Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Już od tygodnia dzieci z Lubelszczyzny korzystają z uroków czasu wolnego od szkoły. Co niektóre z nich czas ten wykorzystują na zajęcia organizowane jak co roku przez Miejski Dom Kultury nad Wisłą. Propozycje MDK odnośnie spędzenia przez dzieci wolnego czasu są bardzo atrakcyjne i jednocześnie bardzo różnorodne. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2617

W tym roku w dniach 18.01 do 22.01 odbył się Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Na przesłuchaniu koncertowym zaprezentowało się 1580 uczestników. W ciągu 5 dni jury wysłuchało 340 prezentacji. Celem festiwalu jest ożywienie narodowej tradycji kolędowania. Wykonawcy zaprezentowali kolędy i pastorałki zarówno te doskonale znane, jak i trochę zapomniane.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2009

W Piątek, 29-go stycznia o godz. 10.00 odbył się XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek, który oficjalnie otworzyła Agata Osika-Kucharska - Dyrektor MDK. 

 

W imprezie udział wzięło 6 zespołów wokalnych.

 

Skład jury tradycyjnie stanowili Ewa Rząsa - muzyk w MDK Dęblin, organizator Przeglądu oraz Andrzej Sar -muzyk w WOK w Lublinie, członek chóru Teatru Muzycznego w Lublinie.

 

 

 
 
 


kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2220
Archiwum

Miejski Dom Kultury przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców w miesiącu lutym. W programie przewidziano zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. Walentynkowy Wieczór Artystyczny, warsztaty taneczne i wyjazd seniorów do muzeum. A 12 lutego rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny "Dęblińskie Zdjęcie Roku". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1820

W środę 20 stycznia w Galerii nad Wisłą MDK odbył się wernisaż wystawy, na której zaprezentowane zostały prace 25 fotografów współpracujących z Miejskim Domem Kultury w Dęblinie. Takich fotografów jest znacznie więcej, ale z różnych względów nie wzięli oni udziału w tym projekcie. Na wystawę przybyli miłośnicy fotografii i część autorów. Swoją obecnością wernisaż zaszczycił gen. bryg. Ryszard Hać, dyrektor Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, a władze miasta reprezentował doradca burmistrza - Dariusz Cenkiel.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3931

Karnawał to tradycja, gdzie czas przepełniony jest muzyką i zabawą. Długo wyczekiwany ten niezwykły dzień jest atrakcją dostarczającą wielu przeżyć i radości. Wzorem ubiegłych lat członkowie klubu Bliżej Siebie zorganizowali bal karnawałowy. Bal odbył się w czwartek 21 stycznia, w którym wzieła udział spora liczba osób.  Nie zabrakło i sympatyków klubu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4366
fot. Adrianna Jarosz

Okres świąteczno-noworoczny to wyjątkowy czas. W ten magiczny czas już po raz kolejny rok z rzędu Miejski Dom Kultury przygotował koncert w święto Objawienia Pańskiego, powszechnie nazywanym świętem Trzech Króli. Koncert w wykonaniu młodych artystów z dęblińskiego Domu Kultury odbył się po Mszy Świętej wieczornej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2959

W sobotę 19 grudnia o godzinie 16.00 w Galerii nad Wisłą Miejskiego Domu Kultury odbędzie się promocja książki Marka Brzezińskiego pt: "O trzech pięknych młynarzównach i złym czarowniku". Książka oparta jest na motywach baśni krakowskiej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1937
fot. Edyta Danasiewicz

W ubiegły piątek jedna z sal Miejskiego Domu Kultury zamieniła się w czarujący kiermasz przedświąteczny. Na kilku stioskach można było kupić prezenty świąteczne, ozdoby choinkowe, bombki i małe choinki i wiele innych świątecznych dekoracji. Wysokiej jakości produkty rzemiosła artystycznego wykonane zostały przez uczestników dęblińskich placówek. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2506

Grudniowe imprezy mają charakter świąteczny. Już na początku miesiąca w Galerii MDK odbędzie się świąteczna wystawa, kilka dni później zespoły taneczno-wokalne będą koncertować dla Kajtka. Będzie jeszcze wigilia miejska i promocja książki. Miesiąc mieszkańcy zakończą Sylwestrm pod Urzędem Miasta.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1878

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook