Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 r., 58 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

 

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie miało miejsce uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. 

 

Przy obecności społeczności szkolnej klas- 0-III oraz licznie przybyłych rodziców 29 uczniów klas pierwszych złożyło przy sztandarze szkoły przysięgę, a następnie zostali pasowani na ucznia przez dyrektora szkoły Bożenę Nowak.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 300

W dniu 24 października gościem w SOSW była Agata Karpińska, poetka oraz ilustratorka książek dla dzieci.

 

Uczniowie, a przede wszystkim miłośnicy wierszy mieli możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z autorką książki „Polskie święta i zwyczaje”.

 

Agata Karpińska opowiedziała o swoich książkach, pracy twórczej i swoim życiu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 397

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta oraz w trosce o ich bezpieczeństwo w dniu 1 listopada bieżącego roku zostaną uruchomione bezpłatnie dodatkowe kursy autobusu MZK – Puławy linia nr 31.

 

Kurs autobusu dodatkowo będzie poszerzony o przystanek „Stacja paliw Lotos”, który umożliwi lepsze dotarcie do cmentarza parafialnego.

 

Autobus będzie kursował według załączonego rozkładu jazdy.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 412

Po raz kolejny w dniu 22 października w SOSW uczniowie przystąpili do trzecich już z kolei zajęć projektu dla kl. IV Fundacji „Uniwersytet Dzieci” – „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”.

 

W trakcie zajęć z wychowawcą uczniowie poznawali skomplikowany świat ludzkich uczuć i emocji.

 

Uczyli się rozpoznawać i nazywać stany emocjonalne.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 277

We wtorek 22 października do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego zawitała pani Magdalena Grzebalska-przedstawiciel firmy „Oriflame”- ekspert do spraw pielęgnacji „Akademia Piękna”.

 

Wszyscy uczniowie mieli możliwość skorzystania z komputerowego badania cery aparatem „API”.

 

Ze szczególnym entuzjazmem spotkało się to ze strony przedstawicielek płci pięknej. Dziewczęta chętnie pytały o zasady dobrych praktyk w zakresie dbania o skórę, poznawały produkty firmy przeznaczone do pielęgnacji ich cery po uprzednim sprawdzeniu jej właściwości.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 542

W dniach 22-24 października 2019 r. mieszkańcy Miasta Dęblin oraz Powiatu Ryckiego wybrali się na Ukrainę.

 

Była to wycieczka historyczno – krajoznawcza.

 

Głównym organizatorem był aktualny Wiceprzewodniczący Rady Miasta Dęblin Leopold Świetliński wraz z Zarządem Osiedla Jagiellońskie oraz dęblińskie Biuro Turystyki Szkolnej.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 258

14 października 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Dęblinie odbył się miejski Dzień Edukacji Narodowej.

 

Święto uczące szacunku i uznania do zawodu jakim jest nauczyciel oraz pokazujące jak dużo pracy i zaangażowania wkładają na co dzień uczniowie.

 

Było to spotkanie władz miasta z przedstawicielami placówek edukacyjnych zorganizowane, aby podziękować wszystkim tym, którzy tworzą dęblińską oświatę.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 267

W dniu 16 października w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji narodowej, w której uczestniczyli zaproszeni emerytowani nauczyciele, burmistrz Miasta Dęblin – Beata Siedlecka, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych – Agnieszka Chlaściak-Pietruszewska, przewodniczący Rady Miasta – Maciej Krygrowski oraz proboszcz parafii pw. Św. Piusa V – ks. Zbigniew Daniluk i wikary z parafii pw. Matki Bożej Loretańskiej – ks. Marek Pruszkowski.

 

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie dyrektor SOSW – Beata Kursa przywitała zaproszonych gości, nauczycieli i uczniów.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 240

W październiku i listopadzie odbywa się w bibliotece szkolnej SOSW kiermasz książek z Księgarni i Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie.

 

 

Każdy może znaleźć odpowiednią pozycję dla siebie lub swoich bliskich, tym bardziej, że ceny nie są wysokie, a wydania książek bardzo ładne.

 

Tematyka książek jest bardzo zróżnicowana – od bajeczek i baśni do czytania i kolorowania, po książki popularno-naukowe, słowniki i atlasy.

 

Pieniądze ze sprzedaży książek wpłacane są na konto wydawnictwa.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 314

W dniu 14 października 2019 roku 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego obchodziło 11. rocznicę sformowania.

 

Uroczystość odbyła się na placu przed pomnikiem „Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt” oraz w hangarze Muzeum Sił Powietrznych.

 

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z przewodniczącym Rady Miasta Dęblin Maciejem Krygrowskim w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Dęblina złożyli na ręce dowódcy płk pil. Wojciech Pikuły gratulację oraz życzenia dla wszystkich pracowników skrzydła.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 313

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Dodatkowy Zarobek w Faberlic
Co zyskujesz: Możesz otrzymać prezent za dołączenie do Faberlic. Możesz kupić produkty Faberlic 20% taniej - z dostawą do do...
Szczegóły ogłoszenia

Mam do sprzedania rowerek dziecięcy biegowy Kido w kolorze zielonym
Oferuję do sprzedania bądź do zmiany rower dla dziecka – a właściwie to rowerek biegowy Kross Kido który nasz syn dostała od koc...
Szczegóły ogłoszenia

Francuskie Perfumy Lane Diamond
Perfumeria online [url=https://francuskieperfumy-diamond.pl/]https://francuskieperfumy-diamond.pl/[/url] oferuje Państwu kilk...
Szczegóły ogłoszenia

Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna
Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko: Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna [url=https:...
Szczegóły ogłoszenia

Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie.
Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie. Jesteśmy najbardziej niezawodnym i niezawodnym dostawcą ba...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook