Dzisiaj jest czwartek, 05 października 2023 r., 278 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

W dniu 23.05.2023r. burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z Kamilem Krypskim – inspektorem do spraw promocji oraz przedstawicielami Oddziału PZERiI w Dęblinie, przewodniczącą Grażyną Szczepaniak i sekretarzem Teresą Szczepaniak, odwiedzili Jana Prządkę - długoletniego przewodniczącego Związku Emerytów w Jego domu.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-06-2023 07:58, odsłon: 483)

W dniu 19 czerwca, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka udała się do Starostwa Powiatowego w Rykach, gdzie w jej obecności podpisano umowę na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie powiatu ryckiego – Etap I”.

 

Co ważne dla mieszkańców naszego miasta, że w ramach zadania zostanie przebudowana droga powiatowa Nr 1439L – czyli ul. Spacerowa w Dęblinie.

 

Roboty budowlane będą prowadzone od km 0+000 do km 2+120, tj. na odcinku 2120 mb.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-06-2023 07:48, odsłon: 662)
Fot. Kamil Krypski

W piątkowe popołudnie 16 czerwca przedszkolny ogród na os. Lotnisko zmienił się nie do poznania za sprawą Pikniku Rodzinnego dla rodzin wychowanków oraz wszystkich sympatyków Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie.

 

Piknik rozpoczął się pięknym koncertem Orkiestry Wojskowej z Dęblina pod przewodnictwem Kapelmistrza Marcina Bąby, która zaprezentowała w nieco innej odsłonie znane z bajek utwory muzyczne.

 

Następnie zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez wszystkie panie nauczycielki i dzieci z grup przedszkolnych: Krasnale, Misie, Żabki, Pszczółki, Sówki oraz oddziałów przedszkolnych: Jeżyki i Tygryski.

 

W przygotowanie dzieci do występów włączyła się, także Katarzyna Stępniak nauczycielka języka angielskiego, która prowadzi w przedszkolu trzy grupy jako innowację – dwujęzyczne dzieci.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-06-2023 07:17, odsłon: 602)

W ramach działającego przy Filii Wiślana Dyskusyjnego Klubu Książki, który jest inicjatywą Instytutu Książki, pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dnia 15 czerwca w bibliotece na Wiślanej gościła Sylwia Winnik, dziennikarka, blogerka i pisarka.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 21-06-2023 17:59, odsłon: 490)

Dnia 20 czerwca 2023r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Rycice w Dęblinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz Czytania”.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas II Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Dęblinie.


Konkurs składał się z trzech etapów:

I etap konkursu polegał na czytaniu przez uczestnika wybranego przez siebie fragmentu książki wypożyczonej w placówce.

II etap, to czytanie fragmentów książki wybranej przez bibliotekarkę.

W III etapie każdy uczestnik wybierał sobie jedną z trzech książek przygotowanych przez bibliotekarkę, z której czytał fragment.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 21-06-2023 17:49, odsłon: 423)

Za nami XIV. edycja biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Atmosfera, jak co roku, była wspaniała – dopisała frekwencja, padły rekordy, a uczestnicy mogli liczyć na gorący doping kibiców.

 

Na starcie stanęło łącznie prawie 700 osób, w tym biegacze i biegaczki z całej Polski, a nawet z zagranicy, rodziny z dziećmi, młodzież, seniorzy oraz pracownicy lokalnych przedsiębiorstw – m. in. firmy Avon oraz operatora logistycznego GXO. Wszystkich połączył jeden cel – przeciwdziałanie przemocy.

 

20 zł z każdego pakietu startowego trafi wkrótce do Niebieskiej Linii, działającej przy Instytucie Psychologii Zdrowia. Środki te zostaną przeznaczone na pomoc prawną i psychologiczną dla osób doświadczających przemocy.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 21-06-2023 17:41, odsłon: 437)

Spartakiada Szkół Podstawowych – Sportowy Czerwiec

 

W ramach „Sportowego Czerwca”, na obiektach sportowych przy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyła się kolejna Spartakiada Sportowa Szkół Podstawowych.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 21-06-2023 17:24, odsłon: 808, 1 komentarz)

W dniach 15-18 czerwca w Głuchołazach (woj. opolskie), odbyły się Ogólnopolskie Finały Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców rocznika 2010 i młodszych.

 

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie, zapewniła sobie do nich awans, dzięki wygranej w finałach wojewódzkich, zostając jednocześnie najlepszą drużyną w województwie lubelskim.

 

Spośród 16 składów, które uzyskały kwalifikację do Mistrzostw Polski, w turnieju udział wzięły ekipy z Opola, Ełku, Warszawy, Tarnowa, Zambrowa, Jastrzębia, Gniewina, Szczecinka oraz reprezentacja "Piątki". Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 21-06-2023 15:19, odsłon: 564, 1 komentarz)

Czy wiesz, że Wróżki Smużki zapraszają Cię do rozpoczęcia lata w Magicznych Ogrodach? Bal na ich Zamku to idealna okazja, aby wspólnie z rodziną rozpocząć lato pełne magii i radości. Dołącz do nas - Wspólnie świętujmy zakończeniu roku szkolnego już w weekend 24 i 25.06!

 

Przywołaj pozytywną energię!

W najbliższy weekend weźmiesz udział w rodzinnej paradzie motylich kolorów. Przejdź przez Magiczne Ogrody i wiruj w tańcu!

 

W trakcie Balu na Zamku Wróżek odkryjesz, jak ważna jest równowaga i umiejętność tańca. Ta radosna zabawa integruje całe rodziny. Pozwól, aby Twój weekend był pełen uśmiechu oraz beztroskich chwil z bliskimi.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 20-06-2023 21:12, odsłon: 670)

W sobotę 17. czerwca w godz. 17.00-20.00 na kompleksie boisk sportowych na os. Wiślana został zorganizowany przez Zarząd Osiedla Wiślana festyn „Powitanie Lata na sportowo”.

 

Jak co roku impreza została wpisana w kalendarz imprez, ciesząc się wysoką frekwencją.

 

W odróżnieniu do poprzednich festynów Zarząd Osiedla dodał atrakcję sportową dla dzieci i młodzieży zapraszając Jana Cenkla jako gościa specjalnego. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 20-06-2023 17:57, odsłon: 1066)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook