Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Źródło: Miasto Dęblin

W dniach 23, 24 i 27 listopada bieżącego roku w ramach jazd testowych na ulice Dęblina wyjedzie zeroemisyjny, niskopodłogowy autobus elektryczny.

 

Zastąpi on w te dni dotychczasowy tabor, którym MZK – Puławy Spółka z o.o. świadczy usługi przewozowe w ramach obsługi linii komunikacyjnej nr 31.

 

Godziny odjazdów z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z przejazdu.

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 16-11-2023 16:06

Zapraszamy do udziału w nowej inicjatywie jaką jest organizacja Targu Staroci w Dęblinie przy ul. Niepodległości 9. Pierwsza edycja już 10 grudnia br. w godz. 9:00 - 14:00. Kolejne edycje odbywać się będą w każdą drugą niedzielę miesiąca.

 

Sprzedających zapraszamy do zgłaszania swojej obecności pod numerem telefonu 81 880 18 48  w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin 7:30 - 15:30. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Do zobaczenia na Targu Staroci w Dęblinie!

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1141

Informujemy, kasa Urzędu Miasta Dęblin będzie nieczynna w dniach od 15 do 17 listopada br.

 

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do płatności elektronicznej lub płatności bezprowizji w Oddziałach Lubelskiego Banku Spódzielczego filie w Dęblinie przy ul. Rynek 44 oraz ul. Steżycka 22. 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 14-11-2023 19:39

Miejski Dom Kultury w Dęblinie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Dęblina na Koncert Patriotyczny pt. "Śpiewamy dla Niepodległej".

 

Miejsce: MDK Dęblin

Data: 11 listopada br.

Godzina: 18:00

 

W programie:

występy wokalistów

wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych

animacje dla dzieci z harcerzami

wystawa "Śladami Bohaterów"

ognisko z kiełbaskamikategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1142

11 Listopada 2023 r. obchodzimy 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości.

 

Z tej okazji 4 listopada w Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie w sali widowiskowej Lotniczej Akademii Wojskowej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej, w którym wzięły udział zespoły z naszego powiatu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1252

Akcja społeczna mieszkańców Dęblin!

 

Dzięki zbiórce doposażamy naszą szkołę w sprzęt multimedialny.

 

Zbieramy: zużyte sprzęt rtv, agd, komputery, drukarki, monitory, telefony itd...

 

Punkt zbiórki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie. Osoba odpowiedzialna Honorata Wojtyś 694-434-526, 81-880-19-60

 

Pomysłodawca i organizator akcji Renata Grążka

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 913

Miasto Dęblin, Zarząd Osiedla Stawy oraz grupa Nordic Walkers Dęblin i Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki serdecznie zapraszają na rajd pieszo-nordicowy w ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości.

 

Rajd "Idę dla Niepodległej" odbędzie się 12 listopada 2023 roku (niedziela) na osiedlu Stawy.

 

Rozpoczęcie o godzinie 11.11

 

Zapisz się już dziś !

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1917

24 października 2023 r. w Firleju, już po raz 14, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Warcabach. Zawodnicy SOSW konkurowali z dziewięcioma zespołami.

 

Mistrzowie SOSW na turniej do Firleja pojechali busem UM Dęblin. Było warto, gdyż Jan Beczek indywidualnie zdobył I miejsce w młodszej grupie wiekowej. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, odsłon: 1747

Już w najbliższą niedzielę (05.11.2023) o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie nasza drużyna rozegra ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej Lubelskiej Klasy Okręgowej!Tym samym będzie to ostatnia okazja w tym roku, aby zobaczyć naszych zawodników na własnym boisku!

 

Rywalem podopiecznych trenera Adamskiego będzie drużyna LKS Cisy Nałęczów , prowadzona przez dobrze znanego w Dęblinie Michała Walendziaka. Ekipa z Nałęczowa zajmuję obecnie piąte miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów na koncie!

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1447

W niedzielę 5 listopada o godz. 14:00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie będziemy celebrować premierowy pokaz filmu „Bocian nad Tatrami. Historia szybowcowego rekordu wysokości lotu”.

 

Premierę zaplanowaliśmy dokładnie w dzień 57 rocznicy ustanowienia rekordu w szybowcu „Bocian”. Ustanowione podczas lotu rekordy to: wysokość absolutna – 12 560 m oraz wysokość przewyższenia – 11 680 m. Te osiągnięcia były najlepszymi wynikami na świecie przez dziesiątki lat, a do dzisiaj pozostają niepobite w Polsce.

 

Wyczynu dokonali w 1966 roku Stanisław Józefczak i Jan Tarczoń, startując z lotniska w Nowym Targu. Pan Jan bierze udział w filmie, opowiadając przed kamerą historię sprzed lat.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 632

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook