Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W ubiegłą środę, 18 listopada o godzinie 17.00 w Galerii nad Wisłą odbył się wernisaż wystawy Niny Jędrzejczyk. Pierwsze kroki, studentka Uniwersytetu Radomskiego stawiała u instruktorki zajęć plastycznych Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2824
fot. Edyta Danasiewicz

19 listopada o  godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury nad Wisłą odbył się „Zaduszkowy Wieczór Wspomnień pt: Murów nie będzie”, podczas którego wykonawcy wspominali piosenki Jacka Kaczmarskiego. Młodzi artyści z MDK w Dęblinie do koncertu przygotowywali się pod okiem Michała Pastuszaka. Śpiewając piosenki Mistrza przywrócili obecnym na koncercie wspomnienia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2268

14-go listopada o godzinie 9.00 w Klubie Uczelnianym WSOSP rozpoczął się Finał XVI Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów. Swoją obecnością uświetnili to wydarzenie Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblin, Pan Stanisław Jagiełło – Starosta Powiatu Ryckiego, Pan Henryk Wiejak – wiceprzewodniczący Rady Miasta Dęblin oraz Pan Waldemar Warenica – Radny Miasta Dęblin.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3023

28-go października w Galerii nad Wisłą odbył się wernisaż wystawy grupy twórczej VENA z Kozienic.

 

Wystawa jest pokłosiem konkursu kierowanego do artystów amatorów - członków VENY. Grupa jako jedna z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, utworzona została w 1997r. i skupia twórców Ziemi Kozienickiej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2243
MDK Dęblin

17 października Klub Uczelniany WSOSP w sali widowiskowej gościł uczestników eliminacji półfinałowych XVI Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów. Na scenie seniorzy przedstawili bardzo zróżnicowany repertuar. Zespoły wokalne, soliści, recytatorzy, zespoły wokalno-instrumentalne i kabarety zaprezentowali przyśpiewki ludowe, pieśni, romantyczne piosenki miłosne, krótkie formy teatralne oraz kabaretowe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3019
MDK Dęblin

21-go października w sali ZSZ nr 2 odbyło się spotkanie integracyjne seniorów, którego gospodarzem był Klub Seniora z MDK w Dęblinie. Z zaproszenia do udziału w imprezie skorzystali: seniorzy z Klubu "Relaks" z M-GCK w Rykach, "Zorza" z GOK w Stężycy oraz delegacja seniorów z GOK w Garbatce. Swoją obecnością zaszczyciła seniorów również Pani Beata Sidlecka - Burmistrz Miasta Dęblina, która ufundowała uczestnikom imprezy niespodziankę w postaci tortu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3672

15-go października o godz. 10.00 w MDKu rozpoczęły się eliminacje do 19. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nich udział dwudziestu młodych adeptów sztuki żywego słowa, uczęszczających do dęblińskich szkół. Jury w składzie: Monika Wesołowska (MDK "Pod Akacją" Lublin), Anna Ruszkiewicz (Biblioteka Miejska Dęblin), Michał Pastuszak (MDK Dęblin).

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2306

17 Paździrnika 2015r., w sali widowiskowej Klubu Uczelnianego WSOSP odbędzie się Półfinał XVI Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów. Pragniemy zaznaczyć, że impreza tej rangi już od wielu lat gości w Dęblinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1760

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na wernisaż wystawy plastycznej Grupy Twórczej "Vena" z Kozienic. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 28 października br., w Galerii nad Wisłą MDK. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1793

5 września na placu targowym przy ul. Niepodległości mieszkańcy Dęblina i okolic zakończyli gorące w tym roku lato. Festyn zorganizowali Maria i Tomasz Stępień, a gospodarzem była burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka. Festyn poprowadził znany showman z TVN, z programu Maraton Uśmiehu Janusz Benesz. Organizatorzy nie zapomnieli zapewnić atrakcji wszystkim zebranym. Najmłodsi wyruszyli w świat zabaw, a ci starsi koncertowali z K.A.S.Ą i Ornettem. Udział w grach i zabawach był dla wszystkich, a na szczęśliwców czekały nagrody. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 6093

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook