Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W dniu 22.04.2022 r., na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbył się Miejski Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych chłopców z roczników 2009 i młodszych.

 

Wzięły w nim udział trzy dęblińskie szkoły: SP nr 3, SP nr 4, oraz SP nr 5. Organizatorem turnieju był Piotr Świtaj, nauczyciel wf w SP 5 oraz Animator Sportu w Dęblinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 29-04-2022 19:58, odsłon: 290)

W związku z przystąpieniem do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na kolejny okres programowania - LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" zaprasza organizacje pozarządowe, przedsiębiorców, mieszkańców powiatu ryckiego do udziału w spotkaniach konsultacyjnych.   Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 29-04-2022 12:04, odsłon: 144)

22 kwietnia o godzinie 8:00, w Szkole Podstawowej Nr 4 odbyło się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel - muzykiem, pedagogiem, autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej i biograficznej.

 

Organizatorem spotkania była MBP Filia Masów, która prowadzi dyskusyjne klubu czytelnicze i w nagrodę od Instytutu Książki w Warszawie otrzymuje bezpłatne spotkania. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 28-04-2022 14:08, odsłon: 143)

Zapraszamy na mega kulinarną podróż dookoła ŚWIATA!

 

Nie zabraknie:

  • street food'owych klasyków

  • smaków meksyku i dalekiej azji

  • słodkości

  • vege szamki

  • piwka rzemieślniczego

  • innych rarytasów

     Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-04-2022 14:03, odsłon: 155)

25 kwietnia 2022 r. Włosi obchodzą Święto Wyzwolenia Włoch jest to dla nich święto na miarę polskiego Dnia Niepodległości.

 

Rocznica Wyzwolenia Włoch, czyli L’Anniversario della Liberazione d’Italia, nazywane jest również przez niektórych Świętem Wyzwolenia (Festa della Liberazione), Świętem Oporu (L’Anniversario della Resistenza) lub po prostu “25 kwietnia”.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, dodano: 26-04-2022 14:59, odsłon: 186)

Rozpoczyna się XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zaprasza na spotkanie autorskie z Małorzatą Daniłko. 

 

Spotkanie odbędzie się 12 maja o godz. 16.00 w blibliotece na Okólnej 19. 

 

Zapraszamy!Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 26-04-2022 13:52, odsłon: 101)
Kadr z filmu: Sonic 2: Szybki jak błyskawica - dubbing

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 29.04 – 5.05 oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 5.05

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, dodano: 25-04-2022 14:41, odsłon: 149)

W sobotę, 23 kwietnia br. szeregi 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej zasiliło kolejnych 57żołnierzy rezerwy. Na zainteresowanych czekają etaty w ramachnowych struktur WOT, jakie powstają na Lubelszczyźnie.

 

To już trzecie w tym roku wcielenie żołnierzy rezerwy na szkolenie wyrównawcze w 2 Lubelskiej Brygadzie OT. Szkolenie w trybie weekendowym będzie odbywać się w oparciu o zamojskie obiekty garnizonowe, potrwa do 22 maja br. i zakończy się egzaminem tzw. „pętlą taktyczną”.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 23-04-2022 13:03, odsłon: 211)

Film promujący Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wykonany przez uczniów klasy 3 TR4 o kierunku Technik reklamy.

 

W skład ekipy filmowej o nazwie Graca Entertainment wchodzą: Gracjan Królikowski, Bartek Michalak, Mikołaj Majewski, Kamil Strzelecki, Mateusz Jaworski, Daniel Grabowski, Przemysław Szczodry, Przemysław Węgrzynek, Kamila Kamińska oraz Iza Jabłońska.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Miasto Dęblin, dodano: 23-04-2022 12:54, odsłon: 281)

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia. Z tej okazji odbyło się 1 kwietnia br. spotkanie z uczniami zerówki Szkoły Podstawowej Nr4, którzy przebierali się za ulubionych bohaterów książkowych.

 

W tym dniu zaprezentowano książki o Kubusiu Puchatku. Jak każdy wie, Puchatek jest nieduży, okrąglutki a do tego uwielbia miodek i swoich przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Miś jest ulubieńcem dzieci i dorosłych na całym świecie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 21-04-2022 14:49, odsłon: 165)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook