Dzisiaj jest środa, 08 lutego 2023 r., 39 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Źródło: lublin.uw.gov.pl

"Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy województwa lubelskiego!
 
Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego zginęły dwie osoby. Rodzinom i bliskim ofiar przekazuję wyrazy głębokiego współczucia.

Równocześnie zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców naszego województwa o zachowanie spokoju i wzajemnej solidarności. Podkreślam, że wszystkie służby działają w stanie podwyższonej gotowości. Dążymy do tego, aby w pełni wyjaśnić sytuację. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 16-11-2022 14:12, odsłon: 280)

Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej podpisało porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie. Żołnierze z brygad OT będą podnosić swoje kwalifikacje oraz doskonalić umiejętności w Centrum Symulacji Medycznej Uczelni.

 

Współpraca pomiędzy Wojskami Obrony Terytorialnej a Uniwersytetem Medycznym w Lublinie trwa już od około trzech lat. Podpisanie porozumienia pieczętuje dotychczasowe działania w zakresie podnoszenia kwalifikacji medycznych przez żołnierzy WOT.

 

Zasadniczym celem porozumienia jest możliwość korzystania z zaplecza medycznego oraz kadry Uniwersytetu Medycznego w Lublinie do szkolenia Terytorialsów w zakresie ratownictwa medycznego, aby skuteczne nieść pomoc lokalnym społecznościom na terenie całej Polski.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 16-11-2022 13:06, odsłon: 1157)

W dniu 10 listopada uczniowie SOSW upamiętnili wydarzenie, które miało miejsce 104 lata temu, otóż 11 listopada 1918r., Józef Piłsudski przejął z rąk Rady Regencyjnej władzę zwierzchnią nad polskim wojskiem oraz został mianowany jego naczelnym dowódcą.

 

Również w historii Szkoły Podstawowej nr 1 a później Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dęblinie stał się niezmiernie ważną postacią, bo patronem.

 

Jesteśmy dumni, że przekazał nam wartości uniwersalne: patriotyzm, dobro, sprawiedliwość, odpowiedzialność co stanowi swoisty testament, który należy przekazywać z pokolenia na pokolenie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-11-2022 12:58, odsłon: 268)

Przedsiębiorco! Od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

 

 

Do tej pory obowiązek posiadania profilu na PUE ZUS mieli płatnicy rozliczający składki za więcej niż 5 osób.

 

Po zmianach obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorców – także właścicieli małych firm, czyli zatrudniających do 5 pracowników oraz tych, którzy płacą składki tylko za siebie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-11-2022 11:50, odsłon: 190)

Zostań wystawcą na Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Dęblinie.

 

Zgłoszenie udziału przyjmowane jest do dnia 9 grudnia br. pod numerem telefonu 505 491 974

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-11-2022 10:43, odsłon: 184)

Szkoła ZSZ nr 1 rozpoczęła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod honorowym patronatem  Ministra Edukacji i Nauki,  której celem jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego. 

 

Akcja ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 15-11-2022 09:33, odsłon: 405)

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 uczestniczyła w uroczystych obchodach 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Swoim przemówieniem uroczystą akademię rozpoczął dyrektor szkoły Artur Misiak.

 

Uczniowie klas trzecich i czwartych wraz z opiekunem Koła Miłośników Historii p. Urszulą Pacholską przygotowali bogaty program artystyczny ukazujący drogę Polaków do niepodległości.

 

Chór męski wykonał pieśni legionowe, wśród których znalazły się "Rota", "I Brygada", "Piechota", "Ułani", "Wojenka".

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 15-11-2022 08:29, odsłon: 199)

10 listopada br. w przed dzień Narodowego Święta Niepodległości, delegacja władz samorządowych Miasta Dęblin odwiedziła dęblińskie miejsca Pamięci Narodowej oraz złożyła kwiaty i zapaliła znicze.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-11-2022 17:25, odsłon: 245)

Uroczystości miejskie rozpoczęły się wczesnym porankiem od złożenia kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości w centrum miasta, przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie.

 

Kwiaty złożyli przedstawiciele władz samorządowych miasta oraz jednostek wojskowych Garnizonu Dęblin i chętni delegaci instytucji miejskich i pozamiejskich.

 

W następnej kolejności o godz. 9 w kościele p.w. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny, koncelebrowana przez wszystkich proboszczów dęblińskich parafii.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-11-2022 16:21, odsłon: 442)

Hubert Danasiewicz, mieszkaniec Ryk zaśpiewa w programie "Szansa na sukces - Opole 2023" w repertuarze Piotra Cugowskiego. 

 

Odcinek z Hubertem Danasiewiczem emitowany będzie w dniu dzisiejszym (13 listopada) o godz. 15:15 na TVP2.

 

Zapraszamy!

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-11-2022 13:39, odsłon: 698)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna Zakre...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia działu zakupów - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z na...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy si...
Szczegóły ogłoszenia

New Apple iPhone 14 Pro Max/ASUS RTX 4090 Graphics Card/Sony PS 5
Wszystko, co sprzedajemy tutaj w naszej firmie, jest fabrycznie nowe, oryginalne, zapieczętowane w pudełku, jest również wyposaż...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook