Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Lublinie.

 

Liczba i nazwa stanowisk, na które jest prowadzony nabór do służby w Służbie Więziennej, ze wskazaniem preferencji z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętnościmiejsca pełnienia służby oraz rodzaju rozkładu czasu służby. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-12-2023 09:28, odsłon: 757)

Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski, sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki" to wszystko i jeszcze więcej można było znaleźć na I edycji Targu Staroci, który odbył się w minioną niedzielę 10 grudnia na targowisku przy ul. Niepodległości w Dęblinie.

 

Swoją obecność zameldowało 25 wystawców, którzy przyjechali z szeroką ofertą. Nie zabrakło też kupujących, którzy przebierali i targowali najlepszą cenę za wybrany przez siebie towar.

 

Mimo mroźnej pogody można było się rozgrzać na strefie gastro ciepłym posiłkiem oraz napojami przygotowanymi przez Osada Leśny Raj.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 21:20, odsłon: 1625)

W dniu dzisiejszym, 14 grudnia Zarząd Rejonowy Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował uroczyste spotkanie opłatkowe. Wydarzenie odbyło się w świetlicy środowiskowej/siedzibie związku przy ul. 1 Maja.

 

Głównym celem spotkania było nawiązanie więzi międzyludzkich, umacnianie społeczności seniorów oraz dzielenie się radością świąt Bożego Narodzenia.

 

Na wydarzenie zaproszeni zostali Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Inspektor ds. promocji i współpracy z zagranicą Kamil Krypski, co dodatkowo uświetniło wydarzenie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 21:01, odsłon: 757)

W piątkowe południe, w Kinie Renesans w Rykach, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, zorganizowana przez Fundację "Hospicjum - Razem Możemy Więcej" z Dęblina. Wydarzenie miało nie tylko uczcić ogromne zaangażowanie wolontariuszy, ale także podkreślić znaczenie ich działalności dla lokalnej społeczności.

 

Fundacja "Hospicjum - Razem Możemy Więcej" postanowiła w tym roku uhonorować kilkadziesiąt placówek oświatowych, przedsiębiorców, samorządowców oraz osoby prywatne, które aktywnie wspierają hospicjum i propagują ideę wolontariatu, organizując różnego rodzaju zbiórki i akcje charytatywne.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 20:48, odsłon: 850)

W dniu 8 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach miało miejsce uroczyste przekazanie 39 nowoczesnych pojazdów typu quad, zakupionych w ramach ambitnego projektu "Dostosowanie Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na terenie województwa lubelskiego do zmian klimatycznych, zmian w środowisku naturalnym oraz zagrożeń cywilizacyjnych".

 

Projekt ten jest realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 20:33, odsłon: 669)

W piątek (1 grudnia) w MBP Filia Masów już od wejścia widać było patriotycznego ducha. Biało – czerwone flagi i dekoracje witały gości, którzy przybyli na wieczór wspomnień o Wisławie Szymborskiej oraz koncert patriotyczny z okazji Narodowego Święta 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Na początku Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki przeczytali wiersze polskiej poetki, przeplatane ciekawostkami z jej życia.

 

Potem przyszedł czas na koncert patriotyczny w wykonaniu Ireny Manili – Talarek, pochodzącej ze Lwowa. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 20:22, odsłon: 652)

W piątkowe popołudnie dzieci z osiedla Młynki w Dęblinie miały okazję doświadczyć prawdziwej magii świąt podczas wyjątkowego spotkania z Mikołajem, które odbyło się w świetlicy osiedlowej. Organizowane przez Zarząd Osiedla Młynki wydarzenie przyciągnęło liczne rodziny, a atmosfera świątecznej radości unosiła się w powietrzu.

 

Największą niespodzianką dla dzieci było z pewnością pojawienie się samego Mikołaja, który przybył obdarować najmłodszych prezentami. Tradycyjny strój, czerwony płaszcz i czapka oraz uśmiech na twarzy - Mikołaj przyszedł z workiem pełnym upominków. Jednak w tym roku, aby przypomnieć o znaczeniu grzeczności i uczciwości, Mikołaj nie zapomniał także o rózgach. Choćby symbolicznych, miały one przypominać o tym, by zawsze starać się być dobrze wychowanym.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-12-2023 20:10, odsłon: 501)

W poniedziałek 4 grudnia odbyła się prelekcja Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Dęblina Grażyny Szczepańskiej "Ślady bohaterów - dęblińska konspiracja w czasie II wojny światowej".

 

W spotkaniu tym brali udział uczniowie klas licealnych, którzy z wielkim zainteresowaniem słuchali wykładu o historii naszego miasta i jego bohaterów z okresu wojennego.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 14-12-2023 14:56, odsłon: 484)

We wtorek 5 grudnia 2023 roku w ramach realizacji projektu edukacji regionalnej „Sztuka nad brzegiem Wisły” dzieci z klasy I A wraz z wychowawcą Barbarą Kurek odwiedziły Miejski Dom Kultury i brały udział w trzecich zajęciach. 

 

Tym razem prace wykonywały z wikliny.

 

Zajęcia poprowadził mistrz wikliniarstwa Grzegorz Gordat.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 14-12-2023 12:49, odsłon: 475)

Z okazji wspomnienia świętej Barbary, patronki geologów, górników i wszystkich tych, którzy pracują pod ziemią w dniu 4 grudnia w ZSO Dęblin odbyły się warsztaty geologiczne.

 

Przeprowadzone zostały przez młodzież klas licealnych dla uczniów klas: 6, 7 i 8 szkoły podstawowej.

 

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję rozpoznawać skały i minerały oraz określać ich właściwości fizyczne.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 13-12-2023 16:43, odsłon: 393)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook