Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia 2022 r. zmienionym ,,Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Dęblin”, zmienia się częstotliwość odbioru PAPIERU (w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury) sprzed posesji:

w zabudowie jednorodzinnej – 1 raz na dwa miesiące:
1) Zakres IV - 2 wtorek w miesiącu: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad
2) Zakres V - 2 wtorek w miesiącu:luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 292

Zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia 2022 r. zmienionym ,,Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Dęblin”, zmienia się częstotliwość odbioru popiołu z palenisk domowych sprzed posesji:

1) w zabudowie jednorodzinnej – w okresie od 1 listopada do 30 kwietnia raz na dwa miesiące tj. :

  • zakres IV - 1 środa w miesiącu: luty, kwiecień, grudzień,
  • zakres V - 2 środa w miesiącu: luty, kwiecień, grudzień,

2) w zabudowie wielorodzinnej – w okresie od 1 listopada do 30 kwietnia raz na dwa miesiące tj. 1 środa w miesiącu: luty, kwiecień, grudzień.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 281

Poniżej przedstawiamy harmonogram wywozu odpadów komunalnych na 2022 rok. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 508

Informujemy, że odbiór odpadów komunalnych z tworzyw sztucznych, zaplanowany na dzień 03.01.2022 r. (poniedziałek) wyjątkowo zostanie przeprowadzony w następnym dniu tj. 04.01.2022 r. (wtorek)

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 03-01-2022 18:30

Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie pan Kacper Seler wygrał powiatowy etap Plebiscytu Edukacyjnego NAUCZYCIEL NA MEDAL, zdobywając 117 głosów.

 

Patronem medialnym akcji jest „Kurier Lubelski”.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 661

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w naszym mieście Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje uczestnictwo zgłosiło ponad 20 wystawców.

 

Zapraszamy na zakupy w godzinach 12:00 - 18:00. 

 

O godzinie 16:00 rodzice z dziećmi będą mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych, których efektem będzie wykonanie ozdób świątecznych. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 534

Co roku 3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Tego dnia na całym świecie odbywały się uroczystości, których celem jest promowanie praw osób niepełnosprawnych i działań na rzecz pełnej realizacji tych praw.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 453

Dnia 25 listopada 2021 r. w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie dzieci  obchodziły  „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 499

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka z własnej inicjatywy postanowiła przybyć z wizytą do jednego z Dęblińskich zakładów produkcyjnych, który na co dzień jest niedostępny dla każdego mieszkańca, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstających tam inwestycji o których ostatnio było głośno nawet w prasie ogólnopolskiej i podzielić się tym z mieszkańcami naszego miasta.

 

 

Mianowicie chodzi o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Odział w Dęblinie, które są jedną z wiodących firm branży lotniczej w Europie i jedną z kluczowych spółek PGZ.

 

Wizyta odbyła się w dniu 19 listopada br. Burmistrza Miasta Dęblin powitał i oprowadził po zakładzie osobiście Dyrektor WZL Nr 1 Oddział w Dęblinie i Członek Zarządu WZL Nr 1 Bartłomiej Kacperczyk.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 584

Zapraszamy wystawców: rękodzielników, lokalnych producentów, osoby indywidualne i instytucje do bezpłatnego zapisywania się do udziału w tegorocznym „Kiermaszu Bożonarodzeniowym”, który odbędzie się 17 grudnia br. w godzinach 12:00 – 19:00 na placu przed Urzędem Miasta Dęblin (ul. Rynek 12).

 

Zgłoszenia do udziału w kiermaszu przyjmowane są do dnia 15 grudnia br. przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie pod numerem telefonu: 81-883-07-68.

 

Zapraszamy do udziału.

 

Miasto Dęblin Pozytywnie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 451

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook