Dzisiaj jest środa, 31 maja 2023 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na wystawę fotograficzną pt. "Spojrzenie przez obiektyw" autorstwa:

 

Marioli Krzemińskiej

Jolanty Makijewskiej

Barbary Wojdat

Jolanty Karaś

Jacka Wojdata

 

Termin: 17.03.2023 r. piątek

Godzina: 17:00

Miejsce: Galeria Nad Wisłą, ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" 32 b Miejski Dom Kultury w Dęblinie

 

Zapraszamy serdecznie!Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 15-03-2023 16:18, odsłon: 310)

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 17-19.03 oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 23.03

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, KINO SYBILLA PUŁAWY, Aktualności, dodano: 14-03-2023 16:50, odsłon: 298)

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i w związku z tym dnia 10.03.2023 r. w MBP Filia Rycice odbyła się lekcja biblioteczna na temat „Wiosna i jej zwiastuny”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy II z Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie.

 

Uczestnicy z dużym zainteresowaniem obejrzeli prezentację na temat wiosny, z której dowiedzieli się jak zrobić „Dziennik pogody”, zapoznali się w ludowymi przysłowiami, dowiedzieli się, jakie ptaki do nas przylatują oraz opowiadali o swoich obserwacjach.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 14-03-2023 15:38, odsłon: 281)

W miniony piątek 10 marca w Sali Balowej Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, odbył się spektakl pt. "Pieśni Miłości i Nienawiści", który oparty jest na piosenkach, tekstach i wierszach Leonarda Cohena. Spektakl w adaptacji i reżyserii Sławomira Gaudyna, zaś za aranżację muzyczną odpowiada Andrzej Perkman.

 

Spektakl przedstawił dobrze nam zanany i lubiany; polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany, profesor sztuk teatralnych, a przede wszystkim rodowity "dębliniak": Stanisław Górka.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 14-03-2023 14:27, odsłon: 492)

8 maca w Międzynarodowym Dniu Kobiet w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbyło się niecodzienne wydarzenie. Grupa absolwentów szkoły, zachęcona pomysłem pani Małgorzaty Radomskiej, wystąpiła wieczorową porą przed zgromadzoną w szkolnej auli publicznością, prezentując wybrane przez siebie piosenki o kobietach i dla kobiet z racji ich święta. 

 

Wśród wykonawców, którzy wcielili się w role wokalistów lub/i instrumentalistów, znaleźli się Patrycja Sokołowska (wokal), Marcin Agacki (wokal), Tomasz Jaśkowski (wokal), Tomasz Mikusek (wokal i gitara elektryczna), Patryk Mokijewski (perkusja), Michał Pastuszak (wokal, pianino i gitara akustyczna), Jacek Rayski (wokal i gitara akustyczna) oraz Sławomir Sępioł (wokal i gitara akustyczna). Powyższy skład uzupełniał brat Patryka Daniel Mokijewski (gitara basowa).

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 14-03-2023 13:19, odsłon: 373)

W dniu 10.03.2023r. o godzinie 17:00 w Miejski Dom Kultury w Dęblinie miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego Dęblińskie Zdjęcie Roku 2022 - "Portret Nieoczywisty", połączone z wernisażem wystawy pokonkursowej.

 

Konkurs tradycyjnie odbył się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Dęblin Beata Siedlecka.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 14-03-2023 12:15, odsłon: 578)

Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 oferuje wsparcie lubelskich firm niemal na każdym etapie ich rozwoju.

 

Począwszy od prowadzenia prac badawczych i wdrażania innowacyjnych pomysłów po inwestycje w OZE i promocję przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Zapraszamy do przeglądu działań wdrażanych przez LAWP w 2023 r.! 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 13-03-2023 18:54, odsłon: 226)

W miniony piątek wczesnym porankiem, pomimo chłodnej pogody opróżniono kolejny raz nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki. To serce zostanie przekazane na rzecz Jasia Krawca.

 

Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu własnym oraz Jasia Krawiec i jego rodziców. 

 

Dziękujemy po raz kolejny panu Mariuszowi Pietruszewskiemu właścicielowi lokalnej firmy Maler Hurtownia Farb i Lakierów za nieustającą pomoc w opróżnianiu naszego miejskiego serduszka.

 

Zapraszamy do zgłaszania potrzebujących pod numerem telefonu 81-883-01-58 w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin.

 

Akcje prowadzi:

Miasto Dęblin 

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-03-2023 16:44)

W dniach od 20 do 27 lutego 2023 r. miał miejsce w ZSO w Dęblinie tydzień ortograficzny „Z ortografią na TY”, nawiązujący do obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego (21 lutego).

 

Wówczas to uczniowie liceum i szkoły podstawowej mogli w przyjemny sposób poszerzyć swoją wiedzę ortograficzną. Atrakcji było naprawdę mnóstwo i z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

 

Specjalnie z tej okazji drzwi pracowni zostały przyozdobione oryginalnymi plakatami, zawierającymi trudności ortograficzne z danej dziedziny wiedzy, zaś na korytarzu widniała gazetka z ortograficznymi wierszykami.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 07-03-2023 13:25, odsłon: 356)

W dniu 06.03.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 4 zostało zorganizowane spotkanie z zakresu profilaktyki uzależnień adresowane do uczniów z klas VI – VIII.   

 

Projekt NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA był spotkaniem młodzieży z dwoma raperami - RYMcerze.  

 

Podczas spotkania z uczniami dwaj przyjaciele Łukasz Bęś ( pseud. Bęsiu) i Jonatan Blank ( pseud. DJ Yonas) językiem młodzieży przekazali uczniom profilaktykę uzależnień na podstawie:

- własnych doświadczeń życiowych walki z nałogami,
- HIP- hopowej muzyki - trafiającej do uczniów,
- przesłania NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA i życia z wartościami.   Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 07-03-2023 12:15, odsłon: 471)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook