Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 r., 207 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W minioną niedzielę z samego rana, jeszcze przed uroczystą mszą polową w ramach obchodów Święta 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Dęblinie, oficjalnego odsłonięcia tablicy z nazwą ronda "Dęblińskich Saperów" dokonali: Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Maciej Krygrowski, Dowódca 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo - Mostowego ppłk Jacek Zaniewski, Dowódca 22 Batalionu Lekkiej Piechoty ppłk Piotr Kossak oraz goście.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 946

Uroczystości obchodów Święta 102. Rocznicy przybycia 15 Pułku Piechoty „Wilków” do Cytadeli Twierdzy Dęblin w 1921 roku odbyły się 3 września już od godz. 8.30 uroczystym odsłonięciem tablicy z nazwą ronda im. Dęblińskich Saperów. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1476

W dniu 1 września br. delegacja władz samorządowych Miasta Dęblin w ramach nadchodzących obchodów Święta 15 Pułku Piechoty „Wilków” odwiedziła dęblińskie miejsca Pamięci Narodowej, na których zapaliła znicze.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 781

W sobotę 2 września odbędzie się Finisaż Letniego Festiwalu Sztuki  "Na Fali 2023". 

 

W programie uczta dla duszy i ciała! 

 

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury. Start o godz. 17.00

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 889

Miejska Biblioteka Publiczna Filia Masów w Dęblinie zorganizowała dla dzieci i młodzieży różnorodne formy zajęć w dniach 7 – 11 sierpnia. 


W zajęciach letnich wzięło udział około 25 osób. Celem naszej akcji było uatrakcyjnienie czasu wolnego najmłodszym Czytelnikom, rozwijanie sprawności manualnych, wyobraźni twórczej, nauczenie czerpania przyjemności z zabaw ruchowych oraz zdobywania nowych doświadczeń.

 

Ponadto uczestnicy zapoznali się ze szkodliwością palenia papierosów, zażywania narkotyków i picia alkoholu. Wykonano rysunki obrazujące skutki picia alkoholu. Zajęcia wakacyjne po raz kolejny potwierdziły, że Biblioteka, to nie tylko półki z książkami, ale również miejsce pełne możliwości spędzenia w sposób ciekawy i pożyteczny wakacji. Warsztaty, zabawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, to był cykl wakacyjnych zajęć prowadzonych pod okiem bibliotekarki.

 

W ciągu tygodnia uczestnicy akcji „Wakacje z Biblioteką” wzięli udział w wielu atrakcyjnych formach spędzania wolnego czasu.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 938

XI edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dęblinie odbędzie się 3️września br., podczas Uroczystych obchodów Święta 15. Pułku Piechoty "Wilków" na terenie Cytadeli Twierdzy Dęblin.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, na dzień dzisiejszy zostało już tylko kilka pakietów. Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

 

Tak, jak w ubiegłych latach macie Państwo do wyboru trzy dystanse:

Bieg Wilczka ok. 200 m (bieg dedykowany dzieciom)

Bieg Honorowy "1963" ok. 2250 m (bieg upamiętniający)

Bieg Wilków ok. 4500 m (bieg dla dorosłych)kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 649

W dniu 24 sierpnia br. w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie dotyczące dęblińskiej oświaty. Gości powitała Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka.

 

W spotkaniu udział wzięli: Skarbnik Miasta Dęblin Agnieszka Majewska - Grobel, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Agnieszka Chlaściak - Pietruszewska, Radna Rady Miasta Dęblin / Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Kultury Fizycznej Edyta Papis oraz Dyrektorzy placówek oświatowych i opiekuńczych Miasta Dęblin: Beata Aftyka, Krystyna Mączka, Beata Kursa, Dorota Piasecka, Krzysztof Gogacz oraz wyróżnieni odchodzący i ślubowani.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1578

Już w sobotę 2 września na Stadionie Miejskim podopieczni trenera Adamskiego będą mierzyć się z Klubem Sportowym Hetman Gołąb!

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00

 

Sobotni pojedynek beniaminków zapowiada się bardzo ciekawie, dębliński zespół dzięki zdobytym pierwszym punktom w obecnej ligowej kampanii zmierzy się z drużyną, która na beniaminka nie wygląda.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1013

W piątek 25 sierpnia br. Miasto Dęblin, Miejski Dom Kultury w Dęblinie i Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki" zorganizowali potańcówkę w stylu retro przed budynkiem Ratusza Miejskiego.

 

Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, którzy licznie wzięli udział w imprezie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 1146

Zapraszamy do wspólnych obchodów Święta 102. Rocznicy przybycia 15. Pułku Piechoty „Wilków” do Cytadeli Twierdzy Dęblin w 1921 roku. 

 

Uroczystości odbędą się 3 września już od godz. 8.30 uroczystym odsłonięciem tablicy z nazwą ronda im. Dęblińskich Saperów.

 

 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 840

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook