Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
Dęblin24

W piątek 17 czerwca obiekty sportowe na terenie ZSO zapełniły się młodymi sportowcami oraz kibicami. Pierwszy dzień Dni Dęblina rozpoczął się już od siódmej rano. Na ten dzień zaplanowano występy, spektakle teatralne i wystawy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2105

Już po raz dwudziesty drugi na scenie MDK w Dęblinie odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy z uczestników był bardzo utalentowany, reprezentował wysoki poziom artystyczny oraz olbrzymie umiejętności. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2428

W sobotę 28-go maja Mała Rewia Taneczna reprezentowała Dęblin na I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Współczesnego i Nowoczesnego w Białej Podlaskiej. Dęblińskie tancerki w choreografii pt. "Kosmiczne dziewczyny" przywiozły medale i nagrody. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4607

Będą konkursy piosenek, przeglądy taneczne, recitale i wystawy. Miejski Dom Kultury w Dęblinie jak co miesiąc przygotował wiele atrakcji. Czerwcowe imprezy zaczyna konkurs piosenki dziecięcej.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1501

W środę 4 czerwca Miejski Dom Kultury zaprasza na Noc Kultury. Będzie spotkanie autorskie z poetą Janem Rychnerem, nocne warsztaty artystyczne oraz koncert piosenki turystycznej i żeglarskiej przy ognisku. To będzie niezapomniana noc! 

 

 kategoria: Aktualności,Powiat, Kultura, odsłon: 1548

We wtorek 24-go maja w "Galerii nad Wisłą" odbył się wernisaż wystawy prac Akademii Kreatywności i Klubu Fotograficznego "Pozytyw". W wystawie udział wzięła obecnie najprężniej działająca grupa fotografików. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3221

W sobotę 21-go maja o godz. 11.00 rozpoczął się wernisaż wystawy prac wykonanych przez uczestników zajęć plastycznych i wikliniarskich prowadzonych w MDK.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2159

Już po raz piąty 19 maja na scenie dęblińskiego MDK odbył się Powiatowy Festiwal Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik", podczas którego swoje umiejętności wokalne zaprezentowały przedszkolaki z powiatu ryckiego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3844
Archiwum

Swoją twórczość zaprezentują członkowie Akademii Kreatywności z Dęblina. Prace będzie można podziwiać 24 maja w Galerii nad Wisłą o godz. 18.00

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1411
Archiwum

W sobotę 21 maja o godz. 11.00 odbędzie się wernisaż wystawy pracowni artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Galerii nad Wisłą. Swoje prace zaprezentują artyści w różnym wieku, a w artystycznych pracowniach MDK działają już od dłuższego czasu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1305

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook