Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3
Zdjęcie poglądowe / ZSZ nr 1

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie skierowana jest do uczniów, którzy pragną zostać w przyszłości mechanikiem lotniczym, ślusażem, elektrykiem bądź informatykiem. 

 

W tegorocznej ofercie po raz pierwszy szkoła ma do zaproponowania kierunek: technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 958
fot. Harcerze

Kilkaset biało-czerwonych naklejek rozdali wczoraj dęblińscy harcerze. W ten sposób młodzi ludzie uczcili Dzień Flagi.

 

Flaga w akcji – świętuj z nami 2 maja! jest trzecią edycją projektu dedykowanego harcerkom oraz harcerzom ze wszystkich organizacji harcerskich działających na terenie Polski.

 

Wydarzenie ma na celu upowszechnianie wciąż niepopularnego święta, jakim jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1595

W poniedziałek 4 kwietnia, po raz kolejny, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie otworzył podwoje dla wszystkich, którzy chcieli poznać szkołę.

 

Szkołę odwiedzili uczniowie klas trzecich gimnazjów z nauczycielami. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1454
Fot. Dęblin24

W dniu 12 kwietnia odbyły się pierwsze wykłady na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Dęblinie, podczas których trener Fit&Fun Fitness Club w Dęblinie - Michał Sawincew poprowadził prelekcję na temat zdrowego odżywiania oraz wysiłku fizycznego osób starszych. 

 

Pomysł ponownego pobudzenia do życia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dęblinie poddała realizacji dyrektor MBP Dagmara Jarosz.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2787

W środę 12 kwetnia o 11:30 tradycyjnie w dęblińskim SOSW odbyło się spotkanie Wielkanocne uczniów, grona pedagogicznego oraz zaproszonych gości. Uczniowie szkoły zaprezentowali religijny program artystyczny. 

 

Na stołach pojawiły się tradycyjne potrawy wielkanocne, a wspólne biesiadowanie było okazją do miłych rozmów.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2712

W dniach 8 i 9 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie brali udział w ostatnim etapie XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego.

 

To był prawdziwy maraton. Od rana uczestnicy pisali wypracowanie, a w godzinach popołudniowych odbywała się część ustna, która trwała do późnych godzin wieczornych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1096

Młodzież ZSZ nr 1 w Dęblinie, 6 kwietnia 2017 r., uczciła pamięć patrona szkoły. Rywalizację drużynową, na trasach biegowych w Woli Gułowskiej, podczas 26. Międzywojewódzkiego Biegu Pamięci gen. Franciszka Kleeberga, zakończyli na najwyższym stopniu podium.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1189
pixabay.com

24 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00  po raz kolejny przed gimnazjalistami swoje podwoje otworzy Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie.

 

Goście będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, zajrzeć do każdego zakamarka budynku szkolnego, internatu czy warsztatów szkolnych ale także uczestniczyć z atrakcyjnych  zajęciach zorganizowanych specjalnie dla nich. 

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1077

W ramach promocji szkoły przedstawiciele ZSZ nr 1 w Dęblinie dyrektor Jolanta Kiebzak, Artur Misiak oraz uczniowie Radosław Michalak z klasy IV TL1 i Oliwia Długoszek z klasy II tk,  mieli okazję zaprezentować ofertę edukacujną na łamach puławskiego radia.

 

 

 

W ramówce radia znalazły się Poranki Edukacyjne, przeznaczone dla przyszłych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ich rodziców. I właśnie w ramach tego cyklu delegacja ZSZ nr 1 miała okazję zaprezentować swoją placówkę. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 10-04-2017 19:38

Zegary słoneczne, busole, zegarki mechaniczne czy też kwarcowe to tylko niektóre  z wybranych narzędzi do pomiaru czasu. Od wieków uczeni prowadzili badania dotyczące natury czasu, by móc przewidzieć zmiany zachodzące w przyrodzie i dostosować do nich swoją działalność. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 1137

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook