Dzisiaj jest poniedziałek, 05 grudnia 2022 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. Martyna Kopacz

W dniu 1 października br. w Urzędzie Miasta Dęblin na sali ślubów odbyła się uroczystość 50 - lecia pożycia małżeńskiego dęblińskich par tzn. „Złote Gody”. Uroczystość poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dęblinie Małgorzata Zamojska wraz z pracownikami.

 

Jubilaci podczas tej rocznicy otrzymują od Prezydenta RP odznaczenie. Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP dokonała Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka. Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Maciej Krygrowski złożył na ręce, każdej pary listy gratulacyjne z życzeniami od władz samorządowych Miasta Dęblin. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Dęblin Mieczysław Grobel wręczył każdej parze kwiaty oraz okolicznościową pamiątkę.

 

W uroczystości wzięło udział 40 par, które zamieszkują gminę Dęblin.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 20-10-2022 20:14, odsłon: 508)

22 października 2022 r. odbędą się w Dęblinie I Dęblińskie obchody wspomnienia świętego Jana Pawła II, papieża, na które zapraszają organizatorzy: Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 20-10-2022 14:55, odsłon: 548)

W dniu 18 października Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Agnieszka Chlaściak – Pietruszewska wręczyły Stypendia Miasta Dęblin im. Jana Pawła II w dęblińskich szkołach.

 

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Dęblin XXX/187/2022 z dnia 26 maja 2022 roku stypendia wręczane są dla uzdolnionych uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych i uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. 15 P.P. "Wilków" w ramach Lokalnego Programu Wsparcia Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 19-10-2022 16:47, odsłon: 438)

W daniach 4 – 9 października pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów ZSO z Dęblina pod opieką nauczycieli: Martyny Dmowskiej, Renaty Fornal, Kacpra Selera i Wojciecha Jońskiego uczestniczyła w wycieczce do stolicy Francji  - Paryża. 

 

Po wielogodzinnej podróży autokarem na dystansie ok. 1700 km w środowe przedpołudnie (5 października) dęblinianie rozpoczęli zwiedzanie tego pięknego miasta od „mocnego uderzenia”, tj. wjazdu na Wieżę  Eiffla oraz rejsu statkiem po Sekwanie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 19-10-2022 11:31, odsłon: 284)

13 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły Mariola Sulima, która w swoim wystąpieniu szczególną uwagę zwróciła na rolę nauczyciela i jego trudną misję w dzisiejszym świecie.

 

Po przemówieniu pani dyrektor wręczyła nauczycielom nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej z młodzieżą. W tym roku gromkie brawa zebrali wyróżnieni pedagodzy: Daria Madejska, Elżbieta Świątkowska, Robert Pataj, Agnieszka Wojtyś, Małgorzata Wilk, oraz Dorota Złotnicka.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 19-10-2022 09:21, odsłon: 469)

Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, a dziś jest darem…”

A.M. Earle

 

W dniu 14 października w ZSO w Dęblinie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Podwójnie celebrowano ważne dla społeczności szkolnej święta:  miejskie obchody Święta Edukacji Narodowej oraz  55-lecie Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 19-10-2022 08:59, odsłon: 345)

Królowa Sportu zgromadziła, na stadionie lekkoatletycznym Wisły Puławy, mistrzów i v-ce mistrzów powiatów naszego rejonu.


Tegoroczna, rejonowa rywalizacja chłopców szkół średnich zakończyła się zdecydowanym zwycięstwem reprezentantów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie.


Dęblińscy „Mechanicy” zgromadzili 908 punktów. 52 punkty więcej niż ekipa z Lubartowa. Obie drużyny uzyskały możliwość startu w zawodach finałowych, które odbędą się 21 października w Lublinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 18-10-2022 15:52, odsłon: 210)

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej organizują I Dęblińskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 18-10-2022 14:14, odsłon: 538)
Kadr z filmu: Bejbis

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 21-23 października oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 27 października. 

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, dodano: 18-10-2022 06:30, odsłon: 234)

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie w ramach projektu „Europejskie umiejętności zawodowy start – edycja 2” finansowanego z programu Erasmus+ wyruszyli po doświadczenia zawodowe do Andaluzji.

 

Cztery tygodnie praktyk zagranicznych dla 24 uczniów kształcących się w zawodach technik informatyk i technik elektryk w okresie od 3 do 28 października stwarza ogromne możliwości. Nasi uczniowie w różnych hiszpańskich firmach zdobywają praktyczne doświadczenie zawodowe i podwyższają swoje umiejętności językowe.

 

Opiekunowie czuwają nad prawidłowym przebiegiem realizacji praktyk odwiedzając firmy partnerskie i przyglądając się pracy naszych uczniów. Już kilka razy monitorowali przebieg praktyk, otaczając nas opieką i pomocą w adaptacji w międzykulturowym środowisku.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 15-10-2022 11:00, odsłon: 302)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook