Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
Veronica Struck z Odessy

W ramach II Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową w niedzielę, 24 sierpnia o godz. 18.00 odbył się kolejny koncert muzyki organowej. Tym razem na dęblińskich organach zagrała Veronika Struck z Odessy (Ukraina). 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2502
Fot. Sławomir Opaliński/ Bogdan Narloch i Roman Gryń gościli w Dęblinie

W niedzielę 17 lipca w kościele św. Piusa V Papieża po raz trzeci mieszkańcy spotkali się z muzyką organową. Pochodzący z Polski Bogdan Narloch oraz Roman Gryń byli kolejnymi artystami, którzy zaszczycili swoją obecnością Dęblin i zagrali II Międzynarodowe Koncerty Organowe w dęblińskim kościele. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3865
fot. Cezary Pyrka

W niedzielę, 10 lipca w kościele św. Piusa V Papieża po raz kolejny rozbrzmiała muzyka organowa. Pochodzący z Polski Roman Perucki oraz Maria Perucka byli kolejnymi artystami, którzy zaszczycili swoją obecnością Dęblin i zagrali II Międzynarodowe Koncerty Organowe w dęblińskim kościele. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2204

Mimo, iż od otwarcia biblioteki w nowym punkcie minęły już 2 lata, to placówka nadal budzi spore zainteresowanie  w środowisku, i to nie tylko lokalnym. Co jakiś czas pojawiają się grupy uczniów z nauczycielami, które chcą obejrzeć lokal biblioteki i zapoznać się z jego pracą.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1532

Na kolejny seans filmowy do Miejskiej Biblioteki Publicznej do „Kina w bibliotece”przybyły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1   w Dęblinie. Dzieci śledziły losy Smerfów, Gargamela i Klakiera. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1703

Mała Rewia Taneczna zakończyła sezon taneczny powiększając liczbę pucharów i medali o kilka nowych zdobytych na ogólnopolskich i wojewódzkich Festiwalach. Był to rok pełen przygód, ciężkiej pracy, ale też rok wzruszeń i niespodzianek związanych z jubileuszem 15- lecia Rewii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1549
Archiwum

W każdą niedzielę lipca w kościele p.w Piusa V w Dęblinie na dęblińskich organach będą wybrzmiewać najpiękniejsze dzieła muzyki organowej w doskonałym wykonaniu. Koncert muzyki organowej to idealny rozwój narodowej kultury na terenie Dęblina. Udział w koncertach wybitnych artystów różnej narodowości pozwala słuchaczom na własną interpretację muzyki organowej wykonanej w ciekawy i oryginalny sposób.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1501

Tradycją jest, że u progu wakacji Miejski Dom Kultury w Dęblinie organizuje festyn pt.: "Anioł w Dęblinie". Artystyczne prezentacje przedzielały konkursy i zabawy, których głownym motywem był anioł.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1598

W niedzielę 19 czerwca mieszkańcy świętowali ostatni dzień Dni Dęblina. Tego dnia również czekało na nich wiele atrakcji. W ciągu tych trzech dni program był na tyle zróżnicowany, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4502

Sobota 18 czerwca to drugi dzień święta miasta Dęblina. Już od rana mieszkańcy do wyboru mieli wiele atrakcji. Od tworzenia modeli po turnieje sportowe do koncertów. A wieczorem Dęblinem rządziła Mafia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3382

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook