Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Przedstawiciele 
XIII Świętokrzyskiego Korpusu Polskich Drużyn Strzeleckich w dęblińskim Urzędzie. Spotkanie z burmistrz Dęblina Beatą Siedlecką miało na celu umocnieniu współpracy samorządku ze stowarzyszeniem. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1453
Archiwum

Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka 1 czerwca zaprasza najmłodszych mieszkańców na plac przed Urzędem. W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Będzie słodki poczęstunek, gry i zabawy. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1447

W piątek, 29 kwietnia 2016r. burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wspólnie z wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Henrykiem Wiejakiem oraz przewodniczącymi Zarządów Osiedlowych:  Maciejem Jakubikiem, Maciejem Krygrowskim i Arturem Marzyszem złożyli  kwiaty i zapalili znicze w miejscach Pamięci Narodowej.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1764
delfinek

Radni Rady Miasta Dęblin podjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Ryki, zapewniając tym samym wkład własny miasta w realizację projektu powszechnej nauki pływania dla dęblińskich uczniów. 

 

Projekt pod nazwą „Zdobądź Delfinka” realizowany jest w partnerstwie z Liderem- Gminą Ryki, a także z pozostałymi gminami powiatu. Całkowita wartość projektu wyniesie 60 200 zł. Wkład finansowy w przypadku Miasta Dęblin to kwota 23 900 zł.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1867

We wtorek 1 marca 2016 roku odbędzie się w Dęblinie uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W programie uroczystości Msza Święta, oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym" oraz emisja filmów o "Zołnierzach Wyklętych". 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1791
Źródło: MBP w Dęblinie

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie!”.

Mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zorganizowała dwie lekcje biblioteczne. W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dęblinie. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1719

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie ogłasza konkurs plastyczny na WYKONANIE PROJEKTU ULOTKI INFORMACYJNO-PROFILAKTYCZNEJ. 

 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół z terenu miasta Dęblin.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1853

W czwartek 11 lutego o godzinie 16:30 w sali nr 1 Urzędu Miasta odbyło się spotkanie dotyczące rozwoju przedsiębiorczości w Dęblinie, w aspekcie możliwości skorzystania z funduszy unijnych w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2016-2020. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1896

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawany jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Ustanowiony został w 1960 r. Tegoroczna uroczystość odbyła się na sali ślub Ratusza miejskiego a w imieniu Prezydenta RP odznaczenia przybyłych par dokonała burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3609

W poniedziałek, 25 stycznia 2016 roku odbyło się ważne dla Dęblina i jego młodych reprezentantów wydarzenie. Na sali konferencyjnej Urzędu Miasta Dęblin uroczystą sesją zainaugurowała swoją pracę Młodzieżowa Rada Miasta Dęblin
I kadencji. Zgodnie ze statutem rady pierwsze obrady rozpoczął Przewodniczący Rady Miasta Dęblin, Waldemar Chochowski. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3057

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook