Dzisiaj jest czwartek, 05 października 2023 r., 278 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie uczestniczy w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego zasadniczym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wybieranie książki zamiast innej opcjonalnej formy spędzania wolnego czasu, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczo-kulturalnych, współpraca z innymi bibliotekami.

 

Realizacja Programu rozpoczęła się od zasięgnięcia opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w sprawie zakupu książek.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-06-2023 16:25, odsłon: 387)

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów, rodzinnego parku tematycznego, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może poczuć się beztrosko i przeżyć niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że Wasze lato będzie jeszcze bardziej wyjątkowe! "Podążaj szlakiem Zorana!" i doświadcz niepowtarzalnych atrakcji czekających na Was 1 i 2 lipca.

 

Odkryj Krainę Przygód dla Całej Rodziny!

Spacerując po parku, możesz delektować się zapachem setek tysięcy kwiatów, w tym róż. Poczuj się jak w bajce, przemierzając ścieżki, mijając szemrzące strumienie i bawiąc się ze swoimi bliskimi.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-06-2023 16:10, odsłon: 403)

21 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00 na terenie Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, odbyła się prelekcja z warsztatami, dotycząca bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiedzialnego korzystania z akwenów a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - resuscytacja krążeniowo oddechowa i pozycja boczna ustalona.

 

Przy współpracy z MDK w Dęblinie, przeprowadzili ją Piotr Świtaj - prezes klubu sportowego Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming - Z łabędziem pływać" oraz ratownik medyczny - Patrycja Wojewoda Sieklicka.

 

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie dęblińskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego wraz z opiekunami/nauczycielami.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, dodano: 28-06-2023 15:56, odsłon: 548, 1 komentarz)

W dniu 30 czerwca w Dęblinie odbędzie się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?”, której organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 

Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka.

 

Konferencja organizowana jest w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-06-2023 15:46, odsłon: 524)

W piątek 23 czerwca w szkolnej auli zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i Dyrekcja ZSZ nr 1 w Dęblinie, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

 

Nie zabrakło także znamienitych gości. Na uroczystości przybyli: Karol Zagożdżon – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Rykach, członek Zarządu Powiatu Ryckiego, Andrzej Matysiewicz – dyrektor PKP PLK S.A. w Lublinie, Andrzej Kilian - zastępca naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK w Dęblinie.

 

Wśród gości znaleźli się również rodzice uczniów z Jackiem Zagożdżonem – przewodniczącym Rady Rodziców.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 27-06-2023 21:10, odsłon: 491)

Kolejna już IX edycja Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie rozpocznie się już 2 lipca br. koncertem Waldemara Krawca. Kolejne koncerty odbędą się 9,16,23 i 30 lipca.

 

Miejsce spotkań z muzyką organową jak w poprzednich edycjach będzie świątynia parafii pw. Piusa V Papież a w Dęblinie przy ul. 1-go Maja 31.

 

Serdecznie zapraszamy:

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Piusa V Papieża w DęblinieCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 27-06-2023 18:04, odsłon: 325)

Urząd Miasta Dęblin weryfikuje dane zawarte w złożonych deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dotyczące liczby osób zamieszkujących nieruchomości na terenie Miasta Dęblin. Sprawdzana jest zgodność zgłaszanych osób w deklaracji ze stanem faktycznym.

 

 

Kontrole potwierdzają, że wykazane ilości osób w deklaracji nie pokrywają się z rzeczywistym stanem osób zamieszkujących nieruchomość.


W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji mieszkańcy będą wzywani do udzielenia wyjaśnień oraz do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 27-06-2023 21:47, odsłon: 479)

23 czerwca br. odbyła się LXXX Sesja Rady Miasta Dęblin. Ta sesja jest jedną z ważniejszych w roku, ponieważ podczas jej trwania Radni przyjmują raport o stanie gminy.

 

Odczytywane są sprawozdania finansowe oraz wykonawcze wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Dęblin.

 

Podczas tej sesji radni udzielają lub nie wotum zaufania dla burmistrza oraz głosują nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2022 r.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 27-06-2023 15:31, odsłon: 597)

21 czerwca 2023 roku uczniowie ZSZ nr 2 dołączyli do kolegów i koleżanek, którzy już zaklimatyzowali się w Portugalii. 

 

Wspólnie realizują praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 27-06-2023 14:23, odsłon: 360)

W poniedziałek 19 czerwca w Biłgoraju odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczo - Turystycznego "Poznajemy Ojcowiznę".

 

Jest to konkurs organizowany już od 30 lat przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze.

 

Wśród laureatów znalazło się ośmioro uczniów ZSO w Dęblinie (6 osób ze szkoły podstawowej i 2 osoby z liceum).

 

Na rozdanie nagród uczniowie udali się pod opieką nauczycieli: Marty Jakubaszek i Kamila Kultysa. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 25-06-2023 08:46, odsłon: 430)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook