Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3
Kursanci I edycji kursu komputerowego 50+ w MBP

W Miejskiej Bibliotece Publicznej zakończyła się I edycja kursu komputerowego 50+ Projekt „Technologie ICC Dla Ciebie”. Uczestnicy kursu nabyli umiejętności posługiwania się komputerem i poznali tajniki serfowania po Internecie.  Finałem tego przedsięwzięcia był egzamin i otrzymanie certyfikatu ukończenia kuru.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1235
Fot. klimkin/pixabay.com

Akademia Języków Obcych Easy English organizuje darmowe kursy z języka niemieckiego lub angielskiego finansowane ze środków unijnych. Kursy przeznaczone dla mieszkańców Dęblina i okolic.

Celem projektu jest podnoszenie kompetencji językowych na terenie województwa Lubelskiego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1155
Kinsale to niewielkie miasteczko w południowej Irlandii (hrabstwo Cork)

Uczniowie Technikum Mechanicznego działającego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, o specjalności technik mechanik lotniczy w czasie wyjazdu na staż zagraniczny do Hiszpanii w roku 2016 mieli okazję zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą oraz podwyższyć swoje umiejętności językowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1036

17 lutego grupa fotograficzna działająca przy Warsztatach brała udział w corocznej imprezie „Dęblińskie Zdjęcie Roku” organizowanej przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie. W tym roku uczestnicy Amatorskiego Koła Fotograficznego „Foto – Pstryk” wystawiali również do konkursu swoje zdjęcia. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1792

Po raz kolejny MBP Filia Rycice zorganizowała konkurs czytelniczy w klasach I - III szkoły podstawowej w Zespole Szkół Nr 3 w Dęblinie. Konkurs jest skierowany do dzieci, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze słowem pisanym i są chętne do wzięcia udziału w konkursie na mistrza czytania. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1105

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Razem zmieniamy internet na lepsze”. Podczas obchodów DBI w bibliotece gościły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie klasy III SP nr 2 w Dęblinie.

 

Panie bibliotekarki podkreśliły potencjał internetu, który dzieci mogą wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1322

Do Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie na zaproszenie Jolanty Kiebzak – dyrektora szkoły w dniu 10 lutego przybyli na spotkanie z uczniami i uczennicami siedmiu klas technik mechanik lotniczy przedstawiciele Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie - Tomasz Grzegorczyk, dyrektor Departamentu Personelu Lotniczego oraz Tadeusz Gembski, naczelnik Inspektoratu Personelu Technicznego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1481

Wychowankowie internatu Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie zarażeni karnawałowym klimatem w internackiej stołówce zorganizowali integracyjną dyskotekę karnawałową. Zaprosili na nią młodzież wraz ze swoimi wychowawcami z zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1485

W sobotę 4 lutego symboliczne  100 dni przed egzaminem dojrzałości maturzyści ZSZ nr 1 w Dęblinie wzięli udział w balu studniówkowym. 

 

To wydarzenie wyjątkowe i podniosłe. Sygnalizuje, że nadchodzi bardzo ważny moment – koniec beztroskiego etapu w życiu człowieka, a czas wkraczania w dorosłe życie i pracy nad ostatnimi maturalnymi szlifami. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3768

Tegoroczne ferie zaproponowane przez dęblińską bibliotekę i jej filie obfitowały w różnorodne zajęcia, które rozwijały i bawiły. Uczestnicy rozmawiali o szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów oraz wykonali plakaty antyalkoholowe. Były pogadanki o zdrowym stylu życia, prezentowanie umiejętności wokalnych, tanecznych oraz recytowanie wierszy, malowanie i wiele innych ciekawych zajęć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1634

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook