Dzisiaj jest wtorek, 07 grudnia 2021 r., 341 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka

Biblioteka to miejsce, gdzie można wypożyczać książki, czytać prenumerowane przez nią czasopisma, uczestniczyć w spotkaniach z autorami, wspólnie spędzać czas, dzielić się radościami i smutkami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1083

Niestety ferie zimowe w naszym regionie dobiegły już końca. Podczas zimowej szkolnej przerwy Miejski Dom Kultury miał do zaoferowania dużo ciekawych i interesujących zajęć dla dzieci z Dęblina i okolic, a instruktorzy placówki z pełnym zaangażowaniem i wspaniałym nastrojem urozmaicali zajęcia.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1168
Zdjęcie poglądowe /Pixabay/

Nadszedł już kolejny rok, a wraz z nim długo wyczekiwane ferie zimowe – czas odpoczynku od szkolnych obowiązków.  Z tej też okazji  Filia biblioteki na Rycicach zorganizowała szereg różnorodnych zajęć  pod hasłem: „Ferie bez nudy” ukazujących bibliotekę jako miejsce dobrej zabawy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1091
Fot. AdinaVoicu

 

Wygaszone zostaną gimnazja, a funkcjonować zaczną: 8-letnia szkoła podstawowa i  4-letnie liceum ogólnokształcące. Zmiany w prawie oświatowym to reforma, której potrzebuje polska szkoła - podkreślali zgodnie podczas konferencji prasowej wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek oraz lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1394
Zdjęcie poglądowe weallsew.com

Tradycją w SZS nr 2 w Dęblinie stał się konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”. Co roku bierze w nim udział bardzo duża grupa uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje talenty związane z dekoracją bożonarodzeniowych stołów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2727
 Fot. Mirosław Chmiel

W piątek 2 grudnia 2016 r. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu odbyła się uroczysta gala wręczenia Certyfikatów „Lubelskiej Szkoły z Życiem”. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1176

Listopad i grudzień 2016 roku oraz styczeń 2017 roku to czas intensywnych przygotowań dla 38 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie zakwalifikowanych do udziału w praktykach zawodowych w Portugalii realizowanych z programu Erasmus+.  W ramach oferowanego wsparcia młodzież uczestniczy w zajęciach z przygotowania kulturowego oraz języka angielskiego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1281

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odebrali z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów. Stypendia finansowane są z programów stypendialnych" Lubelskie wspiera uzdolnionych" oraz "Lubelska Kuźnia talentów". Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 9 grudnia 2016r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1310

Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Na pewno każdy z Was – małych i dorosłych Czytelników ma swojego ulubionego Pluszowego Misia. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia MBP Filia Rycice zaprosiła grupę Krasnali i grupę Zuchy – Marynarze z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie do wspólnego świętowania. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 883

Tradycyjne już kolejny raz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie obchodzono przypadający 25 listopada „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu w placówce odbyły się dwa spotkania młodych czytelników z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie, w których uczestniczyły oczywiście małe i duże misie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1873

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
ROMANTYCZNY POBYT WE DWOJE/ dom z klimatem na Mazurach/ SPA
ROMANTYCZNIE KLIMATYCZNIE I NASTROJOWO - RANDKA WE DWOJE Mamy pomysł na wyjątkowe dla Państwa chwile spędzone z ukochaną os...
Szczegóły ogłoszenia

Quick loan no matter your location apply here
Are you in need of Loan? Here all problem regarding Loans is solve between a short period of time what are you waiting for apply...
Szczegóły ogłoszenia

Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook