Dzisiaj jest czwartek, 26 listopada 2020 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1
Fot. Edyta Danasiewicz

Kilkaset nowych tablic ostrzegawczych o zakazie przechodzenia przez tory w miejscach niedozwolonych, patrole Straży Ochrony Kolei i kampania społeczna – PKP Polskie Linie Kolejowe SA. reagują na większe zainteresowanie spędzaniem czasu w terenie.

 

Zmniejszanie ograniczeń związanych z koronawirusem zwiększa liczbę osób korzystających z terenów obok linii i obiektów kolejowych.

 

Trzeba zachować ostrożność obok torów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 557

PCK rozpoczyna rekrutację do projektu dla młodzieży “Aktywni na 100 lat”!

 

– Chcesz poznać fajnych ludzi i zaangażować się w działania charytatywne?
– Lubisz wyzwania, chcesz wziąć udział w ciekawych szkoleniach i podnieść swoje szanse na znalezienie dobrej pracy w przyszłości?
– Masz 15-29 lat?
– Mieszkasz w: Lublinie, Zamościu, Chełmie, Łukowie, Lubartowie,Tomaszowie Lubelskim, Kraśniku, Biłgoraju, Dęblinie, Hrubieszowie, Opolu Lubelskim, Radzyniu Podlaskim, Puławach lub Włodawie?kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 533

Radni Powiatu Ryckiego postanowili wspomóc placówki medyczne powiatu ryckiego.

 

Zakupili i przekazali środki ochrony osobistej do dwóch dęblińskich placówek medycznych w Dęlinie. 

 

Natomiast w poniedziałek przekażą kolejne dary do Szpitala Powiatowego w Rykach i Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 562

Ośrodek Rekreacyjno- Wypoczynkowy Miód Lawenda oraz Szkola Językowa Eurolingua Siedlce zapraszają dzieci w wieku 7-10 oraz 11-13 lat na Letnie Kolonie Językowe.

 

Na najmłodszych czekać będą zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne.

 

W ubiegłym roku udział w koloniach wzięło udział ponad 50 dzieci, które do dzisiaj wspominają czas spędzony w malowniczym miejscu jakim jest Ośrodek Miód Lawenda. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 595

Od piątku 15 maja br. Klienci PGNiG Obrót Detaliczny znów mogą załatwiać swoje sprawy w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta (BOK).

 

Spółka podjęła decyzję o otwarciu większości ze swoich ponad 130 placówek.

 

Wyjątkiem są m.in. BOK-i w województwie śląskim, które ze względu na aktualną sytuację epidemiczną pozostaną tymczasowo zamknięte. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 467

Na obiektach szkoleniowych 1 bdm (Przykoszarowy Plac Ćwiczeń „Zajezierze”) ćwiczenia z pływania i ratownictwa wodnego odbyli żołnierze 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego.

 

Jest to jednostka wchodząca w skład 19 Brygady Zmechanizowanej z Lublina, która z kolei jest jednostką 18 Dywizji Zmechanizowanej z Siedlec.

 

Szkolenie odbyło się przy wsparciu 1 bdm oraz ratowników WOPR z Dęblina i Lublina.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 595

Nowa wersja programu "Czyste Powietrze".

 

Dla kogo?

 

 

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. 

 

Zakres wsparcia

 

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku

 

 

Dla kogo?

 

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 394
Fot. Źródło:pulawy.naszemiasto.pl/

Pasażerowie wygodniej wsiadają do pociągów na stacji Puławy oraz na przystankach Puławy Miasto i Puławy Chemia. Wkrótce podróżni skorzystają z przystanku Puławy Azoty.

 

Od Dęblina do Lublina ułożono już drugi tor. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. współfinansowana jest ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - to projekt o wartości ponad 3,5 mld zł. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 650

Monitory, komputery, tablety, telefony i wszelkiego rodzaju sprzęt, który pomoże w nauce i pracy przez Internet.

 

To wszystko będziemy zbierać dwa razy w tygodniu przed Areną Lublin w ramach akcji Lublin Pomaga. Sprzęt, który dla wielu nie jest już zbędny, trafi dla najbardziej potrzebujących. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 365

Rejon odpowiedzialności 34 Patrolu Saperskiego z 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego to obszar szczególnie ciężkich walk toczonych podczas II Wojny Światowej.

 

Żołnierze 34 PS rocznie realizują około 250 zgłoszeń o wykryciu przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych, pomimo panującej pandemii COVID 19 patrol realizuje swoje zadania niemalże codziennie.

 

Doskonałym przykładem trudnych i niebezpiecznych zadań realizowanych przez dębliński patrol jest zgłoszenie o wykryciu dwóch bomb lotniczych w Radomiu.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 675

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Seat Ibiza 1,4 Benzyna ,Gaz Do negocjacji
Autko Wizualnie Tak Jak Na Zdjęciach Dobrze WyglądaSilnik Suchy Pracuje Jak Należy auto bardzo dynamiczneZawieszenie Oraz Hamulc...
Szczegóły ogłoszenia

Analityk ze znajomością języka angielskiego z orzeczeniem praca zdalna
Podstawowe obowiązki: -obsługa dokumentacji w języku angielskim -wprowadzanie danych do systemu -weryfikacja poprawności info...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane , Bramy Garażowe, Kojce Dla Psów
GARAŻE BLASZANE, WIATY, HALE, KOJCE DLA PSÓW, BRAMY GARAŻOWE TRANSPORT I MONTAŻ CAŁY KRAJ SZYBKI CZAS REALIZACJI [url=http:...
Szczegóły ogłoszenia

Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna
Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i wydatkam...
Szczegóły ogłoszenia

POŻYCZKI PRYWATNE dla osób fizycznych i firm. / W całej Polsce
POŻYCZKI PRYWATNE dla osób fizycznych i firm. / W całej Polsce Oferujemy Pożyczkę Prywatną oraz Pożyczkę Inwestycyjną BEZ KO...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook