Dzisiaj jest wtorek, 05 marca 2024 r., 65 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 3 – 6 października grupa uczniów z LO oraz ze SP nr 5 w Dęblinie wzięła udział w zagranicznej wycieczce autokarowej do trzech stolic, położonych nad „pięknym modrym Dunajem”, tj. Budapesztu, Bratysławy oraz Wiednia.

 

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z atrakcjami stolic Węgier, Słowacji oraz Austrii, a do tego doszedł jeden nocleg na terenie Czech.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 28-10-2023 13:42, odsłon: 457)
Fot. SF Dęblin/nadesłane

16 listopada na mapie Dęblina pojawi się nowy punkt, w którym mieszkanki miasta i okolic będą mogły spełnić marzenia o upragnionej sylwetce. Przy ulicy Wiślanej 33 powstaje miejsce od kobiet dla kobiet, czyli Studio Figura. 

 

To przestrzeń dla wszystkich pań bez względu na wiek, kondycję lub wagę. W naszym salonie odnajdzie się każda klientka, niezależnie od tego, czy chce zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie czy ujędrnić ciało” – zapewnia właścicielka, Aneta Ochnik. Uniwersalny charakter salonu możliwy jest dzięki połączeniu trzech stref – fitness, wellness i kosmetologii estetycznej. Założycielka podkreśla także, że gabinet Studio Figura będzie miejscem skupiającym wyłącznie kobiecą społeczność, aby przyszłe klientki mogły osiągać zamierzone cele w przyjaznym, wolnym od ocen i krępujących spojrzeń otoczeniu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-10-2023 13:40, odsłon: 1894)

Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Lubelski zaprasza na akcję uporządkowania i udekorowania mogił żołnierzy podziemia niepodległościowego na lubelskich nekropoliach.

 

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 29 października 2023 roku w Lublinie. Start wydarzenia o godzinie 11.00 na cmentarzu przy ul. Unickiej – przed główną bramą prowadzącą do kaplicy cmentarnej, wejście od ul. gen. Władysława Andersa.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 27-10-2023 11:25, odsłon: 386)

W czwartek 19 października Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie dla dzieci z Panem Mirosławem Czarnym.

 

Do biblioteki przybyły maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Dęblinie.


Pan Mirosław jest czytelnikiem biblioteki, członkiem Dyskusyjnego Klubu Książki oraz grupy poetyckiej. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 25-10-2023 06:11, odsłon: 459)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 listopada bieżącego roku uruchomione zostaną bezpłatne dodatkowe kursy autobusu MZK – Puławy linia nr 31.

 

Autobus będzie kursował według załączonego rozkładu jazdy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-10-2023 17:28, odsłon: 565)

W Dęblinie 22 października 2023 r. (niedziela), w 45. rocznicę rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II, odbędą się II obchody Uroczystości Patrona Dęblina Świętego Jana Pawła II. Do udziału osobistego lub duchowego – z powodu choroby i innych ważnych okoliczności, w tym corocznym święcie, zaprasza wszystkich mieszkańców Dęblina i innych miast Polski, parafia pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”.

 

W najbliższą niedzielę przypada też liturgiczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II, rozpoczynające w całym Kościele Tydzień Misyjny, w którym będziemy się w modlić w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich.

 

Będziemy prosić Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które zagubiły wiarę, albo dotąd nie poznały Boga.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 21-10-2023 12:31, odsłon: 743)

W środę, 18 października 2023 roku, odbyły się konsultacje społeczne związane z projektem Szlaku Turystycznego "Blue Valley", który ma przebiegać przez malownicze miasto Dęblin.

 

Spotkanie miało miejsce w sali nr 1 Urzędu Miasta Dęblin.

 

To ważne wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem turystyki w regionie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 20-10-2023 19:39, odsłon: 645)

Już w najbliższą sobotę (21.10.2023) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie podopieczni trenera Cezarego Adamskiego będą mierzyć się w kolejnym ligowym spotkaniu z zespołem Polesie Kock‼

 

Drużyna z Kocka zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem dwunastu punktów.

 

Przy wejściu na obiekt od strony targowiska miejskiego będą rozprowadzane bilety wstępu na spotkanie w cenie 5 złoty - wszystkie środki są przeznaczone na rozwój naszego klubu - zwycięzca szczęśliwego numerku otrzyma gadżet klubowy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 20-10-2023 19:30, odsłon: 877)

W dniu 13 października 2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się uroczyste obchody Dnia  Edukacji Narodowej w Dęblinie.

 

Z tej okazji dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz instytucji stacjonujących na terenie miasta i nie tylko, spotkali się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego, by docenić i nagrodzić osoby najbardziej zaangażowane w życie dęblińskiej oświaty. 

 

Podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Szkoła Podstawowa nr 4 w Dęblinie obchodziła również swój 55. jubileusz. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 20-10-2023 19:13, odsłon: 856)

W Dęblinie 19 października 2023 r. (czwartek), w 39. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki – męczennika okresu komunizmu, kapelana „Solidarności”, odbędą się II Dęblińskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych.


Na to coroczne święto państwowe – bez dnia wolnego od pracy, zaprasza parafia pw. Świętego Piusa V Papieża, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-10-2023 15:55, odsłon: 751)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.
Prawdziwy piec kaflowy (nowej generacji) z widocznym ogniem nie wysusza-jak kominek-powietrza, nie osłabia odporności, nie alerg...
Szczegóły ogłoszenia

Naprawa przedsionki camping szycie parasole altany pokrycia łodzie cabrio
Naprawiamy przedsionki do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe ...
Szczegóły ogłoszenia

Barmanka i Kucharka Maciejowice
Zatrudnię do pracy osoby na stanowisko barmanki oraz osoby na stanowisko barmanki-kelnerki do lokalu gastronomicznego w Maciejow...
Szczegóły ogłoszenia

Romantyczny wypad we dwoje - relaks dla duszy i ciała w Mazurskim SPA
Mamy propozycję na niezwykłe chwile spędzone z ukochaną osobą, które będą zapamiętane na długo. Pragniemy stworzyć wyjątkowy nas...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook