Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3

27 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii Rycice odbyła się lekcja na temat pojazdów specjalistycznych, takich jak: straż pożarna, ambulans, policja, helikopter gaśniczy czy łódź patrolowa, na którą została zaproszona pani Magdalena Wojtal z grupą krasnali z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1279

Tradycyjnie w ZSO w Dęblinie odbył się etap gminny konkursu pożarniczego, który zorganizowała  Beata Byś. Uczestników i ich opiekunów przywitał  dyrektor Roman Bytniewski, Justyna Ochota z Urzędu Miasta i st. kpt. Waldemar Rybak z PSP w Rykach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2045

W piątek 24 marca odbyła się kolejna kilkudniowa wycieczka zorganizowana dla młodzieży mieszkającej w Internacie ZSZ nr 1 w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 989

We wtorek 28 marca w Chełmie odbył się IV Wojewódzki Konkurs Gramatyczny Języka Rosyjskiego „Sprawdź siebie”. Organizatorem tego dorocznego już konkursu jest Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie -Katedra Filologii Słowiańskiej.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1056
Zdjęcie poglądowe / warpmike/ Pixabay.com

W środę 12 kwietnia o godz. 16:00 odbędą się po raz pierwszy zajęcia na Unwersytecie Trzeciego Wieku w Dęblinie. Tematyka zajęć będzie bardzo "zdrowa". Najpierw wykłady w MBP o zdrowym odżywianiu się w wieku starszym, a następnie na siłowni zajęcia praktyczne o zrowym stylu życia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1038

Zachęcamy do obejrzenia amatorskiego filmiku prezentującego Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, którego autorem jest Dmytro Ratnykov – uczeń IV klasy technikum mechanicznego kształcącego w zawodzie technik mechanik lotniczy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1211

W tym roku pierwszy etap Olimpiady z języka rosyjskiego odbył się w ZSZ nr 1 w dniu 25 listopada 2016 roku. Przystąpiło do niego 17 uczniów szkoły.

 

 

Do drugiego etapu, który odbył się 4 marca w Lublinie zakwalifikowało się pięć osób: Sosnov Yevhenii, Ratnykov Dmytro, Varnakov Dmytro, Diatlenko Ksenia oraz Zakharov Andrii. Warto nadmienić, że do etapu Okręgowego w Lublinie dostało się jedynie 45 osób z Lubelszczyzny i Podkarpacia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1059

W dniach 28 luty - 3 marzec 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 1 w Dęblinie uczestniczyli w obozie językowym „EuroWeek-Szkoła Liderów”. Grupa 46 uczniów pod opieką pań: Agnieszki Drwal, Katarzyny Walencik, Małgorzaty Macierzyńskiej i Beaty Sokołowskiej spędziła 3 dni w malowniczej górskiej miejscowości - Różanka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2391

Drugi raz uczniowie klas informatycznych ZSZ nr 1 w Dęblinie uczestniczyli w konferencji CheckIT, wydarzeniu w ramach Dni Lubelskiej Wyżyny IT. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1069

We wtorek 14 marca w dęblińskim Muzeum Sił Powietrznych odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dęblinie. 

 

Uczelnie stworzone z myślą o Seniorach są dla nich miejscem spotkań z podobnymi do nich osobami, które muszą stawiać czoła wielu problemom. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1407

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook