Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

17 marca 2015 r. uczestnicy WTZ gościli na Wystawie autorskiej Niny Jędrzejczyk, która odbyła się Klubie Garnizonowym WSOSP w Dęblinie. Nina Jest studentką drugiego roku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu na Wydziale Sztuki, kierunek sztuka mediów i edukacja wizualna. Jej przygoda za sztuką rozpoczęła się w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie pod okiem Pani Anny Krawczak.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Kultura, odsłon: 2810

27-go lutego o godz. 18.00 w MDK odbył się wieczór autorski pt.: "STACJA POETÓW". Swoją twórczość zaprezentowała znana dęblińskim miłośnikom słowa, pochodząca z Dęblina Izabela Zubko oraz przedstawiciele Chełmskiej Grupy Literackiej "Lubelska 36": Danuta Kurcewicz, Robert Gałan oraz bard Marek Miszczuk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3733

Propozycje Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie są bardzo obszerne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy oferują koncerty, konkursy, małą rewię taneczną i wiele innych aktywności. Ponadto w miesiącu marcu obchodzimy Pierwszy Dień Wiosny i z tej okazji również w MDK przewidziane zostało spotkanie w placówce nad Wisłą. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2072

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na wystawę prac malarskich Beaty Wojdat. Artystka mieszka i swoje prace tworzy w Stężycy. Wystawa odbędzie się 6.03.2015r. o godzinie 18.00 w MDK nad Wisłą. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2528

Emeryci z Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie są za "pan brat" z kulturą. Co jakiś czas wyjazdy organizują Pan Jan Prządka, Pani Leokadia Tomiczek i Wiesława Krupa. Chętnych jest sporo, a widowisk nie brakuje. Teatry kuszą przedstawieniami i zachęcają emerytów do jak najbardziej aktywnego uczestniczenia w kulturze.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 3287

19 – 23 stycznia 2015 roku w Puławach odbył się XX Ogólnopolski  Festiwal Kolęd i Pastorałek. W czasie trwania pięciodniowych  przesłuchań  w 313 prezentacjach (w tym 190 solistów) wystąpiło 1598 wykonawców w różnych kategoriach wiekowych.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 3761

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr1 w Dęblinie przygotowały dla rodziców wspólne spotkania. Rodzice również nie pozostali bierni i dla swoich pociech przygotowali wigilijne potrawy, słodkości oraz osobiście brali udział w uroczystości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2893
fot. Zofia Barbus

Pastorałki, kolędy i życzenia towarzyszyły na spotkaniu opłatkowym u diabetyków. Nie zbrakło również świątecznego nastroju, choć spotkanie odbyło się w ubiegłą środę. Spotkanie opłatkowe to świetna okazja do wspólnego przeżywania obchodów grudniowego święta. Rodzinna oraz życzliwa atmosfera towarzyszyła na spotkaniu u cukrzyków.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4086

22-go lutego tuż przed godziną 10.00 w ZSO odbył się koncert charytatywny "Dla Damiana".

Chłopiec uległ poważnemu urazowi, a jego powrót do zdrowia uzależniony jest m.in. od intensywnej rehabilitacji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 3277
fot. Zofia Barbus/ Francesco Lenzi

Orszak Trzech Króli to piękna staropolska tradycja, która corocznie jednoczy tysiące mieszkańców różnych miast. Spotykają się, aby w atmosferze radości, wspólnie świętować najważniejsze wydarzenie w dziejach ludzkości - narodzenie Chrystusa. Zofia Barbus oraz Francesco Lenzi na to wspaniałe wydarzenie wybrali się do Puław, aby wspólnie z puławianami świętować. Natomiast z mieszkańcami Dęblina i powiatu ryckiego pragną się podzielić wrażeniami z wydarzenia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 3404

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook