Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Cezary Pyrka

W niedzielę, 10 lipca w kościele św. Piusa V Papieża po raz kolejny rozbrzmiała muzyka organowa. Pochodzący z Polski Roman Perucki oraz Maria Perucka byli kolejnymi artystami, którzy zaszczycili swoją obecnością Dęblin i zagrali II Międzynarodowe Koncerty Organowe w dęblińskim kościele. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2530

Mimo, iż od otwarcia biblioteki w nowym punkcie minęły już 2 lata, to placówka nadal budzi spore zainteresowanie  w środowisku, i to nie tylko lokalnym. Co jakiś czas pojawiają się grupy uczniów z nauczycielami, które chcą obejrzeć lokal biblioteki i zapoznać się z jego pracą.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1789

Na kolejny seans filmowy do Miejskiej Biblioteki Publicznej do „Kina w bibliotece”przybyły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1   w Dęblinie. Dzieci śledziły losy Smerfów, Gargamela i Klakiera. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1982

Mała Rewia Taneczna zakończyła sezon taneczny powiększając liczbę pucharów i medali o kilka nowych zdobytych na ogólnopolskich i wojewódzkich Festiwalach. Był to rok pełen przygód, ciężkiej pracy, ale też rok wzruszeń i niespodzianek związanych z jubileuszem 15- lecia Rewii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1784
Archiwum

W każdą niedzielę lipca w kościele p.w Piusa V w Dęblinie na dęblińskich organach będą wybrzmiewać najpiękniejsze dzieła muzyki organowej w doskonałym wykonaniu. Koncert muzyki organowej to idealny rozwój narodowej kultury na terenie Dęblina. Udział w koncertach wybitnych artystów różnej narodowości pozwala słuchaczom na własną interpretację muzyki organowej wykonanej w ciekawy i oryginalny sposób.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1752

Tradycją jest, że u progu wakacji Miejski Dom Kultury w Dęblinie organizuje festyn pt.: "Anioł w Dęblinie". Artystyczne prezentacje przedzielały konkursy i zabawy, których głownym motywem był anioł.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1894

W niedzielę 19 czerwca mieszkańcy świętowali ostatni dzień Dni Dęblina. Tego dnia również czekało na nich wiele atrakcji. W ciągu tych trzech dni program był na tyle zróżnicowany, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 5004

Sobota 18 czerwca to drugi dzień święta miasta Dęblina. Już od rana mieszkańcy do wyboru mieli wiele atrakcji. Od tworzenia modeli po turnieje sportowe do koncertów. A wieczorem Dęblinem rządziła Mafia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3942
Dęblin24

W piątek 17 czerwca obiekty sportowe na terenie ZSO zapełniły się młodymi sportowcami oraz kibicami. Pierwszy dzień Dni Dęblina rozpoczął się już od siódmej rano. Na ten dzień zaplanowano występy, spektakle teatralne i wystawy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2381

Już po raz dwudziesty drugi na scenie MDK w Dęblinie odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy z uczestników był bardzo utalentowany, reprezentował wysoki poziom artystyczny oraz olbrzymie umiejętności. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2887

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook