Dzisiaj jest poniedziałek, 01 marca 2021 r., 60 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1
Fot. OSP Kozienice

Do pożaru doszło z 10 na 11 czerwca, 15 minut po północy w Słowikach, powiat kozienicki.

 

W pożarze rodzina straciła cały swój dobytek, potrzebuje naszej pomocy.

 

Potrzebne ubranka dla dwóch dzieczynek r. 158 i dla chłopca 164, meble, sprzęt domowy itp. 

 

Pogorzelcy muszą zaczynać od zera. Zostali z niczym. Wszystko pochłonął ogień. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5535

Kto by się spodziewał, że tym razem #hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem ratujemy świat. 

 

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge, organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl.

 

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 862
PKP Dęblin

Dziś o godzinie 8:05 nieostrożny kierowca samochodu ciężarowego uszkodził sieć trakcyjną na przejeździe kolejowo-drogowym przy stacji Garbatka Letnisko.

 

Ruch na trasie Radom - Dęblin jest wstrzymany. Na miejsce wysłano służby techniczne, które niezwłocznie przystąpią do naprawy.

 

Uszkodzona jest siec trakcyjna i słup. Ze wstępnych ustaleń wynika, że naprawa może potrwać do jutra.

 

Między Radomiem a Dęblinem wprowadzono zmiany w komunikacji.

 

Pociągi PKP Intercity kierowane są na trasę przez Idzikowice i Grodzisk Mazowiecki. Za pociągi Kolei Mazowieckich uruchomiono autobusową komunikację zastępczą na odcinku Dęblin ­­- Pionki. Pasażerowie na stacjach i przystankach oraz na pokładach pociągów są na bieżąco informowani o zmianach w rozkładzie.kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 10-06-2020 11:19

Ogólnokrajowa kwarantanna wyłączyła na długie tygodnie nie tylko możliwość korzystania z usług gastronomicznych, fryzjerskich czy kosmetycznych, ale także z obiektów sportowych.

 

Wśród nich były baseny, pozwalające zarówno na zawodowe uprawianie różnorakich dyscyplin wodnych, jak i rekreacyjne pływanie.

 

Tymczasem odwiedzanie tego typu obiektów może przynieść ulgę naszym ciałom po wymuszonym pandemią siedzącym trybie życia.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 505

Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 5 czerwca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego:

 

1. Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (nowych osób w ciągu ostatnich 24 godzin) – 63 (9).

2. Liczba osób aktualnie poddanych kwarantannie –2863.

3. Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 544.

 

Na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z Białej Podlaskiej, z kwarantanny granicznej.

 

Do dnia 5 czerwca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 504 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 410 ozdrowieńców i zarejestrowano 15 zgonów.

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 06-06-2020 09:37

Ponad 1 300 wniosków o wsparcie, 3 000 ton żywności, 8 700 wymazów, ponad 400 litrów krwi, ok. 10 300 patroli, 70 placówek medycznych i 54 DPS-ów objętych wsparciem. 

 

Lubelska Brygada OT podsumowuje dotychczasowe działania w ramach operacji pk. „Odporna Wiosna”.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 483

Kampania edukacyjna Terytorialsów dla najmłodszych.

 

Jak przygotować rodzinę na pobieranie wymazów, czym jest epidemia i jak wygląda procedura pobierania wymazów? Ruszyła kampania edukacyjna Terytorialsów skierowana do najmłodszych.

 

W związku ze stale rosnącą liczbą wymazów wykonywanych przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, dowództwo WOT przygotowało specjalną akcję edukacyjno-informacyjną.

 

Jej celem jest przybliżenie procesu pobierania wymazów oraz zmniejszenie stresu związanego z badaniem, szczególnie wśród najmłodszych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 503
Fot. Edyta Danasiewicz

Kilkaset nowych tablic ostrzegawczych o zakazie przechodzenia przez tory w miejscach niedozwolonych, patrole Straży Ochrony Kolei i kampania społeczna – PKP Polskie Linie Kolejowe SA. reagują na większe zainteresowanie spędzaniem czasu w terenie.

 

Zmniejszanie ograniczeń związanych z koronawirusem zwiększa liczbę osób korzystających z terenów obok linii i obiektów kolejowych.

 

Trzeba zachować ostrożność obok torów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 672

PCK rozpoczyna rekrutację do projektu dla młodzieży “Aktywni na 100 lat”!

 

– Chcesz poznać fajnych ludzi i zaangażować się w działania charytatywne?
– Lubisz wyzwania, chcesz wziąć udział w ciekawych szkoleniach i podnieść swoje szanse na znalezienie dobrej pracy w przyszłości?
– Masz 15-29 lat?
– Mieszkasz w: Lublinie, Zamościu, Chełmie, Łukowie, Lubartowie,Tomaszowie Lubelskim, Kraśniku, Biłgoraju, Dęblinie, Hrubieszowie, Opolu Lubelskim, Radzyniu Podlaskim, Puławach lub Włodawie?kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 654

Radni Powiatu Ryckiego postanowili wspomóc placówki medyczne powiatu ryckiego.

 

Zakupili i przekazali środki ochrony osobistej do dwóch dęblińskich placówek medycznych w Dęlinie. 

 

Natomiast w poniedziałek przekażą kolejne dary do Szpitala Powiatowego w Rykach i Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 665

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook