Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

W czwartek 8 marca w Szkole Podstawowej Nr 4 w Dęblinie uczniowie klas VII oraz klas II i III gimnazjalnych przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego ”Eureka”.

 

Na wyniki uczniowie poczekają do maja.

 

Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 967


kategoria: Aktualności, Edukacja , dodano: 08-03-2018 19:28

W poniedziałek 5 marca odbyło się spotkanie z Sybirakiem.

 

Płk Henryk Skirgajło - Przewodniczący Koła Sybiraków w Puławach, po raz kolejny przygotował dla dęblińskiej młodzieży z III klas gimnazjum żywą lekcję historii.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1016

Od 4 grudnia 2017r.do 5 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Dęblinie odbywały się warsztaty z OK. (oceniania kształtującego).

 

W warsztatach brali udział nauczyciele zarówno nauczania zintegrowanego, jak i szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych.

 

Warsztaty prowadziła Irena Micek w ramach programu CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej).

 

OK polega na częstym, interaktywnym ocenianiu postępów ucznia i uzyskanego przez niego zrozumienia materiału, tak aby móc określić, jak uczeń ma się dalej uczyć i jak najlepiej go nauczać. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1135

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 3 w Dęblinie zaprasza rodziców oraz dzieci na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 10 marca w godz. 11.00 – 13.00 szkole przy ul. Tysiąclecia 25.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1038

W ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 21 lutego w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dęblinie odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania.

 

W konkursie wzięło udział 22 uczniów dęblińskiej placówki. Uczestnicy konkursu mieli  za zadanie przepisać tekst przygotowany wcześniej przez organizatorów konkursu.

 

Tekst był dostosowany do wieku uczestnika. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1728

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie z klas gimnazjalnych pod opieką wychowawców: Katarzyny Dybalskiej, Andrzeja Paproty, Bożeny Słapek i Violetty Gawryjołek w dniach 12-16 lutego uczestniczyli już po raz czwarty w projekcie EuroWeek.

 

Jest to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego.

 

Ponadto program rozwija inteligencję, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność. Tegoroczne zajęcia odbywały się w malowniczo położonej miejscowości Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2248

Jak co roku w karnawale w Miejskim Przedszkolu nr 4 im Jana Pawła II odbył się od dawana oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”.

 

25 stycznia 2018 r. cała społeczność przedszkolna przeniosła się do wielkiej krainy bajek i jej bohaterów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1070

Zawżdy tak to bywało,
Gdy 100 dni nauk zostało,
Wielce godni żakowie,
Biesiadowali na zdrowie!”

 

Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie na pierwszym w życiu uroczystym i wyjątkowym balu bawili się 27 stycznia 2018 roku w sali bankietowej  "Wisełka" w Stężycy. kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1405

Szkolny Klub Wolontariatu po raz kolejny gościł w Miejskim Przedszkolu nr 3 przy ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Dęblinie z akcją „Mądra szkoła czyta dzieciom”.

 

Akcja polega na cyklicznym głośnym czytaniu książek w przedszkolu, a nasze wizyty wpisują się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, której celem jest rozbudzenie wrażliwości czytelniczej oraz kształtowanie nawyku czytania.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1089

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook