Dzisiaj jest czwartek, 26 listopada 2020 r., 331 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

W sekundę wakacyjna zabawa w komandosów przerodziła się w niewyobrażalny koszmar dwunastoletniego Kubusia Bernacika i jego rodziny z Pionek.

 

Kubuś, pomimo swojego młodego wieku uczy się wszystkiego od nowa.

 

Podczas zabawy chłopiec zawisł na linie i tylko cudem uniknął śmierci. Przerażeni koledzy nie byli w stanie go uwolnić.

 

Kuba szarpał się na linie, próbował się ratować, ale z każdym ruchem tylko zwiększał ucisk liny na szyję, aż w końcu stracił przytomność. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2042

Zatrzymywanie prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h także poza obszarem zabudowanym, ujednolicenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym niezależnie od pory dnia oraz zwiększenie zakresu ochrony pieszego w rejonie przejścia dla pieszych przewiduje projekt ustawy wprowadzający rozwiązania mające na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 662

14 listopada 2019 r. w Dzienniku Ustaw została opublikowana nowelizacja ustawy - Prawo o ruchu drogowym, wprowadzająca przepisy dotyczące tworzenia drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

 

Nowe przepisy, przygotowane przez Ministerstwo Infrastruktury obowiązują od 6 grudnia 2019 r.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 510
Fot. OSP Kozienice

Do pożaru doszło z 10 na 11 czerwca, 15 minut po północy w Słowikach, powiat kozienicki.

 

W pożarze rodzina straciła cały swój dobytek, potrzebuje naszej pomocy.

 

Potrzebne ubranka dla dwóch dzieczynek r. 158 i dla chłopca 164, meble, sprzęt domowy itp. 

 

Pogorzelcy muszą zaczynać od zera. Zostali z niczym. Wszystko pochłonął ogień. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5397

Kto by się spodziewał, że tym razem #hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem ratujemy świat. 

 

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge, organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl.

 

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 735
PKP Dęblin

Dziś o godzinie 8:05 nieostrożny kierowca samochodu ciężarowego uszkodził sieć trakcyjną na przejeździe kolejowo-drogowym przy stacji Garbatka Letnisko.

 

Ruch na trasie Radom - Dęblin jest wstrzymany. Na miejsce wysłano służby techniczne, które niezwłocznie przystąpią do naprawy.

 

Uszkodzona jest siec trakcyjna i słup. Ze wstępnych ustaleń wynika, że naprawa może potrwać do jutra.

 

Między Radomiem a Dęblinem wprowadzono zmiany w komunikacji.

 

Pociągi PKP Intercity kierowane są na trasę przez Idzikowice i Grodzisk Mazowiecki. Za pociągi Kolei Mazowieckich uruchomiono autobusową komunikację zastępczą na odcinku Dęblin ­­- Pionki. Pasażerowie na stacjach i przystankach oraz na pokładach pociągów są na bieżąco informowani o zmianach w rozkładzie.kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 10-06-2020 11:19

Ogólnokrajowa kwarantanna wyłączyła na długie tygodnie nie tylko możliwość korzystania z usług gastronomicznych, fryzjerskich czy kosmetycznych, ale także z obiektów sportowych.

 

Wśród nich były baseny, pozwalające zarówno na zawodowe uprawianie różnorakich dyscyplin wodnych, jak i rekreacyjne pływanie.

 

Tymczasem odwiedzanie tego typu obiektów może przynieść ulgę naszym ciałom po wymuszonym pandemią siedzącym trybie życia.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 401

Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 5 czerwca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego:

 

1. Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (nowych osób w ciągu ostatnich 24 godzin) – 63 (9).

2. Liczba osób aktualnie poddanych kwarantannie –2863.

3. Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 544.

 

Na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z Białej Podlaskiej, z kwarantanny granicznej.

 

Do dnia 5 czerwca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 504 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 410 ozdrowieńców i zarejestrowano 15 zgonów.

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 06-06-2020 09:37

Ponad 1 300 wniosków o wsparcie, 3 000 ton żywności, 8 700 wymazów, ponad 400 litrów krwi, ok. 10 300 patroli, 70 placówek medycznych i 54 DPS-ów objętych wsparciem. 

 

Lubelska Brygada OT podsumowuje dotychczasowe działania w ramach operacji pk. „Odporna Wiosna”.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 379

Kampania edukacyjna Terytorialsów dla najmłodszych.

 

Jak przygotować rodzinę na pobieranie wymazów, czym jest epidemia i jak wygląda procedura pobierania wymazów? Ruszyła kampania edukacyjna Terytorialsów skierowana do najmłodszych.

 

W związku ze stale rosnącą liczbą wymazów wykonywanych przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, dowództwo WOT przygotowało specjalną akcję edukacyjno-informacyjną.

 

Jej celem jest przybliżenie procesu pobierania wymazów oraz zmniejszenie stresu związanego z badaniem, szczególnie wśród najmłodszych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 379

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Seat Ibiza 1,4 Benzyna ,Gaz Do negocjacji
Autko Wizualnie Tak Jak Na Zdjęciach Dobrze WyglądaSilnik Suchy Pracuje Jak Należy auto bardzo dynamiczneZawieszenie Oraz Hamulc...
Szczegóły ogłoszenia

Analityk ze znajomością języka angielskiego z orzeczeniem praca zdalna
Podstawowe obowiązki: -obsługa dokumentacji w języku angielskim -wprowadzanie danych do systemu -weryfikacja poprawności info...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane , Bramy Garażowe, Kojce Dla Psów
GARAŻE BLASZANE, WIATY, HALE, KOJCE DLA PSÓW, BRAMY GARAŻOWE TRANSPORT I MONTAŻ CAŁY KRAJ SZYBKI CZAS REALIZACJI [url=http:...
Szczegóły ogłoszenia

Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna
Kredyt świąteczny: kiedy przyjemność z dawania jest bezcenna W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i wydatkam...
Szczegóły ogłoszenia

POŻYCZKI PRYWATNE dla osób fizycznych i firm. / W całej Polsce
POŻYCZKI PRYWATNE dla osób fizycznych i firm. / W całej Polsce Oferujemy Pożyczkę Prywatną oraz Pożyczkę Inwestycyjną BEZ KO...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook