Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022 r., 277 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W niedzielę 3 lipca na terenie obok Fortu Mierzwiączka odbył się Festyn Rodzinny „Powitanie Lata - rodzinnie, zdrowo i na sportowo”, zorganizowany przez zarząd osiedla Mierzwiączka.

Imprezę rozpoczęły już o godzinie siódmej Rodzinne Zawody Wędkarskie, w których jak co roku wzięło udział wiele chętnych osób. W atmosferze pikniku entuzjaści bliskiego kontaktu z naturą całymi rodzinami rywalizowali nad wodą.
 
Złowione ryby w większości trafiły z powrotem do wody, zwycięzców nagrodzono a wszyscy uczestnicy mogli na zakończenie zabawy posilić się kiełbaską z grilla i porozmawiać o porannych połowach. 
 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 07-07-2022 22:59, odsłon: 686)

Trwają kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Na kandydatów czekają stanowiska w korpusie zawodowych oficerów, podoficerów oraz żołnierzy szeregowych.

 

2 Lubelska Brygada OT jeszcze w tym roku planuje przyjąć do służby zawodowej ponad 30 żołnierzy. Rozbudowa struktur 2 LBOT, a co za tym idzie tworzenie nowych etatów, to duża szansa dla wielu osób, które szukają ciekawych perspektyw rozwoju zawodowego w wojsku. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-07-2022 11:15, odsłon: 489)

Wakacje są czasem, kiedy wyjeżdżamy do pięknych miejsc. Takich jak Magiczne Ogrody.

 

Ważna także jest pogoda. Jaka zwykle jest nad janowieckim parkiem ? Przeczytacie poniżej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 06-07-2022 10:16, odsłon: 294)

W najbliższą sobotę, tj. 9 lipca o godzinie 10.00, na terenie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Wyspa Wisła w Stężycy nastąpi otwarcie pierwszego tematycznego parku edukacyjnego w powiecie ryckim.

 

Wyspy Przygód to miejsce, które zachwyci najmłodszych bogactwem atrakcji i odkryć jakie na nich czekają. Nie znudzą się tu również dorośli odkrywając wraz ze swoimi pociechami Tajemnicę Wisły czy relaksując się w przepięknych ogrodach.

 

To również romantyczne miejsce spacerów i zabawy dla nastolatków i dorosłych.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 05-07-2022 15:46, odsłon: 1066)
Fot. Aneta Piwońska

Dnia 3 lipca 2022 roku o godzinie 18:00 odbył się koncert inauguracyjny VIII – go Międzynarodowego Spotkania z Muzyką Organową w Dęblinie.

 

Kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża po mszy o godzinie 17:00 jak co roku zamienił się w świątynię wirtuozji muzyki organowej.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 05-07-2022 11:15, odsłon: 339)

W środę 29 czerwca o godz. 17:00 na osiedlowym placu zabaw Zarząd osiedla Wiślana zorganizował festyn pn. „Rozpoczęcie Wakacji na osiedlu Wiślana”.

 

Festyn został zorganizowany głównie dla dzieci i mieszkańców osiedla, aczkolwiek wszyscy chętni do uczestniczenia byli mile widziani.

 

Impreza trwała do 20-stej. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-07-2022 11:39, odsłon: 835)

W dniu 29 czerwca delegacja Władz Samorządowych Miasta Dęblin wraz z przedstawicielami Centralnej Ciepłowni Dęblińskiej - PGNiG TERMIKA Energetyka Rozproszona Sp. z o.o., odbyła wizytację w Rzeszowskiej Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 30-06-2022 15:56, odsłon: 692)
Fot. Leszek Grzyb

Od pierwszego dnia wojny klub SFC24 wspiera i pomaga uchodzcom z Ukrainy.


Do klubów przewieziono setki ludzi, którzy dostali jedzenie, wyprawkę, spanie. Znaleziono im mieszkania, niektórym pracę.


Bus SFC24 wyjechał z klubów kilkanaście razy z darami dla uchodzcow. Siłownie były przystosowane do przyjęcia 50 osób w jednym czasie.

 

W siłowniach zapewniono uchodzcom warunki do spokojnej nocy w cieple z lodówką, kuchenką gazową, setkami kilogramów jedzenia. 

 

 

To tylko kropla w morzu potrzeb... Dlatego właściciel SFC24 założył zbiórkę na pomagam.pl/tacp39, gdzie darowizny powędrują dla potrzebujących na Ukrainie. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 30-06-2022 10:50, odsłon: 486)

Panta rei – wszystko mija. Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Rok naznaczony pandemią, wojną w Ukrainie, ale też wytężoną pracą, wysiłkiem, wypełniony sukcesami, radościami a niekiedy porażkami. 

 

„Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem. Czas płaczu i czas śmiechu, […] czas milczenia i czas mówienia […] czas na dzień dobry i czas …. na do widzenia.”

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, dodano: 29-06-2022 11:07, odsłon: 519)

Nie trać czasu na życie z dala od baśni. Bo ona jest najlepszą przyjaciółką Twojego dorastającego dziecka.

 

Już dziś zaplanuj sobie czas w najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej Lubelszczyzny.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-06-2022 20:33, odsłon: 142)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów!
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów! -sporządzamy garaże na wymiar, -podchodzimy indywidualnie do ...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent projektanta - AutoCAD z orzeczeniem praca zdalna
Projektowanie CAD to Twoje hobby? Nie masz doświadczenia zawodowego ale chcesz je zdobyć? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! ...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczka gotówkowa
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, legalny i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach z op...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook