Dzisiaj jest niedziela, 23 lutego 2020 r., 54 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin

W środę 29 stycznia o godzinie 16:00 w Zajeździe na Towarowej w Dęblinie odbyło się spotkanie noworoczne Polskiego Związku Emerytów i Rencistów i Inwalidów. 

 

Spotkanie rozpoczął prezes Jan Prządka witając przybyłych gości. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 475
Źródło: Ministerstwo Obrony Narodowej

31 stycznia br. w Dęblinie, szef MON podpisał umowę na zakup 32 wielozadaniowych samolotów piątej generacji F-35 dla Sił Powietrznych. Wartość umowy wynosi 4,6 mld USD. Jej przedmiotem jest dostawa 32 samolotów F-35A wraz z pakietem szkoleniowym i logistycznym.

W uroczystości wzięli udział: zwierzchnik sił zbrojnych, prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki oraz Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce oraz wiceprezydent firmy Lockheed Martin, producenta samolotu.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 354

Od najbliższego poniedziałku na terenie województwa lubelskiego jak i terenie całego kraju rusza kwalifikacja wojskowa.

 

W naszym województwie w 23 lokalizacjach młodzi Polacy stawią się przed komisje kwalifikacyjne.

 

Przed komisjami szukajcie żołnierzy w oliwkowych beretach – opowiedzą Wam oni o służbie w WOT, opiszą proces rekrutacji i przedstawią jakie profity czekają na tych, którzy zdecydują się wstąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 309

Tegoroczne ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej były pełne atrakcji i niespodzianek. W zajęciach uczestniczyły dzieci w wieku 5-12 lat, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci spotykały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 13.00.


W pierwszych dniach odbywały się zajęcia plastyczne, na których uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnością.

 

Dzieci wykonały pejzaż zimowej biblioteki. Natomiast zbliżające się Dni Babci i Dziadka stały się okazją do stworzenia przepięknych kolorowych ramek na zdjęcia w kształcie serca.

 

Za pomocą materiałów plastycznych dzieci wykonały plakaty antyalkoholowe pt. „STOP – alkoholowi”, które były wynikiem lekcji na temat: Młody człowiek a alkohol oraz oglądali prezentację multimedialną jak żyć zdrowo i jaki zły wpływ mają używki na organizm młodego człowieka.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 197

W minionym tygodniu miała miejsce premiera spektaklu komediowego o równości i tolerancji pt. „CZARNO TO WIDZĘ, czyli wymieszani, posortowani”. Inicjatorką przedsięwzięcia jest fundacja Omeny Mensah, która do współpracy zaprosiła plejadę polskich aktorów.

 

Dochód fundacji ze sprzedaży biletów wesprze budowę szkoły dla dzieci ulicy, którą Omenaa Foundation od dwóch lat buduje w Ghanie.

 

Termo Organika, największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń, została jednym z głównych partnerów artystycznego przedsięwzięcia.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 102
Zdjęcie poglądowe/ pixabay.com / kasjanf

Zaostrzony zakaz handlu w niedziele i swięta. Zmiany w ustawie powodują, że na niedzielne zakupy w ciągu roku pójdziemy tylko siedem razy. 

 

Dodatkowo zakupy w wigilię 24 grudnia oraz w sobotę przed dniem Wielkiej Nocy, w tym roku 11 kwietnia zrobimy do godziny 14.00. Po tym czasie handel jest zabroniony. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 250

Dnia 12 stycznia na zaproszenie proboszcza parafii, księdza kanonika mgr Andrzeja Kani, dzieci z oddziału II "Zuchy- marynarze" z Miejskiego Przedszkola nr 3 przy ulicy Michalinowskiej 1A w Dęblinie, wystawiły przedstawienie świąteczne "Jasełka" w Kościele Parafialnym Chrystusa Miłosiernego przy ulicy Wiślanej w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 251

23 stycznia br. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyła się narada dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej, dowódców wszystkich brygad OT oraz przedstawicieli kluczowych instytucji i służb ratowniczych odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe na Lubelszczyźnie.

 

2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, w dniach 22-23 stycznia br. była gospodarzem narady szkoleniowo-metodycznej kadry dowódczej WOT oraz dowódców wszystkich brygad OT. Narada w całości poświęcona była zadaniom WOT podczas wsparcia organów administracji publicznej i służb ratowniczych w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych o charakterze niemilitarnym.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 219

W niedzielę 25 stycznia odbyło się "Noworoczne Morsowanie dla Ani".

 

150 morsów zanurzyło się w starorzeczu Wisły by wspomóc w leczeniu Anię Piątek z Gołębia. Podczas wydarzenia, wolontariusze Fundacji Słoneczko zbierali datki do puszek.

 

Temperatura wody wynosiła 2,3°C, natomiast powietrza 2°C. 

 

Zebrana kwota to 5102,50 zł.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 647

W piątek 31 stycznia o godz. 15.00  w Dęblinie, Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podpisze umowę na zakup 32 wielozadaniowych samolotów F-35 dla Sił Powietrznych RP.

 

- Mówiłem, że będą. Już w ten piątek, w Dęblinie o godz. 15:00 podpiszę wartą 4,6 mld USD umowę na zakup 32 najnowocześniejszych myśliwców piątej generacji F-35 - napisał na Twitterze minister Błaszczak.  

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 326

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna
Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko: Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna [url=https:...
Szczegóły ogłoszenia

Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie.
Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie. Jesteśmy najbardziej niezawodnym i niezawodnym dostawcą ba...
Szczegóły ogłoszenia

Praca W Domowym Zaciszu
Praca, którą można wykonywać online. Doskonała dla mam, studentów jak i każdej innej osoby. Może to być dodatkowe zajęcie ja...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs CPC certyfikat kompetencji zawodowych Lublin, marzec
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Licencja transportowa i spedycyjna …czy chcesz ją uzyskać? Zatem ...
Szczegóły ogłoszenia

Wróżka Dęblin
Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: mił...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook