Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

We wtorek 28 marca w Chełmie odbył się IV Wojewódzki Konkurs Gramatyczny Języka Rosyjskiego „Sprawdź siebie”. Organizatorem tego dorocznego już konkursu jest Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie -Katedra Filologii Słowiańskiej.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1250
Zdjęcie poglądowe / warpmike/ Pixabay.com

W środę 12 kwietnia o godz. 16:00 odbędą się po raz pierwszy zajęcia na Unwersytecie Trzeciego Wieku w Dęblinie. Tematyka zajęć będzie bardzo "zdrowa". Najpierw wykłady w MBP o zdrowym odżywianiu się w wieku starszym, a następnie na siłowni zajęcia praktyczne o zrowym stylu życia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1243

Zachęcamy do obejrzenia amatorskiego filmiku prezentującego Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, którego autorem jest Dmytro Ratnykov – uczeń IV klasy technikum mechanicznego kształcącego w zawodzie technik mechanik lotniczy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1418

W tym roku pierwszy etap Olimpiady z języka rosyjskiego odbył się w ZSZ nr 1 w dniu 25 listopada 2016 roku. Przystąpiło do niego 17 uczniów szkoły.

 

 

Do drugiego etapu, który odbył się 4 marca w Lublinie zakwalifikowało się pięć osób: Sosnov Yevhenii, Ratnykov Dmytro, Varnakov Dmytro, Diatlenko Ksenia oraz Zakharov Andrii. Warto nadmienić, że do etapu Okręgowego w Lublinie dostało się jedynie 45 osób z Lubelszczyzny i Podkarpacia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1262

W dniach 28 luty - 3 marzec 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 1 w Dęblinie uczestniczyli w obozie językowym „EuroWeek-Szkoła Liderów”. Grupa 46 uczniów pod opieką pań: Agnieszki Drwal, Katarzyny Walencik, Małgorzaty Macierzyńskiej i Beaty Sokołowskiej spędziła 3 dni w malowniczej górskiej miejscowości - Różanka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2693

Drugi raz uczniowie klas informatycznych ZSZ nr 1 w Dęblinie uczestniczyli w konferencji CheckIT, wydarzeniu w ramach Dni Lubelskiej Wyżyny IT. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1284

We wtorek 14 marca w dęblińskim Muzeum Sił Powietrznych odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dęblinie. 

 

Uczelnie stworzone z myślą o Seniorach są dla nich miejscem spotkań z podobnymi do nich osobami, które muszą stawiać czoła wielu problemom. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1675
Kursanci I edycji kursu komputerowego 50+ w MBP

W Miejskiej Bibliotece Publicznej zakończyła się I edycja kursu komputerowego 50+ Projekt „Technologie ICC Dla Ciebie”. Uczestnicy kursu nabyli umiejętności posługiwania się komputerem i poznali tajniki serfowania po Internecie.  Finałem tego przedsięwzięcia był egzamin i otrzymanie certyfikatu ukończenia kuru.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1429
Fot. klimkin/pixabay.com

Akademia Języków Obcych Easy English organizuje darmowe kursy z języka niemieckiego lub angielskiego finansowane ze środków unijnych. Kursy przeznaczone dla mieszkańców Dęblina i okolic.

Celem projektu jest podnoszenie kompetencji językowych na terenie województwa Lubelskiego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1357
Kinsale to niewielkie miasteczko w południowej Irlandii (hrabstwo Cork)

Uczniowie Technikum Mechanicznego działającego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, o specjalności technik mechanik lotniczy w czasie wyjazdu na staż zagraniczny do Hiszpanii w roku 2016 mieli okazję zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą oraz podwyższyć swoje umiejętności językowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1260

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook