Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W sobotę 8 października w Miejskim Domu Kultury odbył się wernisaż Ogólnopolskiej Poplenerowej Wystawy Fotograficznej „Muszyna 2016”. Plener miał miejsce na przełomie czerwca i lipca,  a wzięło w nim udział 22 uczestników z całej Polski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2298

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na październikowe imprezy. Będą warsztaty taneczne, jazzowe i akrobatyczne. Ponadto przegląd twórczości artystycznej seniorów oraz jesienny konkurs recytatorski i wiele innych zajęć w jesienne wieczory i popołudnia. 

 

 kategoria: Aktualności,Kultura, odsłon: 1077

Poplenerowa wystawa fotograficzna "Muszyna 2016" Na wystawę, która odbędzie się 8 października o godz. 16:00 w Galerii nad Wisłą zapraszają miłośnicy fotografii.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1354
Fot. Wiesława Krupa

Klub Seniora "Bliżej Siebie" po letniej przerwie wznowił działalność. Czwartkowe spotkanie w dniu 22 września było poświęcone naszemu wielkiemu pisarzowi Henrykowi Sienkiewiczowi. Odczytano również fragmenty "Qvo vadis". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1685

W piątek 9 września w MDK odbyło się Artystyczne Zakończenie Lata.

Tradycyjnie składało się ono z dwóch wydarzeń – wernisażu wystawy i koncertu. W tym roku swoje dokonania zaprezentował Jerzy Kucharski – instruktor fotografii MDK. Na retrospektywnej wystawie obejrzeć można fotografie czarno-białe wykonane metodą analogową, a także fotografię cyfrową wykonaną nie tylko na papierze, ale także na płótnie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1904

Tradycyjnie już w pierwszy weekend września miłośnicy książek i dobrej literatury oraz osoby lubiące czytać spotkały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie na wspólnym Narodowym Czytaniu - akcji mającej na celu promocję czytelnictwa.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3770

Czas upływa nieubłagalnie szybko. Wydawałoby się, że jeszcze przed chwilą wspólnie witaliśmy lato, a nadszedł już czas się z nim pożegnać. Koniec wakacji już nastąpił, uczniowie powrócili już do szkół. Są jednak dobre strony tego wydarzenia. Imprezy pożegnalne. W tym roku MDK ponownie przygotował  imprezę kończącą lato artystycznie!

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1417

Kolejny duży sukces na scenie. Michał Pastuszak i Poławiacze Pereł niejednokrotnie odnosili muzyczne sukcesy. Tym razem na 10 Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej zobyli I Nagrodę  za piosenkę "Nic tu po mnie". Teraz pojadą na Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1940

W sobotnie, upalne popołudnie, był to już ostatni weekend wakacji. Na plac przed Urzędem Miasta  przybyły dzieci z rodzicami i dziadkami, aby wspólnie bawić się podczas Baśniowego Zakończenia Wakacji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3189
Fot. Cezary Pyrka

Piąty i ostatni w tym roku koncert organowy w Dęblinie zakończyli wspólnym występem Tomasz Kalisz oraz Katarzyna Kalisz - Kędziorek. Ciekawą propzycją artystów było wykonanie na "cztery ręce i nogi" Koncertu C-dur Josepha HAYDNA

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 5591

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook