Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. Kamil Krypski/UM

W dniu 19 grudnia, po raz kolejny zorganizowano Jarmark Bożonarodzeniowy przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie.

 

Wystawcy pojawili się kilka chwil przed godziną 12, aby umożliwić mieszkańcom zakup świątecznych ozdób.

 

Wśród dostępnych produktów znalazły się różnorodne elementy takie, jak choinkowe bombki, stroiki, skrzaty z materiałów, pluszowe maskotki, drobne upominki, świece, wyroby z rogożyny, ceramiki, szkła, mydełka, zdobione pierniki itp. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 22-12-2023 20:49, odsłon: 1303)

Uczniowie ZSO wzięli udział w konkursie na własnoręcznie wykonany stroik świąteczny organizowanym przez Klub 1. Batalionu Drogowo-Mostowego w Dęblinie.

 

Celem tego konkursu było kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia oraz popularyzowanie twórczości utalentowanych uczniów z naszej szkoły.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 22-12-2023 20:39, odsłon: 574)

2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej liczy blisko 3200 żołnierzy i wciąż powiększa szeregi. Zatwierdzony został kalendarz szkoleń na 2024 rok.

 

Każdy zainteresowany wstąpieniem w szeregi formacji może już zaplanować termin odbycia szkolenia.

 

Wojska Obrony Terytorialnej cieszą się dużym zainteresowaniem społecznym w naszym regionie. Wciąż przybywa ochotników, którzy chcą spróbować swoich sił w służbie wojskowej. Co jest największą wartością WOT zdaniem tych, którzy już spróbowali?

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-12-2023 18:35, odsłon: 623)

Czas przedświąteczny to dla lubelskich terytorialsów okres licznych zadań i intensywnych szkoleń, ale również czas szczególnej pamięci o kombatantach, weteranach, osobach starszych i potrzebujących.

 

Czas przedświąteczny, jak co roku jest dla żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej bardzo intensywny i pracowity. Mimo licznych zadań realizowanych na wschodniej granicy w ramach trwającej operacji „Silne Wsparcie” oraz wielu przedsięwzięć szkoleniowych, terytorialsi znajdują czas na to, by angażować się w działalność charytatywną i pomocową na rzecz osób najbardziej potrzebujących w naszym regonie. Zadania te żołnierze realizują ze szczególnym zaangażowaniem i oddaniem, gdyż pomaganie innym mają we krwi.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-12-2023 17:31, odsłon: 479)

Elżbieta Mitura - i czennica klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”.

 

Na ponad 380 zgłoszeń utalentowanych dzieci z przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych z całej Polski, Ela zdobyła tytuł laureata konkursu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 19-12-2023 09:45, odsłon: 531)

11 grudnia 2023 roku w klubie Batalionu Drogowo – Mostowego w Dęblinie odbył się konkurs wokalny pt." Świąteczna Piosenka".

 

Uczestnicy zaprezentowali wiele piosenek wprowadzających wszystkich słuchaczy w świąteczny nastrój.

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących reprezentowały dwie uczennice Elżbieta Mitura i Maria Potas z klasy 1a przygotowane przez Barbarę Kurek.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 19-12-2023 09:27, odsłon: 864)

W samo południe, 13 grudnia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie przybyły dzieci z Miejskiego Przedszkola „Bajka”.

 

Pani bibliotekarka przygotowała dla przedszkolaków różnego rodzaju zabawy związane ze Świętami, m.in. zagadki świąteczne oraz quiz bożonarodzeniowy. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-12-2023 22:24, odsłon: 632)
Fot. Dęblin24

W dniu 16 grudnia między godziną 17.00 a 19.00 w Fit&Fun odbył się Wieczór Mikołajkowy dla dzieci zorganizowany przez Zarząd Osiedla Wiślana.

 

Zanim Mikołaj przybył do Fit&Fun dzieci mogły korzystać z sali zabaw z kulkami oraz z sali, na której odbywały się konkursy prowadzone przez Przewodniczącą Zarządu Osiedla Magdalenę Krasuską. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-12-2023 19:52, odsłon: 925)

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół.

 

Termin: 19 stycznia 2024 r.

Godzina: 17:00

Miejsce: Sala gimnastyczna ZSP nr 3 ul. Tysiąclecia 25 Dęblin 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 17-12-2023 17:15)

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Lublinie.

 

Liczba i nazwa stanowisk, na które jest prowadzony nabór do służby w Służbie Więziennej, ze wskazaniem preferencji z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętnościmiejsca pełnienia służby oraz rodzaju rozkładu czasu służby. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-12-2023 09:28, odsłon: 610)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybka gotówka
Szybka gotówka na dowolny cel. Do kwoty 700.000,00 PLN. wystarczy dowód osobisty. dopuszcza się możliwość podpisania umowy. więc...
Szczegóły ogłoszenia

Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook