Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, z kolejną już wizytą w naszym, a zarazem swoim rodzinnym mieście pojawił się Stanisław Górka.

 

Tym razem zaprezentował mieszkańcom Dęblina historię o Bożym Narodzeniu w świątecznym poetyckim spektaklu pt. "Płoną Izby Drzewka Blaskiem, czyli z Kolędą i z Górką".Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-12-2022 12:52, odsłon: 406)

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie od 1 września 2022r. realizował projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w której imieniu umowę finansową ze szkołą podpisała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 25-12-2022 10:49, odsłon: 281)

Dnia 16 grudnia br. o godzinie 16:00 na placu przed Ratuszem Miejskim, jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się „Wigilia Miejska”. To spotkanie zainicjowane przez władze Dęblina ma na celu wspólną świąteczną integrację mieszkańców naszego miasta, pracowników urzędu, placówek oświatowych jak i przedstawicieli instytucji działających w cały mieście i powiecie.

 

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Żmuda rozpoczęła „Miejską Wigilię” witając wszystkich przybyłych oraz przybliżając nam znaczenie Wigilii. Następnie wspólną modlitwę odprawił ks. Franciszek Klebaniuk - Proboszcz Parafii p.w. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 24-12-2022 10:39, odsłon: 571)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kierujemy płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy.

 

Niech zbliżający się Nowy Rok 2023 stanie się czasem wiary, codziennych radości i Błogosławieństwa Bożego.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 23-12-2022 16:29, odsłon: 360)

Dzieci z grupy "Jeżyki" z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie pod kierunkiem Moniki Święch – Skóra oraz Justyny Woźniakowskiej zajęły  II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Konstrukcyjnego „PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM NATURY” organizowanym przez Przedszkole w Puchaczowie, pod Honorowym Patronatem Kurator Oświaty – Teresy Misiuk i Wójta Gminy Puchaczów – Adama Grzesiuka.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 23-12-2022 10:16, odsłon: 338)

W dniu 16 grudnia przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie odbył się po raz drugi Jarmark Bożonarodzeniowy. Tego dnia pogoda nie rozpieszczała, niska temperatura i duże opady śniegu spowodowały, że nie wszyscy zgłoszeni wystawcy dotarli na miejsce jarmarku.

 

Najbardziej zdeterminowani wystawcy pojawili się tuż przed godziną 12.00, aby umożliwić nam - mieszkańcom zakup świątecznych ozdób. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 20-12-2022 17:53, odsłon: 659)

W sobotę, 17 grudnia br. 2 Lubelska Brygada OT przyjęła do służby 94 nowych ochotników. To chętni do odbycia szkolenia w okresie przyszłorocznych ferii zimowych.

 

Kandydaci dzisiejszego naboru do terytorialnej służby wojskowej to głównie młodzi mieszkańcy województwa lubelskiego, pełnoletni uczniowie, studenci, nauczyciele oraz rodzice dzieci, które zimowe ferie spędzą poza domem.

 

W ten weekend odbywa się część formalna szkolenia - ochotnicy przejdą test sprawności fizycznej, przeszkolenie z BHP oraz otrzymają mundury i wyposażenie. Główna część szkolenia, czyli zajęcia praktyczne odbędą się w okresie ferii zimowych. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 20-12-2022 08:52, odsłon: 523)

"Płoną Izby Drzewka Blaskiem, czyli z Kolendą i z Górką". Świąteczny poetycki spektakl ze Stanisławem Górką w roli głównej.

 

Termin: 26 grudnia 2022 r. poniedziałek

 

Godzina: 17:00 (po Mszy Św. o godz. 16)

 

Miejsce: Kościół parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 20-12-2022 08:44, odsłon: 387)

Dwie uczennice dęblinskiego ogólniaka Alicja Jakubik (klasa 3a) i Aleksandra Baran (klasa 4b) zaklasyfikowały się do kolejnego etapu Olimpiady Geograficznej.

 

Olimpiada jest trudnym konkursem, w którym trzeba się wykazać wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza Podstawę Programową.

 

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu na taką skalę należy włożyć sporo wysiłku w zebraniu materiałów źródłowych, ciekawe zestawienie i napisanie pracy. Olimpiada przeznaczona jest dla pasjonatów i daje spore możliwości laureatom.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 20-12-2022 08:24, odsłon: 343)

Zgodnie z zarządzeniem Nr 239.2022 z dnia 5 grudnia 2022 r. w sprawie zmiany Regulaminu pracy Urzędu Miasta Dęblin następuje zmiana w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin. 

 

Od 1 stycznia nowego 2023 roku Urząd Miasta Dęblin będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. 

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 19-12-2022 18:34)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook