Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3

W dniach 15 i 18 listopada pani bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Rycice czytała dzieciom - grupa Krasnale i Zuchy-Marynarze - bajki o przygodach Mamy Mu autorstwa J. Wieslander  oraz Jak pies z owieczką  H. Łąckiej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1397

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie wraz z panią Anną Wiącek odwiedziły bajkowy świat Muminków w bibliotece na Rycicach. W czasie odwiedzin dzieci zapoznały się życiem i twórczoscią Tove Jonsson – autorką opowiadań o Muminkach oraz obejrzały film pt.: Niegrzeczna Mała Mi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1409

W piątek 18 listopada w MBP Filii Wiślana odbyła się lekcja biblioteczna pt.: ”Szkoła dawniej”. Dzięki  "starej" lekcji dzieci poznały historię szkoły i nauczania od XIX wieku do czasów współczesnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1914

W czwartek 10 listopada w SOSW w Dęblinie obchodzono „Dzień Patrona”. Tradycyjnie w tym dniu odbywa się ślubowanie uczniów,  którzy rozpoczęli naukę w SOSW, uroczysty apel związany ze Świętem Niepodległości i Patronem ośrodka Marszałkiem Józefem Piłsudskim oraz  otrzęsiny organizowane przez samorząd uczniowski.                                                                                                                                           kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1979

Od 8 do 10 listopada 2016 r. Szkolne Koło Historyczne, którego opiekunem jest Joanna Pardo zaprosiło uczniów do udziału w akcjach organizowanych w ramach tegorocznych obchodów Dnia Niepodległości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1766

9 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym odbyła się czwarta edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego. Konkurs odbywał się pod hasłem „Radosna Niepodległość” i miał formę prezentacji utworu poetyckiego związanego z tematyką niepodległościową.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1788

Dzień 22 października zapisał się w kalendarzu Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie WIELKIMI LITERAMI. Obchody Jubileuszu 30-lecia funkcjonowania placówki stały się doskonałym momentem, aby nadać jej imię „Bajka”.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3416

Gdy Boeing 737-800 linii Norwegian Air Shuttle rejs numer D85140 z Malagi do Warszawy zszedł poniżej podstawy chmur i dotknął kołami pasa lotniska Chopina chyba wszyscy uczestnicy wyjazdu do Sewilli odbywającego się  w ramach projektu "Staż na start" poczuli smutek. Uczniowie ZSZ nr 1 odbywali tam staż zawodowy przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1260

W dniach 20-21 października dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Jolanta Kiebzak oraz wicemarszałek Województwa Lubelskiego Grzegorz Kapusta, Przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska –Gąsiewska, członek zarządu Antoni Całka złożyli wizytę w Irpieniu (obwód kijowski) i Kijowie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2206

Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie kilka tygodni po rozpoczęciu roku szkolnego naukę rozpoczęła stażem zagranicznym w słonecznej hiszpańskiej Sewilli. Uczniowie wyjechali na staż realizowany w ramach programu ERASMUS+ "Staż na start".  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1416

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook