Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Zdjęcie poglądowe z pobytu uczniów ZSZ nr 1 w Irlandii

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy i potrzeb edukacyjnych uczniów, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie po raz kolejny złożył wniosek w ramach programu ERASMUS+  „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego”  Europejskie umiejętności - zawodowy start.  

 

Wniosek przeszedł pozytywną weryfikację i szkoła została zakwalifikowana do udziału w programie.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 976

Dnia 8 maja grupa II Zuchy – Marynarze z Przedszkola Nr 3 w Dęblinie gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej na Filii Rycice w ramach obchodów Święta 3-go Maja.

 

Celem spotkania było uświadomienie dzieciom znaczenia tego ważnego wydarzenia, rozwijanie poczucia przynależności narodowej, wyjaśnienie znaczenia symboli narodowych i poznanie legend o powstaniu naszego kraju. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1077

W Miejskiej Bibliotece Publicznej na Rycicach po raz dziesiąty odbyło się podsumowanie konkursu „Mistrz Czytania”  oraz  „Klub Milionerów”. 

 

Wzięło w nich udział 119 uczestników z klas nauczania początkowego I - III oraz z klas IV - VII Szkoły Podstawowej Nr 3 w Dęblinie.

 

Celem tej inicjatywy jest popularyzacja czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

 

Biblioteka zadanie to realizuje wspólnie z Zespołem Szkół Nr 3 w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1420

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie odbywający praktyki zawodowe w Portugali byli uczestnikami EUROPE DAY.

 

Organizatorem tego dnia była portugalska organizacja przyjmująca, partner projektu „Europejski wymiar kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie”, Mobility Friends. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1021

W środę 16 maja odbył się Lokalny Konkurs Piosenki „OJCU ŚWIĘTEMU śpiewajmy” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 4, im. Jana Pawła II w Dęblinie. 

 

Patron to bardzo ważna postać w życiu naszego przedszkola. Wokół niej buduje się tradycje, wprowadza dzieci w świat wartości. I tak też robi się w naszym przedszkolu.

 

Jesteśmy niezwykle dumni ze swego patrona i dokładamy wszelkich starań, aby słowa Jana Pawła II  Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa, nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością, która bez przerwy się otwiera były dla nas drogowskazem w pracy i w życiu.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1458

Z rodziną złączek elektrycznych i systemów połączeń elektrycznych firmy ,,Wago” uczniowie zapoznali się  na targach  z branży elektrycznej ,,Energetics” w  Lublinie na, które uczniowie jeżdżą co roku.

 

Oferta firmy poza zestawami testowymi na wyposażenie pracowni instalacji elektrycznych przewidywała również wizytę laboratorium mobilnego czyli ,,Klementyny”.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1020

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, ponownie wystartowali w kolejnej - XII Edycji Lubelskiego międzyszkolnego Konkursu Zawodowego "Rok przed dyplomem" o zasięgu wojewódzkim dla uczniów klas III techników oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych szkół ponadgimnazjalnych.

 

Konkurs jest promocją szkolnictwa zawodowego, integruje środowisko zawodowe uczniów oraz nauczycieli różnych szkół technicznych oraz doradców metodycznych przedmiotów zawodowych.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1173
Zdjęcie poglądowe/ pixabay.com

26 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie odbędzie się III Święto Rodziny, impreza plenerowa, której celem jest zintegrowanie środowiska mieszkańców osiedla: rodziców, dzieci i nauczycieli.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1263

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2018 roku pod hasłem "(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie rozpoczął się na dobre w czwartek 10 maja.

 

Tego dnia odbył się w naszej placówce II etap konkursu „Mistrz Pięknego Czytania”, w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1284

W dniu 9 maja społeczność Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II uczestniczyła w poranku patriotycznym z okazji Świąt majowych.

 

Dzieci z grupy VI pod kierunkiem pań: Małgorzaty Ryll i Marioli Skorek przygotowały krótki program słowno-muzyczny dotyczący symboli narodowych i świąt państwowych obchodzonych w maju.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1044

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook