Dzisiaj jest sobota, 09 grudnia 2023 r., 343 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

17 lutego grupa fotograficzna działająca przy Warsztatach brała udział w corocznej imprezie „Dęblińskie Zdjęcie Roku” organizowanej przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie. W tym roku uczestnicy Amatorskiego Koła Fotograficznego „Foto – Pstryk” wystawiali również do konkursu swoje zdjęcia. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2581

Po raz kolejny MBP Filia Rycice zorganizowała konkurs czytelniczy w klasach I - III szkoły podstawowej w Zespole Szkół Nr 3 w Dęblinie. Konkurs jest skierowany do dzieci, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze słowem pisanym i są chętne do wzięcia udziału w konkursie na mistrza czytania. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1719

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Razem zmieniamy internet na lepsze”. Podczas obchodów DBI w bibliotece gościły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie klasy III SP nr 2 w Dęblinie.

 

Panie bibliotekarki podkreśliły potencjał internetu, który dzieci mogą wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1981

Do Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie na zaproszenie Jolanty Kiebzak – dyrektora szkoły w dniu 10 lutego przybyli na spotkanie z uczniami i uczennicami siedmiu klas technik mechanik lotniczy przedstawiciele Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie - Tomasz Grzegorczyk, dyrektor Departamentu Personelu Lotniczego oraz Tadeusz Gembski, naczelnik Inspektoratu Personelu Technicznego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2224

Wychowankowie internatu Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie zarażeni karnawałowym klimatem w internackiej stołówce zorganizowali integracyjną dyskotekę karnawałową. Zaprosili na nią młodzież wraz ze swoimi wychowawcami z zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2164

W sobotę 4 lutego symboliczne  100 dni przed egzaminem dojrzałości maturzyści ZSZ nr 1 w Dęblinie wzięli udział w balu studniówkowym. 

 

To wydarzenie wyjątkowe i podniosłe. Sygnalizuje, że nadchodzi bardzo ważny moment – koniec beztroskiego etapu w życiu człowieka, a czas wkraczania w dorosłe życie i pracy nad ostatnimi maturalnymi szlifami. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 4836

Tegoroczne ferie zaproponowane przez dęblińską bibliotekę i jej filie obfitowały w różnorodne zajęcia, które rozwijały i bawiły. Uczestnicy rozmawiali o szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów oraz wykonali plakaty antyalkoholowe. Były pogadanki o zdrowym stylu życia, prezentowanie umiejętności wokalnych, tanecznych oraz recytowanie wierszy, malowanie i wiele innych ciekawych zajęć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2297

Biblioteka to miejsce, gdzie można wypożyczać książki, czytać prenumerowane przez nią czasopisma, uczestniczyć w spotkaniach z autorami, wspólnie spędzać czas, dzielić się radościami i smutkami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1730

Niestety ferie zimowe w naszym regionie dobiegły już końca. Podczas zimowej szkolnej przerwy Miejski Dom Kultury miał do zaoferowania dużo ciekawych i interesujących zajęć dla dzieci z Dęblina i okolic, a instruktorzy placówki z pełnym zaangażowaniem i wspaniałym nastrojem urozmaicali zajęcia.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1815
Zdjęcie poglądowe /Pixabay/

Nadszedł już kolejny rok, a wraz z nim długo wyczekiwane ferie zimowe – czas odpoczynku od szkolnych obowiązków.  Z tej też okazji  Filia biblioteki na Rycicach zorganizowała szereg różnorodnych zajęć  pod hasłem: „Ferie bez nudy” ukazujących bibliotekę jako miejsce dobrej zabawy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1679

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook