Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Na początku grudnia o godzinie 17.00 w Galerii nad Wisłą odbyła się świąteczna wystawa rękodzieła połączona ze sprzedażą prezentowanych wyrobów. Prace, które można było zakupić zaprezentowali uczniowie SOSW, uczestnicy WTZ oraz zajęć plastycznych MDK.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2441

Miejski Dom Kultury oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Terapii Zajęciowej zapraszają na Wystawę Rzemiosła Artystycznego połączoną ze sprzedażą prac. Prace będą wystawione w dęblińskim MDK nad Wisłą

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2075

23 października uczestnicy dęblińskiego Klubu "Bliżej Siebie" obchodzili 5 rocznicę z okazji jego powstania. Podczas tych pięciu lat uczestnicy Klubu stale się rozwijali, wspierali w trudnych chwilach oraz powiększali swoje szeregi. Oprócz członków dęblińskiego Klubu udział w imprezie wzięli zaproszeni goście. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3082
fot. Mariusz Karolak

03. października br. o godz. 12.00, w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbyło się posiedzenie jury dla V edycji konkursu literackiego "Z Ziemi Wyrosłe, Z Serca Utkane" zorganizowanego przez Klub Twórców Ludowych pod patronatem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2700

Członkowie Dęblińskiej Akademii Seniora poznawali zakątki Sandomierza dzięki Stowarzyszeniu eco-RESET. Na jednodniową wycieczkę Seniorzy udali się 8 października. Podczas zwiedzania Sandomierza poznali jego historię i oraz zabytki.   

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 3127
Fot. MDK Dęblin

W słoneczne sobotnie popołudnie, 13 września odbył się festyn "Anioł w Dęblinie". Na scenie przed ratuszem miejskim wystąpili młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4189

Rejonowy Oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował w dniach 01.09-11.09.2014r dla 53 członków  wyjazd turystyczno-wypoczynkowy. Organizacją  wyjazdu zajął się przewodniczący pan Jan Prządka przy dużej pomocy zarządu: Wiesławy Krupy, Leokadii  Filiks-Tomiczek oraz Lidii Filipek.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 7477

13 września o godzinie 16:00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie gościł bedzie Kajetana Rajskiego, autora książki pt: "Wilczęta. Rozmowy z dziećmi żołnierzy wyklętych". To będzie lekcja zapomnianej historii, o której nie uczą nawet w szkołach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2423

W dniach 18 – 24 sierpnia dziewczęta z najstarszej grupy Małej Rewii Tanecznej spędziły w przepięknych plenerach Tatr szlifując kunszt taneczny na warsztatach w Białce Tatrzańskiej. W przerwach między treningami był czas na zwiedzanie Zakopanego, urokliwy przełom rzeki Białki, a swoją kondycję uczestnicy wzmacniali wspinając się na Kotelnicę. Również korzystali ze zdrowotnych walorów Term, gdzie wodnych atrakcji nie było końca. Już wkrótce można będzie oglądać Rewie na imprezach naszego powiatu. Zapraszamy.

 

 kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-09-2014 16:29

Czas upływa nieubłagalnie szybko. Wydawałoby się, że jeszcze przed chwilą wspólnie z dęblińskim MDK witaliśmy lato, a nadszedł już czas się z nim pożegnać. Koniec wakacji zbliża się więc nieuchronnie. Są jednak dobre strony tego wydarzenia. Dla osób, które lubią imprezy MDK w Dęblinie przygotował artystyczną imprezę kończącą lato. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2515

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook