Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

To wspaniała zapowiedź uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości! Trzydniowe obchody na pewno dostarczą wielu emocji i okazji do wspólnego świętowania.

 

Rozpoczęcie obchodów w piątkowe popołudnie na Cmentarzu Wojennym Balonna, gdzie zostanie oddany hołd poległym bohaterom i zostanie zapalonych 400 zniczy na ich grobach.

 

Główne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbędą się w sobotę. Przygotowano wiele atrakcji i koncert, który połączy nas wszystkich w jednym duchu narodowej dumy.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 629

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 listopada bieżącego roku uruchomione zostaną bezpłatne dodatkowe kursy autobusu MZK – Puławy linia nr 31.

 

Autobus będzie kursował według załączonego rozkładu jazdy.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 857

W środę, 18 października 2023 roku, odbyły się konsultacje społeczne związane z projektem Szlaku Turystycznego "Blue Valley", który ma przebiegać przez malownicze miasto Dęblin.

 

Spotkanie miało miejsce w sali nr 1 Urzędu Miasta Dęblin.

 

To ważne wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem turystyki w regionie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 843

Już w najbliższą sobotę (21.10.2023) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie podopieczni trenera Cezarego Adamskiego będą mierzyć się w kolejnym ligowym spotkaniu z zespołem Polesie Kock‼

 

Drużyna z Kocka zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem dwunastu punktów.

 

Przy wejściu na obiekt od strony targowiska miejskiego będą rozprowadzane bilety wstępu na spotkanie w cenie 5 złoty - wszystkie środki są przeznaczone na rozwój naszego klubu - zwycięzca szczęśliwego numerku otrzyma gadżet klubowy.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1466

W czwartek, 12 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie szkoły.

 

Dyrektor szkoły Joanna Pardo powitała wszystkich zebranych i odczytała list od Burmistrz Dęblina Beaty Siedleckiej, która życzyła wszystkim pracownikom ZSO, sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo zdrowia i spełnienia marzeń.

 

W imieniu Rady Rodziców głos zabrała Agnieszka Bigoraj, składając na ręce dyrekcji kwiaty i podziękowania za nauczanie oraz wychowanie dzieci i młodzieży. Życzenia i kwiaty dla pedagogów złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

 Przypominamy o konsultacjach społecznych dot. szlaku turystycznego „Blue Valley”, które odbędą się w najbliższą środę (18 października 2023 r.) w sali nr 1 Urzędu Miasta Dęblin w godzinach 13:30-15:30.


Szlak turystyczny przebiegać będzie przez nasze Miasto. Przyczyni się to bezpośrednio do rozwoju turystyki w naszym regionie. Miasto Dęblin we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Zarządem Dróg Wojewódzkich w ramach projektu ma wybudować Miejsce Przyjazne Kajakarzom (MOK) oraz Miejsce Obsługi Rowerów (MOR).

 

Planowana infrastruktura będzie zlokalizowana w okolicach Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1000

Setne urodziny Pana Tadeusza Wasilewskiego, które odbyły się w czwartkowe przedpołudnie (12 października) w Urzędzie Miasta Dęblin, były wyjątkowym i wzruszającym wydarzeniem.

 

W uroczystości wzięli udział liczni goście, w tym: Beata Siedlecka - Burmistrz Miasta Dęblin, Maciej Krygrowski - Przewodniczący Rady Miasta wraz z Mieczysławem Groblem – Wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Małgorzata Zamojska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Kulińska – Inspektor ds. aktów stanu cywilnego, Bożena Skowrońska - przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz rodzina Jubilata.

 

W uroczystości wzięła udział również 98-letnia siostra Jubilata, co nadało temu wydarzeniu niezwykłego charakteru.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 864

Z ogromną wdzięcznością pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i wsparcie podczas akcji zbierania korków dla Wojtusia Stępnia.

 

Gorąco dziękujemy!

 

Wasze działania bezinteresownie przyczyniają się do walki z chorobami naszych Przyjaciół.

 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać kolejne cenne kilogramy korków, które pomogą w leczeniu i rehabilitacji Wojtusia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 636

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina i Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zapraszają na otwarcie wystawy pn. "Ślady Bohaterów. Dęblińska konspiracja w czasie II Wojny Światowej", której autorką jest Grażyna Szczepańska.

 

Otwarcie odbędzie się w dniu 19 października br. (czwartek) o godz. 16:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Okólnej 19 w Dęblinie.

 

 

/Towarzystwo Przyjaciół Dęblina/kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 817

Miasto Dęblin złożyło wniosek o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

 

Zadanie obejmuje utworzenie ekologicznego systemu komunikacji miejskiej w Dęblinie poprzez: zakup taboru w postaci dwóch zeroemisyjnych, niskopodłogowych autobusów elektrycznych o zasięgu min. 100 km każdy,budowę infrastruktury, niezbędnej do eksploatacji pojazdów, m.in.:

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1501

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook