Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na wernisaż wystawy plastycznej Grupy Twórczej "Vena" z Kozienic. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 28 października br., w Galerii nad Wisłą MDK. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1649

5 września na placu targowym przy ul. Niepodległości mieszkańcy Dęblina i okolic zakończyli gorące w tym roku lato. Festyn zorganizowali Maria i Tomasz Stępień, a gospodarzem była burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka. Festyn poprowadził znany showman z TVN, z programu Maraton Uśmiehu Janusz Benesz. Organizatorzy nie zapomnieli zapewnić atrakcji wszystkim zebranym. Najmłodsi wyruszyli w świat zabaw, a ci starsi koncertowali z K.A.S.Ą i Ornettem. Udział w grach i zabawach był dla wszystkich, a na szczęśliwców czekały nagrody. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 5734

Działający pod kierunkiem Małgorzaty Knieć-Sprawka zespół przez cztery dni pilnie pracował w 3 grupach na warsztatach tanecznych, zorganizowanych w gościnnych progach Zespołu Szkół im.Kajetana hr Kickiego w Sobieszynie.

 

Przerwy w codziennych treningach z techniki współczesnej , nowoczesnej i akrobatyki, wypełniały im wspólne zabawy, gry oraz przygotowania do pokazu "talentów", który odbył się w przeddzień wyjazdu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2465

W piątek 28 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbyła się tradycyjna już impreza „Artystyczne zakończenie lata”.

 

Jak zawsze dzieliła się na dwie części: wystawę i koncert. Tym razem swoje zdjęcia prezentowali Agata i Jerzy Kucharscy. Od paru lat odszukują cmentarzyki wojenne związane z tzw. Operacją Warszawsko – Dęblińską, która miała miejsce w październiku 1914 r. oraz poszukują podobnych śladów związanych ze zdobywaniem twierdzy Iwangorod w 1915 r.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3774
Fot. Cezary Pyrka

23 sierpnia o godz. 18:00 odbył się koncert muzyki organowej na dęblińskich organach w kościele pw. Piusa V. Na organach z 1961 roku mogliśmy usłyszeć dzieła muzyki organowej m.in Dandrieu, Bacha, Schueblera, Blaveta, Walthera oraz innych wspaniałych kompozytorów. Nuty z niesamowitego instrumentu wydobyła Joanna Goszczyk - Garbacz oraz Jakub Garbacz.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2276

O kolejne sukcesy wzbogaciła się Mała Rewia Taneczna działająca w MDK.

 

20-go czerwca w Ogólnopolskim Nałęczowskim Festiwalu Tańca" młodsza grupa zdobyła II Nagrodę za choreografię "Szalone dalmatyńczyki", a wyróżnienia grupa starsza MRT za choreografię "Dziewczyny armii" oraz solistka Mercedes Szulen.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2031

Przypominamy! Dni Dęblina rozpoczynają się już w piątek. Dla ułatwienia poruszania się po mieście w dębliński weekend miasto przygotowało mapę parkingów. Między parkingami a lotniskiem będą kursowały też specjalne autobusy, zatem przyjezdni goście nie muszą martwić się o znajomość miasta. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3966

21-go maja o godzinie 10.00 rozpoczął się miejski XXI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W imprezie wzięło udział 21 uczestników w tym 12 solistów i 2 zespoły wokalne.

 

Jury w składzie:

1. Ewa Rząsa – muzyk – MDK Dęblin

2. Artur Kułak – organista dyplomowany – Parafia pw. Św. Piusa V w Dęblinie

3. Andrzej Sar – muzyk WOK w Lublinie, członek chóru Teatru Muzycznego.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2852

22-24 maja w Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdrój odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Bellona. Do koncertu konkursowego zostało zakwalifikowanych 10 podmiotów wykonawczych w tym zespół Michał Pastuszak i Poławiacze Pereł

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3354

23 maja 2015r. w naszej placówce odbyło się otwarcie wystawy uczestników pracowni artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, podsumowującej ich całoroczną pracę. Można było obejrzeć prace z takich dziedzin jak: malarstwo, rysunek, grafika, batik, ceramika i wiklina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2103

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook