Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. AdinaVoicu

 

Wygaszone zostaną gimnazja, a funkcjonować zaczną: 8-letnia szkoła podstawowa i  4-letnie liceum ogólnokształcące. Zmiany w prawie oświatowym to reforma, której potrzebuje polska szkoła - podkreślali zgodnie podczas konferencji prasowej wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek oraz lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1644
Zdjęcie poglądowe weallsew.com

Tradycją w SZS nr 2 w Dęblinie stał się konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”. Co roku bierze w nim udział bardzo duża grupa uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje talenty związane z dekoracją bożonarodzeniowych stołów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3166
 Fot. Mirosław Chmiel

W piątek 2 grudnia 2016 r. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu odbyła się uroczysta gala wręczenia Certyfikatów „Lubelskiej Szkoły z Życiem”. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1381

Listopad i grudzień 2016 roku oraz styczeń 2017 roku to czas intensywnych przygotowań dla 38 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie zakwalifikowanych do udziału w praktykach zawodowych w Portugalii realizowanych z programu Erasmus+.  W ramach oferowanego wsparcia młodzież uczestniczy w zajęciach z przygotowania kulturowego oraz języka angielskiego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1473

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odebrali z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego stypendia dla wybitnie zdolnych uczniów. Stypendia finansowane są z programów stypendialnych" Lubelskie wspiera uzdolnionych" oraz "Lubelska Kuźnia talentów". Uroczystą Galę wręczenia listów gratulacyjnych zorganizowano 9 grudnia 2016r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1515

Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Na pewno każdy z Was – małych i dorosłych Czytelników ma swojego ulubionego Pluszowego Misia. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia MBP Filia Rycice zaprosiła grupę Krasnali i grupę Zuchy – Marynarze z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie do wspólnego świętowania. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1089

Tradycyjne już kolejny raz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie obchodzono przypadający 25 listopada „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu w placówce odbyły się dwa spotkania młodych czytelników z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie, w których uczestniczyły oczywiście małe i duże misie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2105

W dniach 15 i 18 listopada pani bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Rycice czytała dzieciom - grupa Krasnale i Zuchy-Marynarze - bajki o przygodach Mamy Mu autorstwa J. Wieslander  oraz Jak pies z owieczką  H. Łąckiej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1635

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie wraz z panią Anną Wiącek odwiedziły bajkowy świat Muminków w bibliotece na Rycicach. W czasie odwiedzin dzieci zapoznały się życiem i twórczoscią Tove Jonsson – autorką opowiadań o Muminkach oraz obejrzały film pt.: Niegrzeczna Mała Mi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1615

W piątek 18 listopada w MBP Filii Wiślana odbyła się lekcja biblioteczna pt.: ”Szkoła dawniej”. Dzięki  "starej" lekcji dzieci poznały historię szkoły i nauczania od XIX wieku do czasów współczesnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2388

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook