Dzisiaj jest piątek, 26 lutego 2021 r., 57 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

Uchwałą Nr 9/2020 Zarządu Stowarzyszenia LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" z dnia 14 września 2020 r. przystąpiono do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.

W terminie od dnia 16 września 2020 r. do dnia 25 września 2020 r. mieszkańcy obszaru LGD mogą zgłaszać swoje uwagi i wnioski zawierające propozycje planowanych do realizacji przedsięwzięć.
 


kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 389

Dnia 4 września br. spotkała nas miła niespodzianka! PanDyrektor Bartłomiej Kacperczyk wraz z Panią Katarzyną Rusek odwiedzili naszą placówkę. Przywieźli ogromne paczki jako dar od Pracowników WZL w Dęblinie.

 

Przedszkolaki oraz uczniowie SOSW z radością wykorzystają pomoce piśmiennicze (kredki, papier, piórniki…), sprzęt biurowy oraz klocki. Wszyscy nasi wychowankowie lubią zajęcia plastyczne, każdy jest na swój sposób artystą.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 431

Organizator: Dęblińskie Stowarzyszenie Sportowe Orlęta,

Amatorska Grupa Nordic Walkers Dęblin

Termin rajdu: 26 września (sobota) godz. 13ta

Miejsce startu: Osiedle Dęblin-Masów,

obok remizy OSP Dęblin-Masów

Biuro rajdu od: 12tej

Dystans: ok. 5 km

Zgłoszenia: do 20 września pod nr tel. 600 691 837

email: nordic.deblin@gmail.com

 

Wpisowe 25 zł płatne gotówką przed marszem w biurze rajdu.

Rozgrzewka prowadzona przez doświadczonego instruktora

Po marszu poczęstunek, licytacja koszulek.

Dla uczestników pamiątkowe gadżety

 

Regulamin dostępny na stronie: https://www.facebook.com/Nordic-Walkers-103843861458435

 

Idziemy żeby Jaś mógł chodzić

https://www.siepomaga.pl/jas-krawiec

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 428

W dniu 6 września br. odbyło się Święto Pułkowe 15. Pułku Piechoty „Wilków”.

 

W tym roku Święto było obchodzone w wyjątkową setną rocznicę Bitwy pod Stefankowicami, w której Pułk pokazał swoją niezwykłą waleczność i odniósł zwycięstwo.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 794

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego nagrania słuchowiska "Balladyna", akt 1, scena 1, przygotowane przez Studio Teart Grupy Teatralnej Po Schodkach oraz Przyjaciół, w ramach projektu "Czytamy Balladynę" w ramach 9. Edycji Narodowego Czytania.

 

Odcinki "Balladyny" będą udostępniane raz w tygodniu, w każdą sobotę wieczorem min. na profilu fb Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 360
Fot. Cezary Pyrka

W sobotę, 5 września o godzinie 09:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie odbyło się Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

 

Przed główną siedzibą biblioteki, przy ul. Okólnej 19, zebrali się wszyscy aktywnie uczestniczący w czytaniu, jak również słuchacze.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 487
Miasto Dęblin

Dnia 25 sierpnia Wykonawca – INSTAL WARSZAWA S.A zgłosił gotowość odbioru końcowego robót związanych z przebudową i rozbudową oczyszczalni ścieków komunalnych w Dęblinie w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin – etap II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 471

Spotkanie autorskie z Tadeuszem Opieką oraz promocję najnowszej publikacji KONSPIRACJA I RUCH OPORU NA LOTNISKU W DĘBLINIE 1939-1944.

 

środa 2 września 2020 r o godzinie 17.00

miejsce- Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 1

 

Podczas spotkania, fragmenty książki odczyta prof. dr hab Stanisław Górka, urodzony w Dęblinie, Dziekan Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 371

Bitwa Warszawska potocznie nazywana „Cudem nad Wisłą”, odbyła się w dniach 13-25 sierpnia 1920 roku pomiędzy wojskami sowieckimi frontu zachodniego, a armiami Wojska Polskiego zgrupowanymi nad Wisłą.

 

Odziały Wojska Polskiego odepchnęły i pokonały Armie Czerwoną. Zwycięstwo to pozwoliło zachować niepodległość odradzającej się Rzeczpospolitej oraz zatrzymać radziecką ofensywę na Europę Zachodnią.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 873

Od lipca w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dęblinie można skorzystać z terapii falą uderzeniową. Jak informuje przychodnia, urządzenie do terapii falą uderzeniową pozwala na efektywne leczenie chronicznego bólu układu mięśniowo-szkieletowego.

 

- Terapia pozawala na leczenie bólu związanego z przewlekłymi stanami zapalnymi i zwyrodnieniami ścięgien, torebek stawowych, wiązadeł oraz mięśni i kości. Fala uderzeniowa z powodzeniem stosowana jest także w medycynie estetycznej – mówi Urszula Pielacka-Chodoła, dyrektor SPZOZ w Dęblinie. – Warto podkreślić, że proponowane przez nas zabiegi wykonywane są na nowym, nowoczesnym i skutecznym sprzęcie firmy Astar. Przeprowadzane są przez wykwalifikowanych rehabilitantów naszej Poradni Rehabilitacyjnej – zapewnia dyrektor.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 689

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook