnie dla dzieci reklamy telewizyjne, które nie podają rzetelnych informacji na temat przedstawionych artykułów.

 

Dzieci są również bardzo podatne na reklamy w postaci kolorowych opakowań, gadżetów dodawanych do produktów – producenci wszelkimi sposobami starają się przyciągnąć młodego konsumenta.

 

Należy zatem dołożyć wszelkich starań, aby pomóc dzieciom zdobywać wiedzę w zakresie właściwych wyborów żywieniowych, aby chipsy lub pączek, batonik i butelka słodzonego napoju nie zastępowały drugiego śniadania.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 951

W Miejskim Przedszkolu nr 4 w Dęblinie, jak co roku nie zapomniano o Dniu Kobiet. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały wraz ze swoimi współtowarzyszami zabaw płci przeciwnej.

 

Mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grup. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia swoim koleżankom i paniom. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 903

10 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dęblinie odbył się Dzień Otwarty, na który zostały zaproszone dzieci w wieku od 4 do 7 lat wraz z rodzicami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 992

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook