Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W czwartek 8 listopada w SOSW w Dęblinie odbyła się szósta edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego.

 

Konkurs odbywał się pod hasłem „Sen o Niepodległej” i miał formę prezentacji utworu poetyckiego związanego z tematyką niepodległościową.

 

W konkursie wzięło udział 39 uczestników.

 

Po raz kolejny konkurs został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dęblin – Beaty Siedleckiej.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2312

W piątek 23 października w Ratuszu Miejskim Miasta Dęblin odbyło się spotkanie burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej z przedstawicielami Samorządu Studenckiego Lotniczej Akademii Wojskowej.

 

Z Beatą Siedlecką spotkali się przewodniczący Samorządu Studenckiego Lotniczej Akademii Wojskowej Mateusz Piechowski, Rafał Eljaszuk i Szymon Kwiatkowski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1373

W poniedziałek 29 października uczniowie dęblińskich szkół wspólnie wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie na wystawę i prelekcję poświęconą gen. bryg. pil. Witoldowi Urbanowiczowi.

 

Dyrektor biblioteki Dagmara Jarosz przywitała wszystkich zgromadzonych oraz przybyłych gości. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1349

W piątek 26 października w MBP Filia Wiślana odbyła się lekcja biblioteczna, której tematem przewodnim była polska złota jesień.

 

Uczniowie klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie obejrzeli prezentację pt. „Złota polska jesień”, odgadywali zagadki dotyczące obecnej pory roku oraz rozwiązali test wiedzy ortograficznej i literackiej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1223

Dnia 22 października 2018 r. w SOSW Dęblin odbyła się prelekcja na temat: „Znaczenie i profilaktyka badań mammograficznych w życiu kobiety”.

 

W spotkaniu uczestniczyły uczennice starszych klas i zespołów edukacyjnych, nauczycielki, żeńska część personelu niepedagogicznego oraz mama jednej z uczennic.

 

Doktor Katarzyna Pawłowska w sposób bardzo przystępny i dostosowany do możliwości intelektualnych uczennic wyjaśniła dziewczynkom mechanizm rozprzestrzeniania się choroby nowotworowej w organizmie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1735

W poniedziałek 22 października br. siedemnastu uczniów z klas:  2a, 2b i 3a SP nr 5 wzięło udział w konkursie przedmiotowym o zasięgu ogólnopolskim Synapsik „MEN”.

 

Uczniowie odpowiadając na pytania testu sprawdzali swoją wiedzę z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1407

W czwartek 25 października odbyło się wyjście klasowe, podczas którego trzecie klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stężycy odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Dęblinie.

 

 

Grupa gimnazjalistów, która liczyła 30 osób, o godzinie 10:30 stawiła się w bibliotece z paniami Karoliną Trych - nauczycielką historii i Kingi Ziemskiej- nauczycielką języka niemieckiego.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1273

12 października uczniowie SOSW obchodzili Święto Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły powitała przybyłych gości i emerytowanych nauczycieli, podziękowała za pełną poświęcenia pracę na rzecz szkoły wszystkim swoim pracownikom oraz zaprosiła do obejrzenia części artystycznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1867

W dniu 23 października wszyscy uczniowie SOSW spotkali się z przedstawicielem Komisariatu Policji w Dęblinie st. asp. Wojciechem Białym.

 

Jak co roku, dzielnicowy przypomniał uczniom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci internetowej, w tym korzystania z portali społecznościowych. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1181

Na ten dzień czekali długo!

 

18 października w ZSZ nr 1 w Dęblinie odbyła się uroczystość otwarcia kompleksu boisk wielofunkcyjnych.

 

Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna. Uroczystość prowadzili uczniowie: Oliwia Długoszek i Szymon Pasturczak.

 

Swoją obecnością uświetnili ją znamienici goście: Urszula Gralewska – przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Lublinie, wizytator i opiekunka ZSZ nr 1; Grzegorz Kapusta – wicemarszałek województwa lubelskiego, starosta rycki Stanisław Jagiełło; przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska; wicestarosta powiatu ryckiego Stanisław Włodarczyk, członkowie Zarządu Powiatu, Małgorzata Grzechnik – naczelnik Wydziału edukacji, kultury, zdrowia i spraw społecznych, samorządowcy, przedstawiciele inwestora, przedstawiciele zakładów pracy współpracujących ze szkołą, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół.

 kategoria: Edukacja ,Top, Aktualności, odsłon: 1492

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook