Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. K.S.

Tegoroczna akcja "Szlachetna Paczka" zakończona. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i ofiarności udało się przygotować wspaniałe podarunki, które wczoraj, już w całości, trafiły do naszej rodziny.

 

Z całą pewnością to będą, dla zaopiekowanych przez nas ludzi, wyjątkowe Święta... Trudno zliczyć kilogramy żywności i innych dobrodziejstw... Do tego piękna kuchenka i okap... Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Powiat, dodano: 18-12-2022 16:51, odsłon: 500)

W dniu 17 grudnia od godziny 17.00 do 19.00 w Fit&Fun odbył się Wieczór Mikołajkowy dla dzieci z Osiedla Wiślana zorganizowany przez Zarząd Osiedla Wiślana.

 

Na miejsce przybyło bardzo dużo dzieci. W Fit&Fun dzieci korzystały z sali zabaw z kulkami oraz z sali, na której odbywały się konkursy prowadzone przez Miejski Dom Kultury. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-12-2022 16:22, odsłon: 717)
Fot. MBP filia Wiślana

Corocznym zwyczajem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie filia Wiślana odbyło się „Czytanie przy Choince”.

 

Ósmego grudnia do placówki bibliotecznej przyszły dzieci, uczęszczające do zerówki przy Szkole Podstawowej Nr 5, by wysłuchać bajek czytanych przez zaproszonych gości.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 14-12-2022 15:21, odsłon: 385)

Sebastian Soból z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Vice Mistrzem Polski w Ergometrze Wioślarskim.

W dniach 2-4 grudniahalesportowe warszawskich uczelnibyły arenami zmagańreprezentacji województw, w kolejnej edycji Mistrzostw Polski „Z UKS-u do AZS-u”.


Dziewczęta i chłopcy - uczniowie szkół średnich - rywalizowali w zespołowych grach sportowych - piłka koszykowa, piłka nożna, piłka siatkowa oraz w konkurencjach indywidualnych – tenis stołowy i ergometr wioślarski.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 12-12-2022 15:38, odsłon: 574)
Źródło: Miasto Dęblin

W zależności od ilości dostarczonego do miasta Dęblin węgla, sukcesywnie będziemy do Państwa dzwonić (wg kolejności złożenia wniosku oraz zgodnie z dostępnym sortymentem) w celu ustalenia sposobu zapłaty, terminu odbioru węgla.

 

UWAGA:wpłaty należy dokonywać dopiero po potwierdzeniu przez pracownika Urzędu, że wniosek o zakup węgla został prawidłowo zweryfikowany.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 12-12-2022 12:35, odsłon: 421)
Fot. Kamil Krypski

W dniu 6 grudnia wychowawca świetlicy Elżbieta Koźlak we współpracy z PCK oddział w Lublinie zorganizowała dla dzieci Mikołajki w osiedlowej świetlicy środowiskowej przy oś. Młynki na ul. Modrzyckiej 12 (Placówka Wsparcia Dziennego).

 

Mikołaj wraz z workiem pełnym prezentów przybył do dzieci chwile po godzinie 14. Zasiadł na specjalnie przygotowanym fotelu tuż obok świątecznej choinki, wokół niego zgromadziły się wszystkie dzieci, które odpowiadały mu na pytania dotyczące jego osoby i działalności.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 09-12-2022 15:26, odsłon: 405)
Źródło: Miasto Dęblin

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Rykach informuje, że w związku z brakami kadrowymi w Aptece przy ul. Szpitalnej 2 w Dęblinie została wprowadzona następująca zmiana w harmonogramie pracy aptek pełniących dyżury nocne i całodobowe na terenie Miasta Dęblin na 2022 r.

 

- w okresie od 19 grudnia 2022 r. do 25 grudnia 2022 r. Apteka przy ul. Szpitalnej 2 będzie czynna w godz. 7:00 – 23:00.

 

Dyżur całodobowy na terenie powiatu w w/w okresie pełni Apteka w Rykach przy ul. Poniatowskiego 64. Tel. 81 8652231.

 

 

/Tekst: Starostwo Powiatowe W Rykach/

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, dodano: 08-12-2022 17:23)

Wczoraj, w dniu 5 grudnia br. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w dęblińskim hospicjum odbyła się I Gala Wolontariatu zorganizowana przez Fundację "Hospicjum- Razem możemy więcej".

 

Gala została zorganizowana, aby podziękować wszystkim którzy okazali pacjentom hospicjum swoje serce i poświęcili czas na organizację akcji charytatywnych na rzecz Fundacji Hospicjum.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, dodano: 06-12-2022 16:44, odsłon: 665)

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje uczestnictwo zgłosiło wielu wystawców. Zapraszamy na zakupy w godzinach 12:00 - 17:00.

 

Tradycyjnie, już po raz ósmy zapraszamy Państwa również na "Wigilię Miejską", podczas której będzie okazja do złożenia sobie życzeń, skosztowania pysznych potraw wigilijnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki".

 

Artyści z Miejskiego Domu Kultury uświetnią spotkanie wspaniałym koncertem, który przybliży nam klimat zbliżających się świąt. Pojawić ma się również sam Święty Mikołaj.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 06-12-2022 15:36, odsłon: 331)
Fot: Piotr Kowalski

W sobotę 3 grudnia mieszkańcy osiedla Stawy zorganizowali dla dzieci Mikołajki. Dzięki pomocy Burmistrz Beacie Siedleckiej, zaangażowaniu Przewodniczącego Osiedla Andrzeja Czarneckiego oraz wielu mieszkańcom po raz kolejny udało się dopiąć kolejny projekt, z którego dzieciaki miały ogromną frajdę. 

 

Mikołaj przybył do dzieci w asyście swoich pomocnych śnieżynek i oczywiście z workiem prezentów. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-12-2022 16:38, odsłon: 665)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook