Dzisiaj jest niedziela, 28 lutego 2021 r., 59 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

Zapraszamy do uczestnictwa w obchodach Tygodnia Bibliotek wirtualnie. 

 

Będzie się działo! kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 507
Fot. Firm Bee/ Free-Photos/pixabay

Rada Miasta Dęblin podjęła Uchwałę Nr XXVII/166/2020 w sprawie przedłużenia terminu płatności rat podatku od nieruchomości wskazanym przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID -19.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 624

Program obchodów 229 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 372

Miasto Dęblin realizuje projekt pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez modernizację i budowę energooszczędnego oświetlenia ulicznego w mieście Dęblin”. W ramach projektu zostanie zmodernizowane całe oświetlenie drogowe i parkowe na terenie Miasta.

 

W ramach realizacji ww. projektu w 2018 r. zostało wybudowane nowoczesne oświetlenie drogowe na terenie osiedla Jagiellońskie. Nowe oświetlenie energooszczędne typu LED w osiedlu Jagiellońskie, to budowa 167 słupów i opraw energooszczędnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 676
Fot. blickpixel/ pixabay.com

Od poniedziałku 20 kwietnia 2020 r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) mieszczący się przy ul. Jagiellońskiej 23-27 jest czynny na następujących zasadach:

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 721

W dniu 17 kwietnia br. Miasto Dęblin zakończyło akcję dystrybucji maseczek ochronnych dla mieszkańców miasta. Ratusz zakupił 10 500 szt. maseczek za kwotę 30 010,28 zł.

 

Do akcji włączyli się radni Rady Miasta Dęblin, którzy dostarczyli do ogólnej puli około 1650 szt. maseczek, uszytych przez 16 szwaczek, z materiału zakupionego przez radnych.

 

Należy dodać, że panie nieodpłatnie włączyły się w tą akcję. Wycinaniem kroju bezpłatnie zajęła się firma AKKO Monika Królik z Ryk.

 

Dystrybucję maseczek miasto prowadziło w trzech punktach: w budynku Urzędu Miasta Dęblin, w osiedlu Lotnisko w Szkole Podstawowej Nr 4 i w osiedlu Wiślana, w świetlicy osiedlowej w pawilonie 33. Łącznie w punktach dystrybucji rozdano 12 150 szt. maseczek potrzebującym mieszkańcom miasta.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 797

Dęblińska szkoła wraz z promieniami wiosennego słońca pięknieje z dnia na dzień. Widać to nie tylko na zewnątrz (termomodernizacja), ale i w wewnątrz.

 

Od stycznia 2020r. trwał remont pracowni nr 8, która dotychczas służyła do lektoratu języka niemieckiego. Jest to dość przestronne pomieszczenie, które z racji rozmiarów może być wykorzystywane do zajęć ruchowych.

 

Pod koniec marca miało nastąpić uroczyste otwarcie sali z udziałem uczniów, rodziców, władz samorządowych i zaproszonych gości, ale niestety plany te pokrzyżowała pandemia COVID19.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 663

Drodzy mieszkańcy informujemy, że Miasto Dęblin ponawia dystrybucję maseczek ochronnych. Maseczki będą wydawane w dotychczasowych punktach w dniu 17 kwietnia 2020 roku (piątek) w następujących godzinach:

 

Pierwszy punkt dystrybucji maseczek ochronnych otwarty będzie w godzinach od 8 do 14 na osiedlu Lotnisko w Szkole Podstawowej nr 4, ul. Gen. Kowalskiego 20 - wejście główne.

 

Drugi punkt dystrybucji maseczek ochronnych otwarty będzie w godzinach od 10 do 16 na osiedlu Wiślana w świetlicy osiedlowej w pawilonie nr 33.

 

Trzeci punkt dystrybucji maseczek ochronnych otwarty będzie w Urzędzie Miasta Dęblin ul. Rynek 12 w godzinach od 7:30 do 15:30.

Po odbiór maseczek zapraszamy najbardziej narażonych i potrzebujących.

 

Burmistrz Miasta Dęblinkategoria: Miasto Dęblin, dodano: 16-04-2020 14:47
Fot. Dęblin24

W związku z ogłoszonym stanem epidemiologicznym, Urząd Miasta Dęblin zaleca dokonywanie płatności podatków i opłat lokalnych w formie bezgotówkowej, za pomocą przelewów z rachunków bankowych

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 744

Od piątku 3 kwietnia Nocna Pomoc Lekarska (NPL) znajdować się będzie w siedzibie SPZOZ Filia os. Lotnisko przy ulicy gen.pil. J. Kowalskiego 302/27L.

 

Świadczenia nocnej i świątecznej pomocy zdrowotnej udzielane będą tak jak dotychczas – od poniedziałku do piątku od godziny 18.00 do 8.00, a także całodobowo w soboty, niedziele oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Wizyty w NPL nadal realizowane są w systemie teleporady.

 

Rejestracja w celu ustalenia teleporady odbywa się pod numerem telefonu: 534037258

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 09-04-2020 12:56

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook