Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W dniach 3 - 7 września drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 wyjechała na wycieczkę do Brukseli.

 

Wycieczka stanowiła nagrodę za zwycięstwo w konkursie "Twoje europejskie wyzwanie" dla Weroniki Paciorek z klasy 2 tk oraz Dawida Surmacza i Krystiana Pikuły z klasy 2 te. Opiekunem wycieczki była Małgorzata Więsek.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1293
MBP Dęblin

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie podczas tegorocznych wakacji zaprosiła wszystkie dzieci do udziału w zajęciach pod hasłem „Bibliowakacje”.

 

W każdy wtorek i czwartek w lipcu i sierpniu w godzinach 12.00-14.00 młodym czytelnikom przygotowano wiele atrakcji.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe dostępne w naszej placówce oraz zabawy z komputerem. Dzieci mogły również rozwijać swoje talenty plastyczne, odwiedzając bibliotekę nie mogły narzekać na nudę. Wszystkim największą frajdę sprawiły prace manualne – własnoręcznie wykonywane.                                                                                    kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2169

W sobotę 2 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie odbyła się kolejna edycja „Narodowego Czytania”, w której udział wzięli uczniowie ZSZ nr 1 w Dęblinie.

 

Zapoczątkowana w 2012 roku ogólnopolska akcja polega na wspólnym czytaniu wybitnych dzieł polskiej literatury.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1311

W poniedziałek 4 września po uroczystej mszy świętej w auli szkolnej zebrali się uczniowie, rodzice nauczyciele, dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.  

 

Wśród gości, którzy uświetnili uroczystość znalazła się przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska – Gąsiewska, Daniel Drózd przedstawiciel WZL oraz przewodnicząca Rady Rodziców M. Grzywacz oraz liczni reprezentanci rodziców.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego wprowadzenia Sztandaru Szkoły i wspólnego odśpiewania  hymnu narodowego. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1468

Uczniowie Technikum Elektrycznego i Technikum Informatycznego ZSZ nr 1  w roku 2017 i 2018  wyjadą na miesięczny zagraniczny staż do Irlandii.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1319

W piątek 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

 

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego uroczyście odśpiewali Hymn Narodowy oraz usłyszeli wiele ciepłych słów od dyrektora i wychowawców.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2980
fot. PublicDomainPictures/pixabay.com

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Bibliowakacje. 

 

Zajęcia dla dzieci dostępne w miesiącu lipcu i sierpniu, we wtorki i czwartki już od godziny 12:00. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1186

23 czerwca 2017 – na ten dzień czekała cała społeczność szkolna! W auli spotkali się uczniowie, dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, rodzice, by w uroczysty sposób zakończyć rok szkolnych 2016/2017.  

 

Nie zabrakło gości: wśród nich władze powiatu Hanna Czerska Gąsiewska -  przewodnicząca Rady Powiatu, w imieniu  dyrektora WZL Bartłomieja Kacperczyka gościł kierownik działu kadr Daniel Drózd, przedstawiciel Rady Rodziców Aneta Jaworska, rodzice wychowanków, którzy odebrali listy gratulacyjne za wyniki w nauce i osiągnięcia swoich dzieci.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1549

W czwartek 22 czerwca w słoneczne przedpołudnie Milena Kłos z Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 W Dęblinie. 

 

 

Grupy 3, 4 i 5-latków z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchały bajek, które czytała im bibliotekarka. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1519

W dniu 5 czerwca przedszkolaki z grupy "Leśne Ludki" oraz "Mądre Sówki" uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru Capitol w Warszawie. 

 

Dzieci obejrzały spektak "Wanna Archimedesa" wg Krzysztofa Jaślar i Krystyny Kwiatkowskiej w wykonaniu profesjonalnych aktorów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1569

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook