Dzisiaj jest poniedziałek, 01 marca 2021 r., 60 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

W dniach 18, 19, 20 września przeprowadzona została, już po raz 27-my na terenie Polski akcja „Sprzątanie Świata”. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie tradycyjnie włączyli się w tę, koordynowaną przez Urząd Miasta, akcję.

 

Sprzątanie świata – Polska” jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln. wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 307

Od 30 sierpnia pasażerowie pociągów na trasie z Lublina do Dęblina skorzystają ze wszystkich przebudowanych stacji i przystanków.

 

Czas podróży z Lublina do Dęblina skróci się o ok. 7 min, a z Lublina do Warszawy o ok. 20 min. Pociągi na 70 km odcinku pojadą po dwóch nowych torach z nową siecią trakcyjną i urządzeniami sterowania.

 

Inwestycję za ponad 3 mld zł realizują PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach projektu z POiIŚ.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 792

Miejski Dom Kultury w Dęblinie i CyberSkill zaprasza na darmowe zajęcia pokazowe.

 

Warsztaty będą prowadzone w 2 grupach wiekowych i tematycznych

- 7-8 lat - ROBOTYKA i ELEKTRONIKA - co może być lepsze od LEGO? Roboty zbudowane z klocków LEGO! A przy okazji zbudujemy działające radio!

- 9-13 lat TWORZENIE MODÓW DO MINECRFAT - nauczymy się podstaw programowania aby stworzyć swoje własne mody!

 

Programowanie dla dzieci Dęblin - darmowe zajęcia pokazowe

Miejski Dom Kultury w Dęblinie , ul. 15 P.P. "Wilków" 32b

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 492

Po raz czwarty zapraszamy do Dęblina na uroczyste Zaślubiny z Wisłą. Okazją do wspólnego odśpiewania „Hymnu do Bałtyku” oraz wygłoszenia słów Roty Ślubowania będą Europejskie Dni Dziedzictwa, w sobotę 19 września 2020 r w Dęblinie.

 

Wydarzenie wpisuje się w obchody Roku Stulecia Zaślubin Polski z Morzem. Ten akt patriotyczny z 19 lutego 1920 roku miał wielkie znaczenie dla odradzającego się wówczas kraju, był świadectwem więzi Polaków z morzem, a także symbolicznie otworzył nasz kraj na szeroki świat.

 

Przysięga na wierność królowej polskich rzek wpisuje się w tegoroczne hasło Europejskich Dni Dziedzictwa „Moja droga”.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 579

Marta ma 42 lata i mnóstwo planów i marzeń na przyszłość. Miła i przyjazna osoba, która od zawsze wykonuje zawód fryzjerki i to jest jej największą pasją.Na co dzień pomoże każdemu, niestety tym razem potrzebuje naszej pomocy.

 

U Marty zdiagnozowano drobnokomórkowego raka płuca. Choroba ta pojawiła się nagle, po pół roku szczegółowych badań przyczyny pogarszających się wyników postanowiono poszukać dzięki specjalistycznemu badaniu jakim jest pozytonowa tomografia emisyjna (PET), które wykazało najgorszy scenariusz: guz na prawym płucu.  Aktualnie jest w trakcie chemioterapii. 

 

Link do zbiórki TUTAJ

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1108

Fundacja Amor Patriae serdecznie zaprasza do udziału w VI Rajdzie Pieszym im. kpt. Wincentego Sowy ps. „Vis”, który odbędzie się 30 sierpnia 2020 roku w Janowie Lubelskim.

 

 

Pieszy Rajd Pamięci składała się zarówno z elementów edukacyjnych jak i sportowych. Celem Rajdu jest przybliżenie postaci kpt. Wincentego Sowy ps. „Vis” w sposób atrakcyjny dla uczestników. Odbędą się m.in. prelekcje historyków na temat podziemia niepodległościowego po II wojnie światowej w okolicach Janowa Lubelskiego oraz prezentacja umundurowania i wyposażenia oddziałów partyzanckich w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 365
Od lewej: Aperitivo Konesera Miętowe oraz klasyczne Martini/ źródło: Centrum Praskie Koneser

Lato to czas odpoczynku i wyjazdów. Niezależnie od tego czy spędzamy wakacje w domu czy na wycieczce, warto znać przepisy, które pozwolą nam się schłodzić i poczuć jak w najlepszych światowych barach i restauracjach.

 

W ramach Lata Centrum Praskiego Koneser barmani przedstawiają przepisy na drinki w sam raz na upalne dni.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 544

NABÓR NA SZKOLENIA GRUPOWE
 
Powiatowy Urząd Pracy w Rykach prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe:
 
1."Profesjonalny sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i kursem komputerowym ECDL   BASE"
 
2."Pracownik administracyjno biurowy z kursem komputerowym ECDL BASE"

 

3."Magazynier z obsługą komputera, kas fiskalnych oraz wózków jezdniowych z napędem silnikowym"

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 575

Specjalnie przeszkoleni Terytorialsi - rekruterzy wyszukają kandydatów do terytorialnej służby wojskowej i pomogą im w załatwieniu wszelkich formalności.

 

To nowy, pilotażowy projekt rekrutacyjny WOT, który ma ułatwić i skrócić proces naboru w szeregi Terytorialsów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 409

W sobotę, 1 sierpnia 2020 r., na terenie jednostki wojskowej w Dęblinie odbyła się przysięga żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. W drugiej części uroczystości starsi, stażem żołnierze OT odebrali promocje na pierwszy stopień podoficerski.

 

Przysięgę na sztandar 2 LBOT w obecności najbliższej rodziny oraz swoich dowódców złożyło 39 nowych żołnierzy-ochotników. To mieszkańcy niemal wszystkich powiatów naszego województwa, a wśród nich studenci, uczniowie i przedstawiciele różnych zawodów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 532

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook