Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie 14 maja otworzyło się na nocne zwiedzanie, które rozpoczęło się uroczystym odsłonięciem tablicy upamiętniającej ugrupowanie "1000". Podczas zwiedzania można było podziwiać wystawę modelarską i wysłuchać koncertów.  

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4120

Pałac Mniszchów powstał w 1747 roku na miejscu dawnego dworu w Dęblinie. Zaprojektował go prawdopodobnie Paweł Antoni Fontana. W tym samym wieku ze stylu barokowego Pałac przebudowano na styl klasyczny. W 1783 r. po raz pierwszy w Polsce piorunochron założono właśnie na Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4031

Jak co roku Miejski Dom Kultury organizuje wystawę twórców dęblińskich połączoną z wydaniem kolejnego Almanachu Twórców Dęblińskich. Wernisaż odbędzie się w niedzielę 17-go czerwca o godz. 17.00 w Galerii Nad Wisłą MDK, podczas Dni Dęblina. 

 

 



kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1138

Już po raz piąty 19 maja w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbędzie się Powiatowy Festiwal Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik", na którym zaprezentują się przedszkolaki z powiatu ryckiego.  Jak co roku w barwnych strojach mali artyści wykonają przyśpiewki z różnych regionów Polski.

 

 



kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1220

W czwartek 28 kwietnia o godzinie 18:00 w Galerii nad Wisłą Miejskiego Domu Kultury odbył się wernisaż Barbary Wojdat. To zbiór fotografii przedstawiających niesamowite piękno nadwiślańskiego krajobrazu, ale w zupełnie innym ujęciu, niż dotychczas prezentowane pejzaże.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2506

W niedzielę obył się koncert jubileuszowy z okazji piętnastych urodzin Małej Rewii Tanecznej. Na scenie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały tancerki z Dęblina, Maciejowic, Ryk, Stężycy i okolic. Były podziękowania, kwiaty, owacje i "Sto lat" na stojąco. A na koniec pyszny tort.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4470

Cezary Pazura ceni sobie żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Jest z Warszawy. Jest aktorem, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Uprawia satyrę obyczajową. 

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1842

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na wystawę Akademii Kreatywności MDK Dęblin pt. BATIK I CERAMIKA. Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 1 kwietnia w sali wystawowej CKA. Początek o godzinie 17:30.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1639

Wystawa malarstwa Anny Szymańskiej, której wernisaż odbył się 8 marca w MDK, wzbudziła zainteresowanie wielu miłośników jej talentu.

 

Wśród ponad setki osób był również Waldemar Chochowski – Przewodniczący Rady Miasta. Po krótkiej prezentacji autorki, która ciągle zaskakuje swoją twórczością, uczestnicy wystawy mogli obejrzeć 53 obrazy. Głównymi tematami prac są kwiaty, pejzaże Dęblina i okolic oraz lotnictwo.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2130

W piątek 4 kwietnia w klubie uczelnianym WSOSP odbędzie się spektakl komediowy znakomitego amerykańskiego dramaturga Alberta Gurneya pt. "Listy miłosne". Główne role w spektaklu grają Grażyna Wolszczak oraz Piotr Machalica. "Listy młosne" to historia bardzo skomplikowanego uczucia dwojga ludzi. 



kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1803

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook