Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r., 271 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

30 czerwca w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie odbyła się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?” w ramach realizacji “Dęblińskiego Programu Terapeutycznego dla osób z doświadczeniem traumy i ich rodzin pod hasłem „Niewypowiedziane cierpienia”.

 

Jej organizatorem był Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka. Konferencja organizowana była w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 13-07-2023 18:25, odsłon: 519)

Przeżyj rodzinny weekend w Magicznych Ogrodach! Czekają atrakcje dla dzieci i dorosłych podczas wydarzenia pt. "Mordolowe harce!" (15 i 16 lipca). Przed Tobą aktywny wypoczynek i wyjątkowe występy.

 

Zobacz pokazy magii Czarodzieja Fidera i poruszające show Krasnoluda Wyrwipałki. 

 

Przeżyj radosne chwile, oglądając taneczne popisy Mordoli!

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-07-2023 18:15, odsłon: 296)

Miasto Dęblin w tegorocznych zmaganiach zajęło 7 miejsce w rywalizacji gmin o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami kręcili kilometry.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Puławskiej Grupy Rowerowej, która pomagała kręcić kilometry dla naszego miasta.

 

W przyszłym roku wrócimy silniejsi i żywimy głęboką nadzieję, że Dęblinianie jeszcze liczniej wejdą na dwa kółka i wezmą udział w rywalizacji.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 13-07-2023 17:10, odsłon: 280)

Podczas realizacji zagranicznych praktyk zawodowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie mieli okazję odwiedzić miasta w północnej Portugalii, m.in. Porto, Guimaraes, Bragę i Povoa de Varzim.

 

Zwiedzanie Portugali uczniowie rozpoczęli od Porto, gdzie pierwsze kroki skierowali na dworzec Sao Bento, tam mogli podziwiać finezyjny obraz z azulejos przedstawiający ważniejsze wydarzenia z historii Portugalii.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 13-07-2023 16:06, odsłon: 320)

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 14 - 16 lipca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 20 lipca.

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, dodano: 11-07-2023 19:17, odsłon: 440)

7 lipca dyrektor CKE dr Marcin Smolik ogłosił, że 84,4 % tegorocznych maturzystów w całej Polsce zdało egzamin dojrzałości. Absolwenci dęblińskiego LO zdali maturę w 100%, co jest ogromnym sukcesem edukacyjnym, od kilku lat. Wiceszef MEiN Dariusz Piontkowski zaznaczył na konferencji resortu, iż „bardzo dużo mówiło się w mediach, że matura w nowej formule jest trudniejsza”.

 

Zdaniem wiceministra to „dodatkowo zmobilizowało uczniów, nauczycieli, by starannie przygotować się do egzaminu”. Egzamin dojrzałości w nowej formule 2023 jest z pewnością trudniejszy, wymaga nie tylko przetwarzania informacji, umiejętności, ale przede wszystkim konkretnej wiedzy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 11-07-2023 19:09, odsłon: 594)

Dziewiętnastu uczniów klas drugich i czwartych ZSZ nr 2 w Dęblinie kształcących się w zawodach technik: reklamy, rachunkowości, hotelarstwa oraz żywienia i usług gastronomicznych realizuje praktyki zawodowe w Portugalii, które odbywają się dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

 

W trakcie swojego pobytu uczniowie poznają techniki pracy w zawodach, w których zdobywają kwalifikacje.

 

Zagraniczne praktyki zawodowe realizowane są w zakładach gastronomicznych, agencjach reklamowych, małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w hotelach.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 11-07-2023 19:01, odsłon: 337)

W Dęblinie 11 i 12 lipca 2023 r. (wtorek i środa), w 80. rocznicę pacyfikacji przez Niemców wsi Michniów oraz 80. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej nacjonalistów ukraińskich z OUN-B i UPA na ludności polskiej Wołynia, Galicji Wschodniej, Polesia i części Lubelszczyzny, odbędą się II Dęblińskie obchody Dnia Waki i Męczeństwa Wsi Polskiej, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy AK w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 10-07-2023 16:52, odsłon: 820)

„Poznaj Świat Bulwiaków” 8 i 9 lipca! Wyrwij się z miasta w lipcowy weekend na spotkanie pełne gier i baśniowych melodii z udziałem Bulwiaków. Zabawy na Marchewkowym Polu przekonają do jedzenia warzyw każdego!

 

Wejdź do świata baśni

 

Bulwiaki to wyjątkowe stworzenia, niezwykle przyjazne i pracowite. Jeśli chcesz poznać tajemnice ich fascynującego świata, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Przyjedź i poznaj opowieści o nich.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 04-07-2023 20:08, odsłon: 318)

Dnia 2 lipca 2023 roku o godzinie 18:00 odbył się koncert inauguracyjny IX już edycji Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie. Kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża po mszy o godzinie 17:00 jak co roku zamienił się w świątynię wirtuozji muzyki organowej.

 

Gospodarz czyli ksiądz proboszcz Franciszek Klebaniuk jeszcze przed rozpoczęcie pobłogosławił wszystkich przybyłych odmawiając wspólną modlitwę, życząc na koniec swojej wypowiedzi miłego koncertu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-07-2023 20:00, odsłon: 516)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook