Dzisiaj jest sobota, 13 sierpnia 2022 r., 225 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w Kozienicach odbędzie się koncert z tej okazji.

 

W niedzielę, 30 stycznia, na scenie sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego zobaczymy reprezentantów Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka i Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach. Początek o godz. 18.30.

 

Kozienicki Dom Kultury gra z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy już od wielu lat, a działania w ramach 30. Finału rozpoczął już w grudniu. Przypomnijmy, że od 10 grudnia w siedzibie jednostki znajduje się skarbona stacjonarna akcji, gdzie datki będą zbierane aż do dnia finału.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 443

Niepowtarzalna okazaja zobaczyć Twierdzę Dęblin od wewnątrz z przewodnikiem.

 

19 lutego o godz. 9.30

 

Zapraszamy!kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 14-01-2022 17:59

Popularny wokalista Sławek Uniatowski wystąpi w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka z programem „The Best Of”. Koncert z okazji „Dnia Zakochanych” zaplanowano na czwartek, 10 lutego, na godz. 18.00. Sprzedaż biletów ruszyła 16 stycznia.

 

Koncerty z okazji „Dnia Zakochanych” to już tradycja w Kozienickim Dom Kultury. Udział w takim wydarzeniu to ciekawy sposób na uczczenie święta zakochanych, do czego serdecznie zachęcamy – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 401

Przed nami kolejny, ale jakże wyjątkowy wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Już w niedzielę, 6 lutego, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury organizują wyjazd na kultową operę „Carmen” w Teatrze Wielkim w Warszawie. Zapisy ruszyły 15 stycznia.

 

 

„Carmen” to najsłynniejsza opera francuskiego kompozytora Georges'a Bizeta z 1875 roku, do której libretto stworzyli Henri Meilhac i Ludovic Halévy. Przez lata wystawiano ją setki razy na dziesiątkach scen na całym świecie, a utwór „Habanera” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fragmentów operowych w historii.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 314

1 stycznia 2022 r. minęło 5 lat od formalnego utworzenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Działania związane z budową piątego rodzaju sił zbrojnych faktycznie rozpoczęły się dużo wcześniej.

 

Od momentu samej idei, poprzez podjęte decyzje, do namacalnych efektów minęło dużo więcej czasu – czasu wypełnionego urzeczywistnianiem misji, budowaniem struktur oraz stawiania czoła codziennym wyzwaniom.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 359

Już od kilku lat Polska Spółka Gazownictwa (PSG) – Narodowy Operator Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce przestrzega przed oszustami, którzy – podszywając się za pracowników gazowni – wyłudzają pieniądze.

 

Przed paroma tygodniami fałszywi gazownicy wzięli sobie za cel również mieszkańców Warszawy. Spółka przypomina, że jej pracownicy nie mają prawa pobierać żadnych opłat bezpośrednio od klientów.

 

Zaleca także wzmożoną ostrożność i radzi, jak zachować się w przypadku podejrzenia próby tego typu oszustwa.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 782

W poniedziałek 22 listopada uczniowie ZSZ nr 2 świętowali Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W ramach akcji, przygotowanej przez klasę 3TH4 został przeprowadzony plebiscyt na najbardziej życzliwą klasę w szkole.

 

Ordery Życzliwości zostały wręczone klasom 4TEO, 3RR5 oraz 2THG, a wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodzianką wraz z „dobrym słowem”.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 597

Już niebawem setki laurek, kartek i rysunków od dzieci i młodzieży z lubelskich szkół trafi do żołnierzy oraz funkcjonariuszyzaangażowanych w obronę wschodniej granicy RP. W obliczu aktualnych wydarzeń takie podziękowania i wyrazy wsparcia od najmłodszych są szczególnie ważne dla służb mundurowych.

 

 

Od kilku dni do siedziby Lubelskiej Brygady OT napływają setki prac od dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z całego województwa lubelskiego.

 

To pierwsze efekty akcji „Kartka dla obrońców granic”, zorganizowanej przez Fundację Niepodległości i Lubelskie Kuratorium Oświaty. Na początku grudnia Terytorialsi dostarczą wszystkie prace do pełniących służbę na wschodniej granicy naszego województwa żołnierzy, policjantów i pograniczników.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 609

W sobotę 4 grudnia o godzinie 15:00 Klub 1. Batalionu Drogowo - Mostowego zaprasza na zabawę mikołajkową dla dzieci. 

 

 

Zapisy do 26 listopada

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-11-2021 19:08

W sobotę, 20 listopada br. 2 Lubelska Brygada OT przyjęła do służby 70 nowych ochotników.

 

Kandydaci do terytorialnej służby wojskowej to mieszkańcy województwa lubelskiego, przedstawiciele różnych środowisk, zawodów oraz studenci.

 

Grupa ochotników, którzy nigdy wcześniej nie byli w wojsku, rozpoczęła właśnie 16-dniowe szkolenie podstawowe, które zakończy się tzw. pętlą taktyczną, czyli egzaminem podsumowującym zdobytą wiedzę i umiejętności. Następnie, w dniu 5 grudnia br. złożą oni uroczystą przysięgę wojskową w Lublinie.

 

Druga grupa ochotników to żołnierze rezerwy, którzy podjęli decyzję powrotu do wojska. Przejdą oni 8-dniowe szkolenie wyrównawcze.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 641

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook