Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
Youtube.pl

Poeta Jan Rychner odwiedzi Dęblin. Członek stowarzyszenia ZAiKS, odznaczony medalem "Zasłużony dla Kultury Polskiej", jego wiersze były tłumaczone na kilka języków obcych. Podczas spotkania autorskiego podzieli się wiedzą oraz doświadczeniem "tworzenia" poezji. 

 

 kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1372

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie 14 maja otworzyło się na nocne zwiedzanie, które rozpoczęło się uroczystym odsłonięciem tablicy upamiętniającej ugrupowanie "1000". Podczas zwiedzania można było podziwiać wystawę modelarską i wysłuchać koncertów.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3984

Pałac Mniszchów powstał w 1747 roku na miejscu dawnego dworu w Dęblinie. Zaprojektował go prawdopodobnie Paweł Antoni Fontana. W tym samym wieku ze stylu barokowego Pałac przebudowano na styl klasyczny. W 1783 r. po raz pierwszy w Polsce piorunochron założono właśnie na Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3901

Jak co roku Miejski Dom Kultury organizuje wystawę twórców dęblińskich połączoną z wydaniem kolejnego Almanachu Twórców Dęblińskich. Wernisaż odbędzie się w niedzielę 17-go czerwca o godz. 17.00 w Galerii Nad Wisłą MDK, podczas Dni Dęblina. 

 

 kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1102

Już po raz piąty 19 maja w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbędzie się Powiatowy Festiwal Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik", na którym zaprezentują się przedszkolaki z powiatu ryckiego.  Jak co roku w barwnych strojach mali artyści wykonają przyśpiewki z różnych regionów Polski.

 

 kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1120

W czwartek 28 kwietnia o godzinie 18:00 w Galerii nad Wisłą Miejskiego Domu Kultury odbył się wernisaż Barbary Wojdat. To zbiór fotografii przedstawiających niesamowite piękno nadwiślańskiego krajobrazu, ale w zupełnie innym ujęciu, niż dotychczas prezentowane pejzaże.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2438

W niedzielę obył się koncert jubileuszowy z okazji piętnastych urodzin Małej Rewii Tanecznej. Na scenie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały tancerki z Dęblina, Maciejowic, Ryk, Stężycy i okolic. Były podziękowania, kwiaty, owacje i "Sto lat" na stojąco. A na koniec pyszny tort.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4334

Cezary Pazura ceni sobie żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Jest z Warszawy. Jest aktorem, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Uprawia satyrę obyczajową. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1786

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na wystawę Akademii Kreatywności MDK Dęblin pt. BATIK I CERAMIKA. Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 1 kwietnia w sali wystawowej CKA. Początek o godzinie 17:30.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1587

Wystawa malarstwa Anny Szymańskiej, której wernisaż odbył się 8 marca w MDK, wzbudziła zainteresowanie wielu miłośników jej talentu.

 

Wśród ponad setki osób był również Waldemar Chochowski – Przewodniczący Rady Miasta. Po krótkiej prezentacji autorki, która ciągle zaskakuje swoją twórczością, uczestnicy wystawy mogli obejrzeć 53 obrazy. Głównymi tematami prac są kwiaty, pejzaże Dęblina i okolic oraz lotnictwo.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2067

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook