Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W miniony piątek 29 września br. w Ratuszu Miasta Dęblin na „Sali Ślubów” odbyła się uroczystość 50 - lecia pożycia małżeńskiego dęblińskich par tzw. „Złote Gody”, która ma na celu uczcić małżeńską codzienność, pracowitość, trud i poświęcenie. Uroczystość poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dęblinie Małgorzata Zamojska wraz z pracownikami.

 

Ten doniosły jubileusz rozpoczyna się od powtórzenia słowa podziękowania pod adresem małżonka, które brzmią:

 

„W dniu naszych Złotych Godów, wyrażam Tobie, serdeczne podziękowania, za Twą miłość, wyrozumiałość i za to że jesteś. Przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było nadal szczęśliwe”.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1477

W dniu 27 września 2023 roku w LO odbyły się warsztaty „Wizualizacja danych przestrzennych przy pomocy Geograficznych Systemów Informacji”.

 

Przeprowadził je mgr inż. Jakub Skibiński z Katedry Gospodarki Przestrzennej w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

 

W zajęciach udział wzięli uczniowie klas 2 i 3 LO (rozszerzenia matematyczno-geograficzne i matematyczno-informatyczne).W czwartek (21 września) w MBP Filia Masów odbył się wieczór autorski Pana Mirosława Czarnego, który właśnie wydał tomik poezji pt. „Ogrody”.

 

Tomik to zbór 50 wierszy, które poruszają różną tematykę. Pan Mirosław jest czytelnikiem MBP Filia Masów, członkiem Dyskusyjnego Klubu Książki oraz grupy poetyckiej działającej w kawiarni Kwadrat Artystyczny w Rykach.

 

Mirosław Czarny już od dawna pisze wiersze.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 741

Informacje dotyczące siedzib obwodowych komisji wyborczych w Dęblinie.

 

Informujemy, że pod poniższym linkiem znajduje się wyszukiwarka obwodowych komisji wyborczych, gdzie po wpisaniu nazwy miasta i ulicy, uzyskamy m.in. aktualny adres lokalu wyborczego.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 609

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie przy ul. Rynek 14 ponownie został nominowany do nagrody Przychodnia Roku w ramach wielkiego plebiscytu medycznego HIPOKRATES 2023, który w naszym województwie prowadzi Kurier Lubelski.

 

Ponadto nasi lekarze - lek. med. Mariusz Całus znaleźli się na liście nominowanych do tytułu Lekarz Rodzinny Roku.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 2394
Fot. Nadesłane / Urząd Miasta Dęblin

W dniu 25 września br. podczas LXXXII Sesji Rady Miasta Dęblin, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wnioskowała o zdjęcie z porządku obrad projektu uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na drogach publicznych na terenie miasta Dęblin oraz wysokości opłat za postój i sposób ich pobierania.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1094

Marszałkowie województw podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego zapraszają na konsultacje społeczne poświęcone utworzeniu ponadregionalnego produktu turystycznego o roboczej nazwie Blue Valley – Wiślanym Szlakiem.

 

W każdym z wymienionych województw przeprowadzone zostaną po 3 spotkania konsultacyjne.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 718

Koncert charytatywny z gwiazdami!


W piątek 22 września Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka odpowiedziała na prośbę Weroniki Sowy i przekazała bezpośrednio na jej ręce fanty, które zostaną zlicytowane podczas koncertu charytatywnego i wspomogą walkę o lepsze jutro.


Poniżej kilka informacji o koncercie oraz samej Weronice i jej chorobie:

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, odsłon: 2814

SZANSA NA KOLEJNE PUNKTY!

Już w najbliższą sobotę (23.09.2023) o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Dęblinie podopieczni trenera Adamskiego będą mieli kolejną okazję na zdobycie ligowych punktów.

Do Dęblina przyjedzie MKS Unia Bełżyce, zespół z Bełżyc zajmuję obecnie 11 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Przy wejściu na obiekt od strony targowiska miejskiego będą rozprowadzane bilety wstępu na spotkanie w cenie 5 złoty - wszystkie środki są przeznaczone na rozwój naszego klubu - zwycięzca szczęśliwego numerku otrzyma gadżet klubowy!

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 1155

W dniach 15, 16, 17 września przeprowadzona została, już po raz 30-ty na terenie Polski akcja „Sprzątanie Świata”.

 

ZSZ nr 1 tradycyjnie włączyła się w tę, koordynowaną przez Urząd Miasta akcję.

 

Działając lokalnie w myśl zasady „Posprzątam swój kawałek Polski” wyszli, by pozbierać porzucone śmieci, których pomimo sprawnie działającego systemu segregacji i odbioru jest nadal bardzo dużo.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 827

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook