Dzisiaj jest sobota, 27 listopada 2021 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 3

Ferie zimowe w powiecie dopiero się zaczęły. Dużo już się dzieje, a Miejski Dom Kultury z Dęblina zaprasza na aktywne spędzenie ferii w placówce nad Wisłą. Już dziś zajęcia dla dzieci rozpoczęły się od rana i potrwają do późnego popołudnia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2723

W Dęblinie ferie zimowe zaczynają się już 20 stycznia w poniedziałek, a zakończą 31 stycznia w piątek. Z tej okazji dęblińskie świetlice będą pracowały pełną parą aby zapełnić czas wolny od szkoły chętnym dzieciom. Zaplanowano wiele atrakcji na każdy dzień. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2871

W tym roku w Domu Chemika w Puławach, w dni wolne od szkoły zaplanowane zostały m.in. warsztaty makramy, teatralne, historyczne, zajęcia taneczne, projekcje filmów, spektakle oraz wiele innych atrakcji.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2896

6-go stycznia w Święto Trzech Króli w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego odbył się koncert kolęd i pastorałek, w którym wystąpili młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury z Dęblina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4598

To będzie niepowtarzalna noc sylwestrowa. Impreza zacznie się o godzinie 22.00, natomiast koniec zaplanowany jest na godzinę 01.00. W programie przewidziany jest pokaz sztucznych ogni i życzenia noworoczne od Burmistrza Dęblina, Stanisława Włodarczyka.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4832

Miejski Dom Kultury zwraca się z apelem do osób posiadających stare fotografie wykonane w Dęblinie przed rokiem 1989, a zwłaszcza przed II wojną światową o kontakt z placówką MDK. W roku 2014 przypada bowiem sześćdziesiąta rocznica nadania praw miejskich Dęblinowi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4463

Miejski Dom Kultury tradycyjnie o tej porze roku ogłasza otwarty konkurs fotograficzny „Dęblińskie Zdjęcie Roku 2013”. Ponieważ w 2014 r. przypada  sześćdziesiąta rocznica uzyskania praw miejskich przez nasze miasto, tym razem w konkursie mogą wziąć udział zdjęcia o tematyce związanej z Dęblinem.         

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2346

Już wiesz, że fotografia jest Twoją pasją? Jak fotografować w pełni świadomie? Przekonaj się, że do robienia zdjęć nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Miejski Dom Kultury otwiera szansę przed amatorami fotografii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2817

Koncertem w Muzeum Niepodległości w Warszawie zakończył się ogólnopolski projekt autorski Roberta Grudnia "Każdemu marzy się wolność" w 150.Rocznicę Powstania Styczniowego. 9 grudnia obok autora inicjatywy wystąpili Jerzy Zelnik, Olgierd Łukaszewicz i Grażyna Barszczewska oraz wybitni muzycy młodego pokolenia. Uroczysty finał poprzedził koncert w kościele św. Aleksandra w Warszawie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2366

Klub Seniora "Bliżej Siebie" w Dęblinie prężnie udziela się w każdym życiowym temacie. Tym razem z inicjatywy pani Kazimiery Zamojskiej, przewodniczącej klubu po raz kolejny na spotkanie została zaproszona Małgorzata Piechota oraz Monika Krajewska, która muzycznie uświetniła spotkanie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3283

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj,mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegoi praktycznego posługiwania się językiem angielskim.Od dłuższego czasu uczę...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook