Dzisiaj jest niedziela, 17 października 2021 r., 290 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Żabka

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” zaprasza do złożenia oferty na Zadanie pn. „ Budowa 7 drewnianych altan z wyposażeniem i posadzką z kostki brukowej wraz z obrzeżami do promocji-ekspozycji produktu lokalnego”.

 

Projekt pt. „Produkt lokalny- Lokalną marką. Współpraca na rzecz rozwoju i promocji produktu lokalnego” realizowany jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” współfinansowanego ze środków PROW na lata 2014-2020.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2021/LokMar

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 363
Fot. Free-Photos/pixabay

17 maja w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie zacznie działać Punkt Szczepień Powszechnych. Tego dnia spodziewana jest dostawa szczepionek firmy Pfizer (II dawki w odstępie około 5 tygodni) oraz Johnson&Johnson (szczepionka jednodawkowa).

 

Pierwsze szczepienia przeciw COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych odbędą się 18 maja. Personel będzie prowadził szczepienia także w soboty zaczynając od 22 maja.

 

Punkt Szczepień Powszechnych czynny będzie od godziny 8.00 do 18.00.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 405
Fot. Kamil Krypski

W dniu 14 maja Miasto Dęblin otrzymało kolejne pieniądze z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

To 500 000 tys. zł na zadnie pn. "Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie".

 

Z wizytą w Dęblinie pojawił się Poseł na sejm RP Sławomir Skwarek. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 398
Grafika nadesłana przez OPS Dęblin

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki OPS w Dęblinie ogłasza KONKURS PLASTYCZNY dla wszystkich mieszkańców Dęblina „MOJA MAMA JEST NAJLEPSZA”.

 

Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką płaską (malowanie, rysowanie, wydzieranie i wycinanie itp.) na bloku rysunkowym w formacie A3 lub A4.

 

Wypełnione Karty zgłoszeniowe wraz z pracą należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dęblinie, p. 23 w dni robocze w godz. 900 - 1500 do dnia 25.05.2021 r. Termin składania prac upływa 25.05.2021 do godz. 1200.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 332

 

Uroczystość nadania Patronatu św. Jana Pawła II Miastu Dęblin odbędzie się 16 maja w niedzielę, o godz. 16.45. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 697
Fot. Kamil Krypski

W piątek 30 kwietnia w Dęblinie odbyła się akcja Honorowego Krwiodawstwa pod patronatem Burmistrz miasta Dęblin i Dowódcy 22. Batalionu Piechoty Lekkiej w Dęblinie.

 

Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie pojawił się przed godziną dziewiątą na parkingu miejskim przed SPZOZ Dęblin.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 437
Foto: Antonina Pawłowska

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie w miesiącu kwietniu wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie „Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie”.

Konkurs zorganizowany został przez Panią Beatę Mazurek- Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Panią Teresę Misiuk- Lubelskiego Kuratora Oświaty pod Honorowym Patronatem Pana Jarosława Stawiarskiego- Marszałka Województwa Lubelskiego z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
 
Tematem konkursu była problematyka związana z Konstytucją 3 Maja jako aktem niosącym gwarancje swobód obywatelskich, tradycji chrześcijańskich, tolerancji i ogólnoludzkich wartości. 
 


kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 407

Konsultacje społeczne w związku z dodatkowymi środkami finansowymi na rozwój obszaru objętego LSR

W związku z możliwością ubiegania się o dodatkowe środki finansowe na realizację LSR,  Zarząd Stowarzyszenia LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” w dniu 30 kwietnia 2021 r. podjął Uchwałę Nr 2/2021 w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, odsłon: 422

Jak powszechnie wiadomo technologia informacyjna i komunikacyjna (TIK) jest obecnie niezwykle istotną dla społeczeństwa i prężnie rozwijającą się dziedziną nauki.

 

Młodzi ludzie, a nawet dzieci są otoczeni coraz to nowszymi urządzeniami i korzystanie z nich jest dla nich czymś zupełnie naturalnym.

 

Czy w tradycyjnej szkole jest miejsce na takie „nowinki”?

 Po raz pierwszy uczestnicy projektu „Aktywna Jesień” realizowanego przez  Miasto Dęblin/ Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

 

Seniorzy bardzo aktywnie uczestniczyli w procesie przygotowania materiałów, rozmowach  w kwestii wykonania palmy  jak i w samym wykonaniu palmy.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 305

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Informatyk-praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się je...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznak, odznaczenia
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Praca w Niemczech budownictwo-remonty,murarka i stany surowe
Szukamy pracownikow,brygady,firmy-REMONTY I STANY SUROWE 10-20tys miesiecznie w zaleznosci od formy wspolpracy i rodzaju pr...
Szczegóły ogłoszenia

Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpo
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook