Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na XXI Konkurs Piosenki Dziecięcej uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Swoich sił w konkursie uczniowie będą mogli spróbować w czwartek 21 maja br. Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10.00 w MDK "Nad Wisłą" 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1949

Jak co roku Miejski Dom Kultury organizuje wystawę twórców dęblińskich połączoną z wydaniem kolejnego Almanachu Twórców Dęblińskich. Wernisaż odbędzie się w niedzielę 21-go czerwca o godz. 15.30 w Galerii Nad Wisłą MDK, podczas Dni Dęblina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2097

29-go kwietnia o godz. 19.00 w MDK odbył się recital Pauliny Kiliszek p.t.: "Apetyt na życie". Paulina jest tegoroczną maturzystką. Podczas koncertu widzowie usłyszeli m.in.: "Gdybyś" (Słowa: Zdzisław Malinowski, muzyka: Bożena Bruszewska), "Czarne perfumy" (słowa: Agnieszka Osiecka, muzyka: Przemysław Gintrowski). 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2895

29-go kwietnia o godz. 17.00 w Galerii nad Wisłą odbyła się wystawa historyczna połączona z prelekcją. Tematem tego spotkania było życie ppłka Franciszka Rataja – uczestnika Powstania Wielkopolskiego (1918r./19r.), Wojny Polsko-Bolszewickej (1920r.), Powstania Śląskiego (1921r.) oraz Powstania Warszawskiego (1944r.). 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2896

08.04.2015r. o godz. 18.00 w Galerii nad Wisłą MDK odbyło się uroczyste otwarcie autorskiej wystawy twórczości Anety Niedźwiedzkiej. Pani Aneta mieszka w Chotyni (powiat garwoliński). Jest absolwentką Państwowego Liceum Plastycznego w Nałęczowie oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Artystka brała udział  w wystawach : Galerii Białej w Lublinie , SOS w Lublinie, w Garwolinie oraz wystawach zbiorowych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3765

W niedzielę palmową 29 marca na placu przed ratuszem odbył się kiermasz świąteczny, którego organizatorami byli: Miejski Dom Kultury i Fundacja I Love LRY. Patronat nad imprezą objęła burmistrz miasta Dęblina - Beata Siedlecka.kategoria: Aktualności,Kultura, Top, odsłon: 2142

20-go marca o godz.10.00 w dęblińskiej placówce Miejskiego Domu Kultury odbyły się wydarzenia z okazji trzech świąt: Pierwszego Dnia Wiosny, Światowego Dnia Wróbla i Światowego Dnia Poezji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3778

8.04.2015 r. o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury nad Wisłą w Dęblinie, odbędzie się autorska wystawa Anety Niedźwiedzkiej. Artystka jest absolwentką Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii- Curie Skłodowskiej. Urodziła się w 1981 r. w Garwolinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 3327

17 marca 2015 r. uczestnicy WTZ gościli na Wystawie autorskiej Niny Jędrzejczyk, która odbyła się Klubie Garnizonowym WSOSP w Dęblinie. Nina Jest studentką drugiego roku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu na Wydziale Sztuki, kierunek sztuka mediów i edukacja wizualna. Jej przygoda za sztuką rozpoczęła się w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie pod okiem Pani Anny Krawczak.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Kultura, odsłon: 3032

27-go lutego o godz. 18.00 w MDK odbył się wieczór autorski pt.: "STACJA POETÓW". Swoją twórczość zaprezentowała znana dęblińskim miłośnikom słowa, pochodząca z Dęblina Izabela Zubko oraz przedstawiciele Chełmskiej Grupy Literackiej "Lubelska 36": Danuta Kurcewicz, Robert Gałan oraz bard Marek Miszczuk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3965

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook